Jump to content

Мнения и препоръки за покупка на Audi A4-B6, 1,9ТДИ-131к.с.


Recommended Posts

Само да кажа нещо важно!

Моята ми легна 8500 с пълна сервизна история от ПОРШЕ!!! 

Реални 280 000 вече...

И до момента само за консумативи и некви ремонтчета макар и не сериозни е вече легнала на 11 500!!

В сумата не влизат каско,данъци,застраховки,гориво дори и гуми!! Това е само колата!

Така че това е всичко друго но не и евтин автомобил

Едно да знаеш всички правят ремонти за които не обичат да говорят просто сме си такива...

Или има такива които правят 10 000км пробег за пет години и си мислят че колите не се нуждаят от нищо...

Просто знай че този дизел си иска своето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен лично втория ми харесва повече,първия има предимството,че е куатро.Моята А6-ца също е на предно,и до сега съм нямал проблем,че не е куатро.Карам с хубави зимни гуми и си пердаша като пич.Куатрото не винаги е предимство :) По път надолу е кофти също,а ако се подхлъзне на лед ако ще да е куатро няма спиране,но със куатрото е по-малко да поднесе.Имай предвид,че ако задкормилното устройство не става ако ще и да е 6х6 все същата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обиколих доста автокъщи по околовръстното на София и положението е меко казано трагично.

 

Ето тази бях набелязал   http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11420552351824368      , но:

салона е много захабен- от снимките изобщо не се вижда, волана изяден, жабката и предния подлакътник- изобщо не искам да ги коментирам, за смяна са спирачните дискове + накладки, има забележки по боята  и нататъка се отказахме да я гледаме повече.

 

Но тази определено ми хвана окото   http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410181339841528

грам не изпуши, запали от 1/4. а сутринта си беше студенко и не беше палена, доста запазен салон, съединитела е добър, спирачните дискове са добри-почти без ръб- само е за накладки. Външно не видяхме очебийни забележки, а и е 4х4

 

и сега се двоумя между нея и тази от Дупница -  http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11417337713632443   и да се надявам тази събота да успея да ида да я видим и нея. Ако някой я е гледал да драсане 2-3 реда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тази, която е куатро..... определено е хубава! Дори да не е на 200 000 колкото сочи километража, не виждам и нещо което да издава половин милион или повече километри! обаче е скъпа! Ако я дадат за 8 някак що-годе бива!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха. да...... грешно съм написал, 7 имах впредвид:))))))     Замалко да му я препоръчам по-скъпо:)   не че 7800 са кой-знае колко много ако е добра колата........ама е 2002 година все пак:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа 7 си е ОК! Обслужване едно друго да стъпи на 8500 и това е...

И аз съм за нея все пак е и квадрато :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7500 - повече от това не мърда, само снимки разреша с нея под тази цена :hilezh:

лошото е че майстора ми е в провинцията и нямам никой друг познат с когото да я закачим, и да погледнем какво още ще ни каже компютъра

 

Ако някой има желание да помогне, ще си платя/почерпя

Редактирано от niki_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай....в краен случай изчакай майстора да се прибере..... не е некоя далавера за която да те е яд ако замине! :)

А и.... колко по-дълго стои непродадена една кола, толкова шанса продавача да свали повече от цената е по-голям:)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ,като идея избягвай с пълна сила Дупница ,Драгичево,и т,н, също така и коли ,като цяло от Италия 

1.9 Тди 4х4 7500/8000лв за 13 годишна ,на 300 000 хил, е напълно нормална пазарна цена спрямо западния пазар ,който в случая е ОПРЕДЕЛЯЩ за тукашният пазар

 

П.П. Дори и по стара на година и по скъпа от по нова ще ти бъде най добрата инвестиция ,ако искаш да имаш надежден автомобил ,защото да разбереш колко е скъпо едно Ауди за поддръжка е мега голям .

 

Поздрави и Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера прескочих да видя това Ауди  :

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11420829357127635&slink=8jf1gg

 

За информация ако някой е решил да ходи на оглед  , закачихме го в сервиза на Ауто Юнион в Пловдив на първи цилиндър дюзата направо тече стойноста и беше (-3,1), компютъра е пипан и буксата е преместена, фаровете прекъсват при затваряне и отваряне на предния капак, малкия талон е задържан от КАТ поне така ни казаха били хванали сина му да кара без книжка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ,като идея избягвай с пълна сила Дупница ,Драгичево,и т,н, също така и коли ,като цяло от Италия 

1.9 Тди 4х4 7500/8000лв за 13 годишна ,на 300 000 хил, е напълно нормална пазарна цена спрямо западния пазар ,който в случая е ОПРЕДЕЛЯЩ за тукашният пазар

 

 

 

Ето някои обяви на коли в Италия само за преценка как е и там пазара има коли за по 2х. евро и за по 5 х. евро.

 

http://www.subito.it/annunci-italia/vendita/auto/?cb=000161&cm=001475&rs=26&re=29&fu=2&gb=1&cart=3

Редактирано от Me4kov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето някои обяви на коли в Италия само за преценка как е и там пазара има коли за по 2х. евро и за по 5 х. евро.

 

http://www.subito.it/annunci-italia/vendita/auto/?cb=000161&cm=001475&rs=26&re=29&fu=2&gb=1&cart=3

http://www.subito.it/auto/audi-a4-1-9tdi-131cv-km-137000-perfetta-monza-111497108.htm

 

"...Motore ? cambio come un orologio Svizzero..."

 

Като искаш да работ като швейцарски часовник, ще трябва да платиш... тази обаче ми изглежда направо страшна... :):flehan: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този линк исках просто да покажа,че и в Италия има и  ефтини и поддържани коли както почти навсякъде въпроса е доколко си струва.Но понеже е мит,че в Италия колите са лъскарки откъм тенекии,защото сняг и луга няма,но пък са палачори и неподдържат и винаги си има изключения.Сайта  е подобен на нашия бивш прадавалник и има обяви ,които са от 1-ви собственик,които изгледждат доста прилично на снимка и вид колите де,но на цени не като по автокъщите тук,всеки си избира според джоба си,дане се отклоняваме от темата хубаво Ауди А4 Б6 1.9ТДИ и там струва пари това си е :) успех на колегата дано си намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво B6 всякъде си струва пари! Само,че тук рядко се продават на реална цена....а по за 7-8к  са пълен леш!

Ако има нещо свястно за над 8 веднага е оплюта! Такива сме си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Немско гледах 2004 година на ДО 180 к км, реални частни обяви, цените са 7-7.5 евра. СМетките за Вас.

 

В БГ колите за 8 са на 250-300, с проблеми, но Българина иска да го лъжат, затова му връщат километрите. Отттам се явяват и проблеми....но това е - кола на старо, с нереални километри и проблеми-кой както иска



Вчера прескочих да видя това Ауди  :

Без да искам да те засегна по никакъв начин, тия пари, за които гледаш кола, ще е кошница с последващи ремонте.,...просто се настрой, да си наясно какво купуваш...

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя работата е като в другата тема-да е Ауди,ама да е на тънкана,без да дадеш един лев за обслужване,да не се чупи,да е икономично и по-нова година. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално колата до няколко месеца от 7-8к ще стане 11...и всичко ще си дойде на мястото

Аз бих те посъветвал да събереш още някой лев и да търсиш читава най-добре извън БГ

Няма хубава B6 ца за 7500...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@slavi_76,

ходих да погледна аудито в Ричи кар. За жалост собственика на автокъщата го нямаше, чаках 10 минути, но никой  не се появи за жалост и поради това успях само външно да огледам колата.

Гуми няма абсолютно никакви, особено задните две бяха изядени по ръбовете и неправилно износени.

Видимо по боята няма забележки освен на задната броня няколко драскотини и като следи от камъчета. Черната добавка под бронята отзад беше доста избеляла.

Единият от стоповете беше изпотен.

Вътре успях през прозореца да надникна понеже беше заключена - както се вижда на снимките копчето за фаровете е отлично, бутоните по климатроника също, но лайстните вътре (сребърните) не изглеждаха много добре. Сякаш са стояли малко повечко на слънце. Салонът нямаше протрито, дупки или петна, като цяло вътре беше добре (това само от оглед през прозореца).

Ако беше дошъл човека щяхме да я запалим и да огледам и вътре по-подробно ама.. :nixweiss:

 

Като цяло ако излезе, че моторът е наред, останалите забележки като че ли могат да се преглътнат за тази цена :zustimm:

 

P.S. Като излизах от къщата в съседната видях задницата на още една Б6-ца дизел 1.9, викам си чакай да я погледна и цифрата 9999 ме застреля на момента :hilezh:  А дори не беше и кВатро :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След доста обикаляне и гледане, накрая се спрях на тази

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11421943389259700

 

има забележки, но като цяло основните неща са добре. Доста добре е подържана, а и не малко пари са вложени в нея. Има малко забележки по салона, но ще се отстраняват постепенно.

Дано ми е на късмет и благодаря на всички за насоките в избора

Редактирано от niki_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...