Jump to content

Въпрос за джанти


spb

Recommended Posts

Здравейте колеги и за много години. Харесал съм си едни джанти 7.5х17 ЕТ28. Някой слагал ли е такива с ЕТ28 на А6 4Ф авант и стоят ли добре? Оригиналните са ЕТ45.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще бъдат доста изнесени навън и ще стои грозно колега.

Моите зимни 17-ки са ет35 и стоят перфектно с ниското окачване,апаратите влизат без проблем и са точно наравно с калника.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си навличай излишни проблеми. Тази джанта е за А5, което означва ще ти трябват втулки. После ще почнат проблеми тресе ми колата я при спиране я при висока скорост. Ще се чудиш дали е от втулките или кривите джанти или от гумите...А и джантата е доста изнесена и ще ти пръска по вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с черна кола, авант. Ако все още си навит, ще ти изпратя снимка на какво приличат вратите само 1 ден след автомивка ако сезона не е лято. Ако е лято е цялата прашна само след една обиколка из града. Изнесените джанти изглеждат добре, но само пред кафето/дискотеката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах оригинални джанти на 4Ф, които бяха ЕТ 36 и си бяха супер, сега съм си взел за лятото ЕТ 30, но още не съм ги слагал, за да кажа конкретно мнение. Не мисля обаче, че ще е зле за лятото, за зимата е друг въпрос. И другото, което е колега, тази кола си иска поне 18-ки, за да изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията  за 18-ки съм съгласен, но за половин година гръмнах три гуми 17-ки по нашите хубави пътища. Взех 8Jx17 ЕТ39.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам с 8Jx17 ET39, конкретно с този модел: 4G0601025A (+ втулки). Гумите са ми стандартни 225/50/17. Нямам проблеми с тресене, клатене, дърпане наляво/надясно. Имам въпрос обаче: Същия модел джанти го има и във вариант 7,5Jx17 ET37. Мога ли да си взема такава джанта за резервна 5-та? със същия размер гуми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

       Здравейте на всички Ауди фенове,

за много години и много безаварийни километри.

от скоро сe присъединих във вашата секта,сдобих се с А6 3.0 ТДИ автоматик вин N022292.

предстой ми обуване в зимни гуми,в момента летните са 245/40/18  и нямам други джанти.Според Вас кой размер джанти и гуми да слагам?Ще съм много благодарен ако някой може да ми разчете вин номера и да сподели с какво разполага колата. 

Благодаря Ви предварително.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При резервната гума има стикер с 3-знакови кодове. Това е най-добрия начин да видиш екстрите.

За гумите, ако ще вземаш втори комплект джанти, предполагам 17ки ще е по добре за зимата. Иначе за 18ки размерът е само този.

П.С на капачката на резервоара трябва да пише размерите и налягането за гумите при празна/пълна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сглобил точно такива два комплекта - летни 245х40х18 на джанти 8х18 и зимни 225х50х17 на джанти 7.5х17/има един модел оригинални джанти 8х17,там може гуми и 245х45/. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със джанти 18-ки,чисто нови гуми 245/40/18-зимни!. Проблеми нямам.

 

П.С. С  s-line окачване съм. :hilezh:  Убаво е ,ама  мнооо друсаааааа  :wall:  :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...