Jump to content

Майстори в Пловдив?


Bilsan

Recommended Posts

Audi A6 4F2-C6 S-Line 2.0TDI 2007-2008 Multitronic-Automatic
Моля да помогнете ако знаете, къде в Пловдив мога да си намеря наистина добър майстор, който разбира от тези коли, а не само да ми вземе парите и на същия ден да ми се развали колата. Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Коцето до МГ-то. Доволен съм и пипа това което знае и не взима скъпо . Ако решиш пиши да ти дам кординати на лично 



За електроника и специфични неща ходя в Порше Пловдив едно заради гаранцията и второ за да знам как са го направили . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да ми изпратиш и на мен кординатите на майстора ,за да погледне и моята а6-ца.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, много съм доволен от Жоро Ходжев. Като механик е много добър професионалист и работи много чисто.

За координати ми пишете на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

лошото е, че ми е далече, а колата не мога да я карам!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз бих те посъветвал да отидеш в Порше. С този сериозен ремонт, който ти предстои, ще бъде много важна гаранцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора, ако е труп, най-добре един втора ръка и никакви ремонти, гаранции и разправии...Понякога се намират читави двигатели на малко километри за никви пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора, ако е труп, най-добре един втора ръка и никакви ремонти, гаранции и разправии...Понякога се намират читави двигатели на малко километри за никви пари...

Че какво му има на мотора, само лагерите предполагам ще сменя като ремонт 

ако имам късмет понеже не я карах много бях близо до нас тъкмо и от тогава не съм я барал и отделно искам да я обслужа изцяло.

Е?

Айде сега.....

150лв е една пътна помощ....

Едва ли от Пловдив до София ще е 150лв. понеже за 25км ми взеха 40лв и то познат други ми искаха 60-70лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова взимат в рамките на града,до която точка им кажеш.,извънградско е друго попитай,после се плаши,ако те плаши цената пиши ми на лично,да ти пратя парите:)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обидя някой или да се заяждам,ама да караш 4Ф 2007 и да се увърта за едни 150лв за пътна помощ,а в същото време да се говори за отваряне на мотор,пълно обслужване и тн,където само труда е цифра пари е леко смешно.

Едната кола си я пращам редовно от Бургас До София,като идват да ми я вземат и ми струва 400лв.

Имало е в случаи съм я пращал с платформа от Бургас 300лв.

Винаги има начин и договорка.

С форуми няма как да оправиш колата,особено ако не четеш и това ,което се пише.

Проучи си всички възможности и цени .

Я Порше,я при Мишо,я втора ръка мотор,защото вероятността да не са само едни лагери,тъй като мотора ти не е отворен още е много голяма и не се знае какво ще излезе.

Каквото и да си лаламе,докато не отвориш и видиш какво,как и кое ,само ще си пишем ,а колата ти ще е на трупчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е на трупчета като я запаля и мога да си я карам, но проблема е, че не искам, за да не станат по-големи поражения понеже работи шумно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си специфики дори при обслужването на мултитроника,аз лично не бих рискувал с непроверен сервиз. Предполагам, никъде няма да върнат колата,независимо дали за ремонт или само за обслужване. Но при положение,че го има Мишо,който е първият и най-добрият,не виждам смисъл зорлем да се търсят алтернативи. Нито ще е по-качествено,нито ще е по-евтино. Да не говорим,че има голяма вероятност кутията да се озове в крайна сметка пак при Мишо. От него знам,че има сервизи,които му ги карат директно и спестяват факта на клиента,отделно му се случва да ремонтира след друг,който иначе е взел парите и не е свършил работата. Но българинът обича така-да ближе сол,да яде тояги и накрая пак да си плати.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да я направят колата както трябва и да не пипам вече нищо и да мога да се доверя на майстора, а тези неща които искам да смяня само частите струват 1500лв. (които не са оригиналните от Ауди, а са марките Gates и Febi Bilstein)

ако не изникне нещо непредвидено, а ако бяха оригинални със сигурност щяха да са на двойна цена! Другото нещо, аз трябва да оставя колата при него поне 1 седмица предполагам и щеше да ми е по-удобно ако ми беше на близо примерно в гр.Пловдив или региона. Моля не се заяждайте и никой да не се засяга по никакъв начин. Просто търсих читав майстор ако знаете в региона на Пловдив ако ли не в най-крайния случай пак ще се наложи да се обаждам на Пътна помощ до София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата отиде в съвсем друга посока,нека някой помогне на колегата с проблемната кола да си я оправи в Пловдив по някакъв начин .Може да направим друга тема ,Какво счупих днес.Няма да се плашите 4ф-ките се множат в мойта Автоморга.Ако успеете да счупите до 3 неща за един ден -15 %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Просто търсих читав майстор ако знаете в региона на Пловдив ако ли не в най-крайния случай пак ще се наложи да се обаждам на Пътна помощ до София.

село Скутаре, Митко Драгинов - Драгинов сервиз в единствената пресечка на центъра се намира ! 0887213118

 

води я смело!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...