Jump to content

Какво б6 да си купя 2004г. ?


Recommended Posts

Искам да попитам за ауди а4 1.8т 4х4 190коня двигателя здряв ли му е бързо, разваля ли се, разход градско извън-градско и други всичко за него.

И за 2.0фси 150коня  и за него същото

извинете за грешките

Редактирано от ivan123456789
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувай 1.8Т, супер готин мотор, ако полагаш грижи няма да имаш проблем. Щом колата е и 4Х4 си голям късметлия. Въобще не се замисляй за другия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправи правописа малко.Има достатъчно инфо за двигателите във форума, ама си трябва търсене.

По темата, ако ще караш на газ 1.8Т е мотора.Разход 9 извън, 13 в града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванчо,цената няма кой да ти намали,ей така след два дни щото губи давност! :)

Отиваш,гледаш и пазариш,на място!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола не е 190к.с. според мен, а 163.Тези които са 190к.с. имат червено Т след надписа 1.8.За данъка има данъчни калкулатори и днъка ще ти е най-малкия разход по този автомобил, не го взимай под внимание чак толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,колите които предлага тази автокъща са скапани и всички са на ниски цени,този търговец подбира най големите кошове от чужбина и ги съживява,аудито му е най скъпъта кола.Така че си направи избора какви коли подбира.Не е лошо да я погледнеш но си имай едно наум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ауди бях там като го свалиха от автовоза и е на 311 х.км. и салона му беше захабен малко, иначе изглеждаше добре. Сега гледам вече е изчистено, "изчистени" са и половината му км :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за тея пари не можеш да намериш читава Б6-ца куатро..под читава визирам да не се налага да инвестираш още 3-4 след това..не се подлъгвай по цената..колко ти е бюджета за покупката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи я виж на място. Забележки ще има, въпроса е дали са поносими. 90% от колите на пазара са на около 300 х. км. и са върнати на половина.....с малко късмет може да мине още 100 хил. преди да се сдръца нещо по мотора.....

Редактирано от tanuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не плашете така колегата, моята е на 265к. км. и мотора работи много добре.Вярно че ми харчи масло, но и турбината е оригиналната, като и дойде времето за смяна и тази драма ще отмине.За съжаление не можем да си позволим нови от магазина и трябва да се примирим с реалността.Повече проблеми може да се очакват по периферията, клапани, тампони, тройници и маркучи по охл. система, турбина, маховик, съединител, и т.н. ,мотора е здрав стига да е поддържан добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максимално до 8000 лева някоя б6 да е бензин 1.8 или 2.0. Също да е 2004 година не по-стара, да е под 170 хиляди километра и да е комби . Това е ! :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не знам защо си решил да е 2004 ама Ауди 2004 бензин под 170 000 за 8000 лв няма шанс да намериш..тва са някакви химерни изисквания..виж сега на 300-400, на която да пише 170 може..ама тва което го искаш е нереално за нашия пазар..трябва да си преустановиш приоритети, за да не лапнеш въдицата и да не се разочароваш и после да се чудиш какъв кош си си взел..за 8000 лв на 170 000 км можеш една Астра да си вземеш..ако това ти е важно по-добре там гледай..пак е немско и ще ти е новичко даже 2008-2009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре :) Но нали все пак това ауди е 11 годишно то ако ми излезне 10000 лева по-добре да си взема б7 2005 година :Д . Незнам ако може да ми пратиш някое хубаво ауди б6 комби бензин 2004 година 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко става с гледане колега :)..аз месеци наред гледах обяви и  четох наляво надясно и от колите, които гледах на място съвсем ми се промени мирогледа. Търсех турбо куатро C5 или В6 и накрая взех по-големия кораб (нов внос от Италия, на който в последствие му сменихме мАторя) и с остатъка от бюджета направих цялостно обслужване, което включваше всяка гарнитурка, семеринги и други видове уплътнения по колата, всяка течност като (антифриз, спирачна и хидравлична) сменена и проверка на нивото на маслото в скоростната кутия и диференциала..ролки, ремъци, водна помпа, термостат, притискателен диск + лагер..всичко лъснато и подредено..и сега знам какво карам. Сега за предно нещата ще ти се случат по-лесно с намирането, но ти препоръчвам така наречения "тръц".. в купето на А4-ка сигурно е една идея по-приятно и като консумативи не е нещо фрапантно като цени (винаги има и по-евтино, но за здравината която им се слави е доста добре)..ако колата е гледана ще си проличи отдалеч. За 8000 лв. би трябвало да можеш да намериш Б6-ца на предно с турбо мотора и след като набиеш още хиледарка две за обслужване като хората нещата ще се случат..въпреки че лафа КОЛА И ЖЕНА СА НА КЪСМЕТ си е абсолютно верен :D..мога само да ти пожелая успех и да се откажеш с тва 2004-та ауди на 170 000 км за 8000 лв...няма как да са реални тея км-ри и не знам защо държиш да е 2004...ма ти си знаеш най-добре :)..а и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш да си намериш по твоите изисквания кола,но трябва да си я търсиш отчужбина и цената и няма да е 8000 лв. А ще е някъде около 10000 лв.,че може и отгоре.Отволи чуждитепсайтове за продажби на Ауди с твоите критерий за пробег на двигателя и години и сам ще се убедиш какви са цените.Просто всичко е възможно,но има не достатъчно финансиране.Скачай с парите напред,отиваш чужбина,купуваш и това е,но подаръци в България по твоите критерий няма,все пак Коледа отмина!!! Успех колега с покупката на автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми пратите някоя б6 бензин 2002-2003 година комби да е :Д да видя колко вървят. Някое хубаво ауди 



http://www.cars.bg/c994258

Сега гледах тая според вас добра ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...