Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма ефект проверено е. С почистване не става нищо.

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хипотетично мипотетично, произвели ли са Ауди такава течност? Произвели са я. От тук насетне расъждения по картинка може да си правите още 2-3 страници. То и с ултразвукова вана също става при НЯКОИ случаи, ама на Стефчо не му се е получило :) Или не му е бил тоя случая, или ваната е била от 40 лева примерно и те така. Споделих информация, която на НЯКОИ хора, може да им е полезна и да минат със сто двеста лева преди да тръгнат да сменят или рециклират дюзи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50w вана съм ползвал за малко пари. Сега си запалил фитилите на хората да си чистат дюзите...Сега получих три лични да им ги свалям и чистя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм казал кой ги прави с какво ги прави и се получават добри резултати :) Те като идат при тебе вместо при Мишо, като пробваме с ваничка вместо с на Ауди течността, и после "ох ми то не стана"  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва поредна вълна с изгорели 200-300 лева за вълшебни течности.

Чудех се в Бош, защо не знаят още кВо са произвели в Ауди да им чистят дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе, няма да ти залезе бизнеса с рециклирането, всеки ден нови и нови милионници се внасят за махане на дпф катализатор и рециклаж на дюзите :) Каже ви за един успешен ремонт човек и се оплашихте някои хора, че замина форумния бизнес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо няма да може да прави дюзите на V6 TDI, Petarik не ги чисти с препарати, а една друга процедура прави, която той няма да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 винаги правиш крайни/финални заключения и объркваш хората, особено тия, които са новодошли във форума. Може да кажеш в момента Мишо е взел препарат и е успял да направи едни дюзи, ще пробва с други и ще се разбере. Това, което си написал

"Аз съм казал кой ги прави с какво ги прави и се получават добри резултати  :) Те като идат при тебе вместо при Мишо, като пробваме с ваничка вместо с на Ауди течността, и после "ох ми то не стана"   :hilezh:"

не си казал колко комплекта дюзи е направил, колко км са минали хората, какви са корекциите на 300,600 и 900 бара.

 

Бъди просто по-обективен без крайности  :icon_exclaim:

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, откажи се.

Аз съм пробвал с тоя пубер и не става. Виж в "извън темата" колко има писано за него. Лошото е, че освен себе си злепоставя и Мишо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 винаги правиш крайни/финални заключения и объркваш хората, особено тия, които са новодошли във форума. Може да кажеш в момента Мишо е взел препарат и е успял да направи едни дюзи, ще пробва с други и ще се разбере. Това, което си написал

"Аз съм казал кой ги прави с какво ги прави и се получават добри резултати  :) Те като идат при тебе вместо при Мишо, като пробваме с ваничка вместо с на Ауди течността, и после "ох ми то не стана"   :hilezh:"

не си казал колко комплекта дюзи е направил, колко км са минали хората, какви са корекциите на 300,600 и 900 бара.

 

Бъди просто по-обективен без крайности  :icon_exclaim:

 

 

 

Виж какво съм написал:

 

Ауди са изкарали (не знам дали е сега) някаква течност стотина лева литъра за оправяне на дюзички - киснат 24 часа и се връщат към живот. Мишо каза, че я е пробвал с някакво 3.0 тди мисля и е сработило супер добре. Та, ако не са заминали съвсем дюзите това е според мен много по-добър вариант от всякакви рециклажи и добавки с неизяснен произход.

 

Нито крайно изказване, нито нищо. След това се почнаха някви тъпотии за "вълшебните течности", кое имало ефект, кое нямало крайни изказвания. Като някой иска звъни пита, тества, оправя се. Като гледам единствените крайности са лафове по картинка на едни и същи хора - кой с кво нямало да се справи и тн.  petio_venkov моя "милионник" ще го продам преди да направи 200к дишай спокойно, перфектни са ми дюзите. Само кори сменям от бг пътищата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само ще припомня че като си взех колата имах 3 дюзи уж за правене/сменяне (според независими майстори, както и според тези от Порше Запад) и ситуацията беше "овладяна" с Pro Tech добавка от 20лв... Просто споделям опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те във Ауди са измислили още дузина безумни продукти служещи единствено и само да печелят пари........работа никва.Същата вълшебна течност се продава и за почистване на ДПФ и резултата го знае всеки......

Ще се радвам много ако найстина има ефект и тази течност не е поредният продукт за печелене на пари... :)

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В резервоара ли я избуха или остави дюзите да работят с нея?

 

Флакончето го разредих в 20 литра и карах почти цял резервоар преди да заредя пак. Преди това имах и бял дим след 10-тина минути работа на място. Сега последно като гледах, като изфорсирам яко, кихва леко и до там. Друг дим няма, само миризма, ама щото няма катове :) Ако не се лъжа само едната дюза продължи да дава леки отклонение, но повече майстори които са ги гледали, все ми казват че са си супер.

 

Едит: Това се случи преди почти 1 година и резултата си седи.

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе, няма да ти залезе бизнеса с рециклирането, всеки ден нови и нови милионници се внасят за махане на дпф катализатор и рециклаж на дюзите :) Каже ви за един успешен ремонт човек и се оплашихте някои хора, че замина форумния бизнес :)

Форумният бизнес няма как да ми залезе, щото никога не е изгрявал.

На други хора им висят телефоните на първа страница в една тема.

За техния бизнес нещо си се притеснил, иначе нямаше да храниш Стефчо, от който можеш само да се поучиш, защото не съм чул да е сбъркал диагноза. Не така стоят нещата с твоя приятел за съжаление.

Редактирано от petarik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...