Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте, колеги! Имам супер гаден проблем. Жабката на колата ми трака ужасно на неравности. Когато натисна копчето за отварянето й пада като гилотина. Някой имал ли е подобен проблем и какво му е решението. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как трябва да пада тая жабка? На моята 4ф-ка жабката падаше изнервящо бавно, от натискането на копчето до крайно долно положение беше над 20 секунди  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

може ли някой да даде инфо кои модели излизат с централен отвор 66.6?

Има ли А6 4Ф с такъв или преди след фейса е все 57.1?

Запознат съм,че А5 и Последните А3 са с 66,6?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

може ли някой да даде инфо кои модели излизат с централен отвор 66.6?

Има ли А6 4Ф с такъв или преди след фейса е все 57.1?

Запознат съм,че А5 и Последните А3 са с 66,6?

 

Поздрави

 

http://www.wheel-size.com/

 

Това би трябвало да ти свърши работа

 

Едит: И да добавя един въпрос :). Пръскалките за фаровете при фейса на 4F същите ли са като при не-фейса, само с различна капачка, или трябва да се сменят и пръскалките?

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни нещо голям смех в OLX, пуснал съм 5-6 неща останали от разни ретрофити модификации глупости ама на крупни суми тип бутон за трийсе кинта и некви страшни оферти получавам и въпроси каква е финалната цена :D Страшен гоуф стана тая кола явно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе голф, голф, ама не съвсем. Малко да кривнеш от сток нещата и почваш да виждаш зор да търсиш. Особено пък нещо от фейслифтовите. Иначе въпреки това има задоволително покритие на части втора ръка (стига да не търсиш s-line броня :D). И в същото време като отидеш в моргата далеч не я прайсват като голф, ами като 4G :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Имам супер гаден проблем. Жабката на колата ми трака ужасно на неравности. Когато натисна копчето за отварянето й пада като гилотина. Някой имал ли е подобен проблем и какво му е решението.

Имам целият механизъм с жилата и амортисьорчето (всичко е здраво) ,сменяш ги и без лепене и циганий си решаваш проблема.[emoji6]
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе голф, голф, ама не съвсем. Малко да кривнеш от сток нещата и почваш да виждаш зор да търсиш. Особено пък нещо от фейслифтовите. Иначе въпреки това има задоволително покритие на части втора ръка (стига да не търсиш s-line броня :D). И в същото време като отидеш в моргата далеч не я прайсват като голф, ами като 4G :)

По форумните морги е така :) иначе тая предна броня я взех нова на грунд ама два месеца не мога да я сложа вече, че искам на едно сто неща да направя :)

Здравейте , да попитам и аз .

Ако на капака на багажника няма емблема значи ли това че , капака е сменен .

Поздрави. :)

Не, не е индикатор, може да е боядисвана и да не е била залепена като хората, може и някой да я е гепил, варианти бол...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По форумните морги е така :) иначе тая предна броня я взех нова на грунд ама два месеца не мога да я сложа вече, че искам на едно сто неща да направя :)

 

Аз дори не съм пробвал по форумните... Не веднъж морги ми обявяват цени с едва 20% по-ниски от тези в Ауди :) И пак това за по-лесно намиращи се неща... Както казах излезеш ли малко от сток изпълнението и се почва ровене из нета като луд, а и цените са далеч от гоуфски :).

 

И в този ред на мисли... някой знае ли някъде да се разпродава някоя фейслифтова 4F-ка, че никъде не мога да намеря задния капак, какви пари е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...