Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Да да и като забие, как ще му сваля батерията да го рестартирам?

И аз се притеснявах за Леновото, но не ми е забивал изобщо за 2 месеца употреба...а си е натоварен със същите програми като S3-ката

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стар съм вече за това, но млядши пука некви игри серЬозни...и не съм чул да е забивал, крашвал, зависвал или квот се сетиш, но. ....ти си малко предубеден и няма ми повярваш

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има устройства с различни резолюции под всички системи.

 

....Така и не разбрах какво значи "фрагментация"

Различна резолюция, различни процесори на различни производители, различна налична рам, различна версия на ОС-а, след година обикновенно заебават ъпдейтите и т. н.

Имаше няколко хиляди андроид телефона и всички са различни неща от тези които съм изброил. Разбра ли сега?

И от другата страна няколко устройства при които даже резолюцията е скалируема.

Нормално повечето апове за андроид да са насрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сгс3 нео, крашва зверски. На 4s и 6-ца не. Знаеш, че на марки не робувам.

...

Какво е "крашва зверски"?

Игра някоя ли, всички игри ли, телефона се рестартира, ОС забива?

На малката и взех едно Lenovo A536 което се оставя като му падне батерията на нула и като се зареди се продължава. Не съм чул за оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да първи клас и с ябУка 6-ца, аз да не съм чичо Динч.  :hilezh: До година мисля да го ъпгрейтна (батЮто).

 

Трябва да се възпитава добър вкус в подрастващите веее.. Аматьор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах по горе, игрите от който крашва.

Купи им по един таблет. Примерно една нВидиа. Достатъчно достъпна е, а възможностите й са впечатляващи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купил съм им Хбокс, имат и айпод, но на децата никога не им стига. Стояне, дай линк към тая нВидиа да я видя.


Трябва да се възпитава добър вкус в подрастващите веее.. Аматьор :hilezh:

Ако не видят ментето как ще оценят оригинала? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://news.tablet.bg/statii/predstavyane-na-moshtniya-gejmarski-tablet-nvidia-shield/

http://nixanbal.com/moshtniyat-tablet-nvidia-shield-mozhe-da-se-poyavi-v-balgariya-prez-2015-g-snimki?link=additem

 

цена от сайта на нВидиа в Англия 240/300£: http://shield.nvidia.co.uk/buy-now/

 

единствен недостатък, който ме спря от покупка, е липса на 3Г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писал в темата, ама като гледам има excitement в душите на Apple сектантите. Миналия уикенд реших да потърся алтернативно приложение на MyTracks на Google, което за съжаление няма версия за iOS. Трябваше ми и приложение, което поддържа GPX формата, за да ползвам готов GPS трак за планински маршрут, който не бях минавал досега. Прилична алтернатива на MyTracks не намерих в целия Apple Store, който иначе се пука по шевовете от качествени и функционални приложения. Инсталирах около 6-7 GPS тракинг приложения преди да разбера грубата реалност - за да извърша елементарната процедура по прехвърлянето на GPX файла на телефона (в точно определена папка!) и да накарам приложението да си намери трака, трябваше да свързвам телефона с iTunes. Това, което най-много ме фрустрира обаче, беше, че по никакъв начин не мога да отворя трака от cloud сторидж като Google Drive например (WTF?!). Не знам и честно казано не давам пет пари какви иновации имат Apple, които Google копират чак сега, но е време тая компания да се фокусира малко повече върху фундаменталните аспекти на usability-то на тая платформа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.phonearena.com/news/iPhone-6-and-6-Plus-rank-below-the-Samsung-Galaxy-Note-4-in-US-customer-satisfaction-survey_id70005

 

Измама, долна инсинуация или как беше.... "всеки има право на лош вкус", "американците са тъпи", ала бала....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Сериозно ли ме питаш това? В горните 10 поста е писано за Nvidia таблета, на кой кои игри как му вървят, за фрагментация, за SD картите, кой и как пише аповете за 2та OS-a, каква антивирусна и т.н и т.н.... Кое с кое има нещо общо?

 

 

Темата май е "Apple iOS vs Android vs Windows", която е преобърната в Apple vs Samsung, та мисля, че линка има общо с темата.... :D Или тук си имате подтеми? Кога смятате да приключите дискусията, за да постна? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много по темата, защото сравняват нот4 с айфон 6. Тук първия е по рядък от РС7, а втория е по масов от 4ф. Отделно че Consumer Satisfaction e много разтегливо понятие. 

ПП: Отделно че заглавието на темата е меко казано смешно.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E RS7 e 110k долара, 4F e 15, докато разликата в цените на Note 4 и iPhone e 100 кинта -  не мисля, че е уместно сравнение. Не е кой знае какъв атестат, но не е и най-тъпата анкета правена...

 

Не е маловажно дали хората са доволни от бангията, която са си купили.... 86% от потребителите са доволни от Note-a си и не щат да го сменят с Iphone... Поне аз така го тълкувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E RS7 e 110k долара, 4F e 15, докато разликата в цените на Note 4 и iPhone e 100 кинта -  не мисля, че е уместно сравнение. 

Пусни една анкета колко акб усери имат ноте 4 и колко айфон 6 да видиш за какво говоря. Тук масово се насажда мнението че андройд качен на устройство за 68 лв и 50 стотинки работи по същия начин като иос на актуалния айфон.  И всеки дал повече от 200 лв за телефон е невероятно прецакал се индивид. 

Когато дойде време за сравнения се вадят характеристиките на флагмани, които вече са по скъпи от ябълките и скоро няма да бъдат разцъквани от масата на потребителите тук. Това във връзка със смешното заглавие на темата. Все едно да пусна тема БМВ срещу Ферари, срещу Нисан. Какво те топли че нисан ГТР пребива ферари (някое си), след като караш микра  :hilezh:

Мога да ти цитирам хора, които не са докосвали айфон, но обясняват колко е кофти. 

ПП: Ноте 4 е хубава слушалка.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефони за 68лв никой не коментира в случая. В анкетата са само флагмани.

 

Между другото не мисля, че е коректно да сравняваш цените на iPhone 6 (2014) с Galsxy S6 и M9 (които са модели от 2015). Сравни ги с S5 и М8? 

 

Най-доброто възможно сравнение е iPhone 6 Plus и Note 4. И двата модела са със статус "Available. Released 2014, September". Apple-а е приблизително 1550лв за 16GB, а Ноута е приблизително 1250, но какво са 300лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анкетата е правена в УСА и не е много релевантна с настоящата тема, защото сме в булгаристан.

Сравняват се цените на актуалните устроиства, защото айфон 6 излезе половин година след СГС 5 и половин година преди СГС 6.

Ноте 4 и 6+ са далеч от представите ми за смартфон, лично мнение. Сега видях, че на чичо му малее тоя размер. :hilezh: Между другото като заговорихме за цени, 4-та я купих за 700 пари и след 4 години я продадох за 200. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако снимката е правена наистина с отхапана ябълка 6 - нямам думи! Никъде не ми е бръкнала - предизвика само смях :) а теб нещо те мъчи, гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само експерти по всичко тука :) Гледал снимката и нямал думи, а това, че тая снимка е смачкана сигурно 4 пъти като почнеш от туитър апа минеш през фейсбука и накрая от редактора на блога дали няма значение а :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...