Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 Не тия, тия дето са покрай кормилото, ключа ти влиза в тая дългата от дясно, от ляво е на цяло с въздуховода. Не мога да си обясня как се е пречупило слънцето през стъклото и ми е стопило на кръгче баш фолиото и се показва бялата пластмаса отдолу :stupid:  Или някое хлапе си е играло с лупата на слънце, ама чак пък такава тъпотия не вярвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек като има гаден спрелтак на въздух.. Все някъде трябва да избие компексите..

Жив и здрав да е Стефчо, че конвертира нормалния въздух във въздушно Sline окачване ;) ако има още някой на въздух.. И му се иска нещо друго.. Стефан е човека :) Евтино ще ви излезне

Това е резултата след неговата намеса + сет 255/40/19. След едно бързо ходене до Казанлък по стария път, мога само да кажа, че нещата се подобриха значително след като на колегата с 540-ката му отно малко повече време да стигне до там като той мина по магистралата...

post-74001-0-52424200-1430112044_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно, ако бяха хиляди нямаше да е секретно, щеше да стане малко като с печките и dpf-ите... :)

Май ще сменям гуменките, че тия нещо не ме удържат... Загледал съм една Potenza и един Dunlop, ама ще видим...

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, че си се отървал от 4F-а, нов ли ще зимаш или сменяш модела/марката?

За момента нещо евтино, колкото да ме вози, другата пролет ако всичко е по план ще ми освободят не малко пари по евро програма, почти всички от които ще ми останат свободни заради по-голямата инвестиция сега.

Но няма да е дизел, предполагам нещо от V8 моделите с газ. Поживьом, увидим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно, ако бяха хиляди нямаше да е секретно, щеше да стане малко като с печките и dpf-ите... :)

Май ще сменям гуменките, че тия нещо не ме удържат... Загледал съм една Potenza и един Dunlop, ама ще видим...

 

Ако караш с Y скоростен интекс по подбалканската, нормално. Надали си ги загрял достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно, ако бяха хиляди нямаше да е секретно, щеше да стане малко като с печките и dpf-ите... :)

Май ще сменям гуменките, че тия нещо не ме удържат... Загледал съм една Potenza и един Dunlop, ама ще видим...

Вземай Dunlop.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш с Y скоростен интекс по подбалканската, нормално. Надали си ги загрял достатъчно.

Ако искаш ела да те повозя да видиш дали не загряват достатъчно. Y 101 XL са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ, че им постигаш оптимална температура, значи си за един клас нагоре - семи сликове слагай. Напр. http://www.yokohama-online.com/Tyres/Car-Tyres/Passenger-Car-Summer-Tyres/%28product%29/AD08R

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая yokohama сега е на един приятел на импрезата и единственото нещо за което става е да седи в гаража... Potenza re-11 e гумата ама няма размер за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая yokohama сега е на един приятел на импрезата и единственото нещо за което става е да седи в гаража... Potenza re-11 e гумата ама няма размер за мен.

 

Ами не знам. Един приятел кара на Серес с нея и е доста доволен. Мога да ти пратя клипче. Не знам тая импреза къде ходи и какво прави...

 

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време при ускорение колата започва да вие, все едно има виско. Това нормално ли е, да ли няма за смяна някви ремъци и ролки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...