Jump to content

Ауди а3 с ГИ до 3300-3500 ?


Recommended Posts

Здравейте ! Според вас може ли да се намери що годе прилична а3-ка с ГИ .. гледам из сайтовете за обяви на коли има тук там по някое ауди по 3500 но са малко .. и може би са " умрели " Другият вариант е Голф 4-ка .. пак с ГИ като че ли по често се мяркат ? .. Ако не намеря добро Ауди или Голф 4 за тези пари .. мисля да се насоча към Сивик .. Като цяло искам да е икономична и що годе да има някаква мощност а не .. с 4-5 човека и климатик по баирите да се бута :D
Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори .. за съжаление няма да е Ауди а3 .. поразгледах за Сеат Ибиза .. и като че ли има малко по - добри оферти, не изглеждат умрели, както Аудитата на тази цена ? Мнението ви за тях ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама Леон с ГИ за тия пари и то в сносно състояние е мираж.

За ибиза говоря

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, то е ясно, че няма кола 2-ра употреба която като я вземеш да караш 50-100 хиляди км без да барнеш нищо .. всяка си има проблеми, все пак са на по 200-250 хиляди километра ..Въпроса е да намериш такава с най - малко проблеми :D Иначе Благодаря отново за отговора, не знам и аз какво да правя :D

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам вече всичко .. защото явно бюджета е нисък за а3-ка Пунто, Сивик .. абе да е в добро състояние да е икономична и да има що годе добра мощност, а не да е умряла .. това е важното .. за съжаление няма да е а3 :)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seat Ibiza, Skoda Fabia (но и там е възможно да удариш на камък за нещо свестно за този бюджет, иначе Fabia I са много свестни и здрави коли!), VW Polo... азиатските бръкми са ясни.

 

Опитай се да намериш Fabia в рамките на този бюджет, добър избор е. Polo като план Б.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - важното е да е в добро състояние, да има газ инжекция и да ми харесва отвътре като интериор :) Сега гледах една Корса но .. най - хубаво да се види на място .. иначе за Сивик, Пунто, Корса, Астра, Саксо какво ще кажеш ? Като се има в предвид, че ще се кара доста извънградско май тези малки коли ще се мъчат :D

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец приятелка си взе такава А3ка 1.6, с ГИ, регистрирана, карана 4-5 години в БГ, два комплекта джанти с гуми и подгрявяне на седалките за 3500. Бюджета не е нисък, колко да струва 16 годишен Голф/А3 със най-слабия възможен мотор? :stupid: 

Гледай по сайтовете, изпадат от време на време такива, че даже и 1.8,

Разбира се, хубаво е да имаш едни допълнителни 500-600 лева за евентуални проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко години изкарах с Fabia и дори се пренесох на огромно разстояние с нея! Малки коли няма, има ограничено мислещи собственици ;) никак даже не се мъчеше извънградско да гълта големи, тежки коли, чиито 200+ коня не могат да помръднат 2-та им тона ;) изключително доволен. Но не съм карал на газ, не съм привърженик на алтернативните горива.

Хлопела си е хлопел - провалът на немското автомобилостроене, азиатските и френските дори не ми се коментират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец приятелка си взе такава А3ка 1.6, с ГИ, регистрирана, карана 4-5 години в БГ, два комплекта джанти с гуми и подгрявяне на седалките за 3500. Бюджета не е нисък, колко да струва 16 годишен Голф/А3 със най-слабия възможен мотор? :stupid:

Гледай по сайтовете, изпадат от време на време такива, че даже и 1.8,

Разбира се, хубаво е да имаш едни допълнителни 500-600 лева за евентуални проблеми.

Да, така е .. намерих няколко но от снимките .. не мога да преценя абсолютно нищо .. някой ако е виждал някое от тези :

http://www.cars.bg/c880476

http://www.cars.bg/c853596

http://www.cars.bg/c840806

http://www.cars.bg/c882456

 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пъро не се разходиш да видиш тези в Полвдивско:2 в Пловдив,до Асеновград са 15 мин с кола и след това,ако не ти харесат се метни до Казанлък.Сборно 1 ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ще трябва да е .. а за 2-та Голфа какво ще кажеш ? Другото което е, че така и да се гледат .. друго си е да се види в сервиз ..

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз за бензинови коли се въздържам от коментари в повечето случаи.Голфчетата не са лоши,А3 като модел за тези пари също - абе всичко зависи от камбанарията от която гледаш.Дадох ти съвет за маршрут и какво да погледнеш от гледна точка на км и губене на време.Като търсех кола на жена ми си набелязах 6 обяви в София и 1 в Перник.До перник имах и друга работа и се разбрах за удобно време + още 2 сравнително близо една до друга за следобед.След 2 дни се разбрах с останалите 4 за един ден през 2 часа и в рамките на 1 ден и 1/2 ги разгледах,харесах,платих и сагата свърши.Късмет в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво те спира за 2800-3000 лв. да си вземеш много добра А4 с газ и клима. Носачите отдавна се намират много евтино. Лятото си взех А4 от 96г. с АГУ, но без клима, 1.6 за 2000 лв. нов внос. Регистрация и обслужване около 1000 лв. Минах вече почти 5000 км. и се очертава доста читава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента карам комби ( на баща ми ) и .. искам нещо по - малко точно като А3-ките и Голф 4-ките но не и прекалено малко като Рено Клио примерно .. Много красиви коли са а3-ките но не вярвам да намеря нещо добро за тази цена .. същото се отнсася и за голф 4-ките ... имам предвид да дам 3 бона за колата и още 2 да я оправям после .. ест, че като се купи почти на всяка кола има нещо за сменяне но да му мяза ..

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 или 4 врати ?

 

Според мен за бюджета тия дребосъци не са съвсем грозни и не съвсем спрели :) предполагам и подръжката би трябвало да е по-евтинка от А3, но реално не съм карал и нямам никаква идея стават ли като кола

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11405681211690135&slink=7u1lq9

 

http://www.cars.bg/c820499

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 или 4 врати ?

 

Според мен за бюджета тия дребосъци не са съвсем грозни и не съвсем спрели :) предполагам и подръжката би трябвало да е по-евтинка от А3, но реално не съм карал и нямам никаква идея стават ли като кола

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11405681211690135&slink=7u1lq9

 

http://www.cars.bg/c820499

Аз продължавам да се надявам,че мога да намеря някоя а3-ка до 3 бона и нещо ..  мисля ако случайно намеря, дори и да не е на газ ,, в последствие да отделя и пари за газ . Просто искам а3-ка или Голф 4-ка .. мисля си че разликата е почти никаква .. :) Иначе като мотор на Ауди - 1,6 / 1,8 или 1,8Т .. четох, че 1,6 гори колкото 1,8  и била бавна и тромава .. :D Не знам и аз вече .. нацяло се обърках, когато съм свободен постоянно коли гледам и нищо не ми хваща окото .. или ще е " куцо " или ще е над 4 бона ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш 2 бона за след покупката, няма какво да го мислиш. А3-ка преди фейслифта и с 2 врати, се вписва перфектно. За 1.8 масло, филтри, ремъци, и ролки ще са 400-600лв, в зависимост с какви отстъпки се вземат частите. По окачването, големи драми няма. Както ти казаха по-горе, харесваш си няколко, които не са много далече, парите в джоба и си правите една екскурзия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, въпреки че си се насочил конкретно към А3 и Г4, ще ти вметна в полезрението и Фокус 1, доста добра кола за парите си и спокойно можеш да влезеш в бюджета с не лош екземпляр ;) Успех в търсенето!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш 2 бона за след покупката, няма какво да го мислиш. А3-ка преди фейслифта и с 2 врати, се вписва перфектно. За 1.8 масло, филтри, ремъци, и ролки ще са 400-600лв, в зависимост с какви отстъпки се вземат частите. По окачването, големи драми няма. Както ти казаха по-горе, харесваш си няколко, които не са много далече, парите в джоба и си правите една екскурзия.

Благодаря и за другото предложение от колегата ! Да но ако дам 3 и нещо за колата и както искам и газ да сложа .. още около 1000 и обслужването и отива над бюджета ми се струва ..

http://www.cars.bg/c906875 .. хвана ми окото тази обява ти какво ще кажеш ?

Редактирано от Ynwa13_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...