Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

Така тръгват митовете N, преди 3 години имах проблем с единия кабел които не винаги правеше контакт. След подобни обяснения и че трябва да купя целия кабел до не знам си къде, го отрязах и свързах здраво с обувки и добра изолация. От тогава не е мръднал и няма грешка - на цена 10лв. Нов кабел в Порше - цена 580лв. За мен лично е неоправдано. Да за Порше е ок да ти вземат толкова за един кабел.

Редактирано от Broom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз оправих едното колело и след една година другия даде фира, само, че тоя път моторчето, половината кабел нагорял и тн. В ляво е сегашното в дясно е фейслифтовото :)

 

c84d4974825e12c9c519fb2b1d9bb6cf8f662200

 

Тъй като видимо шестограма е станал звезда, не става, за това взех и другата част...

 

466f9443f9ce0e67742f6788b2e51acd7b0a9e1e

 

И така и така тая свинщина ще я правя и спирачната течност ще сменя...И те така - на ти мит. С кренвирш.

 

 

А кабела е хубаво да се смени целия от разклонението до буксата, защото там има сериозно напрежение и всяка спойка, знаеш топли, грее и може да създаде проблем. Не казвам 600лв за кабел, но да се смени цялото парче. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То със кабели втора употреба не да му се вид мит на човек, а си е цяла сапунка, от турските :)

Специално този кабел е поръчан на Бг фирма и отвсякъде е неоправдано да се плаща пет пъти в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но няма multitronic на quattro, а той твърди, че е 3.0tdi quattro. Обещал е да дойде с колата и да ми покажат. Говорил с Unitrade X, странно защо с тях, и те му казали да бяга от 6-степенния автоматик и да търси 7 или 8 степенен на 4F  :stupid:. Май тия момчета се бъркат с VW и DSG или 4G  :hilezh: Той всъщност си търси 4f и се возил на негов приятел на въпросната кола.  

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.. филмирали са го нещо. Може да се е возил на 2.7 ТДИ на предно с мултитроник с ретрофитнат надпис quattro на таблото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте съвет за крушки D2S ,че от днес едната свети в тъмно златист цвят.

Дайте препоръка някой пробвал ли е тези http://www.xenonland.com/23-philips-d2s-x-tremevision

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се препоръчително и двете защото винаги ще има разлика.

Препоръчайте крушки обаче ако някой има наблюдение за тези които ги дават +50% и +70% на Osram които са и доста по скъпи или да слагам стандартни или примерно на 5000к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми затъмняват предните стъкла и ме притеснява да не ми счупят щипките на корите,ако ги свалят.Лесна ли е интервенцията и ако стане фал продват ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да е възстановявал фолиото по лайсните на таблото? Лесно ли се лепи ново фолио, или да търся целия въздуховод от морга?

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми затъмняват предните стъкла и ме притеснява да не ми счупят щипките на корите,ако ги свалят.Лесна ли е интервенцията и ако стане фал продват ли се?

Колега, при затъмняването на стъклата не е нужно да се свалят корите и стъклата като цяло. Професионалистите в бранша знаят как става без да се разглобява каквото и да е по колата. Аз също препоръчвам затъмняване без разглобяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как по-точно става без фолио? (опушване, предполагам)  :stupid:


Колега, при затъмняването на стъклата не е нужно да се свалят корите и стъклата като цяло. Професионалистите в бранша знаят как става без да се разглобява каквото и да е по колата. Аз също препоръчвам затъмняване без разглобяване!

А аз смятам, че без махане на стъклото, ще стане доста непрофесионално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да е възстановявал фолиото по лайсните на таблото? Лесно ли се лепи ново фолио, или да търся целия въздуховод от морга?

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=145967&page=5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...