Jump to content

Всякакви въпроси за A6 4F - част 8


kainy

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Качи колата на ваг кома и пусни осветлението като екстра на вратите и виж дали ще го приеме и ще разбереш. Четете малко не едно и също нещо 10 пъти да се говори баси....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах и го приема кодинга.Въпроса сега е как ще ги закрепа на моята кола защото под лайстните където трябва да стоят пурите има черна пласмаса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си нови кори, същите като твойте. Иначе трябва да се реже на ръка. Виж дали имаш пиновете на компа за лампичките. Принципно трябва да ги имаш, но знае ли човек ауди, какво са измислили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах и го приема кодинга.Въпроса сега е как ще ги закрепа на моята кола защото под лайстните където трябва да стоят пурите има черна пласмаса.

Пурите се закрепят за черната пластмаса ,тя е с каналчета,не ти трябва да сменяш корите на вратите,като махнеш лайстните се вижда къде трябва да ги сложиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,сега остана да проверя модулите дали имат пинове.

Супер,сега остана да проверя модулите дали имат пинове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички имат каналите и трябва да се изреже. На руски сайт имаше нагледно снимки с рязане.

Може ли линк към руския сайт или снимка,за да видя тези "без каналчетата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В книжката го пише точно по същия начин. Споменато е и че от D на N в движение само над 5 км/ч.

 

В книжката на А6 4F от 2008 г. пише да се включва на N под 5 км/ч с натисната спирачка.

НИКЪДЕ не пише, че на N на място почва да ти умира кутията, нещо, в което бях сигурен.

Говорих днес с един приятел, който работи в Порше София Запад.

Обясних му ситуацията и много се смя! На N може да се включва без АБСОЛЮТНО никакви проблеми стига колата да стои на място.

Разликата между P и N на място е само в заключването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pagemakerboy ето какво пише в моята книжка на 194: 2df128b91b4f595e945d8e1eb8ae0499.jpg

в движение до 5km/h при мен ако се движа бавно не мога да превключа на N има лок...

За мазането на N и от други колеги съм го чувал но факт че не е написано черно на бяло.

Редактирано от Broom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечер се снима теудно, а светеща кола още повече ако нямаш триножник... Колко свети зависи от апарата и настройките на снимката. Светят слбо като си сложиш ръката на дръжката да ти грейне лякичко отгоре, но е красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pagemakerboy ето какво пише в моята книжка на 194:

в движение до 5km/h при мен ако се движа бавно не мога да превключа на N има лок...

 

Точно обратното пише: "При спрял автомобил или до скорост 5 км. При по-висока скорост се изключва автоматично от N"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама за мен е пълен ъпсурд в движение да можеш да цъкнеш на N, още повече без да трябва да отключиш лоста първо (не съм сигурен при А6-цата дали искаше). Аз така си батисах една джанта на мерцедеса, когато като дрифтнах на един завой, брат ми се хвана за лоста и хоп, включи на N, после хайде вкарай колата в пътя... Докато разбера какво стана и бордюра беше мой :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк без прорези https://www.drive.net/l/682780/

Ясно ,колега,при мен е с прорези,понякога не мога да им хвана логиката на ауди,явно на някоя кола ще е "plug & play" а при други се изисква преправяне,но какъв е смисъла да ги произвеждат така.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата, която ви дадох преди две години ги бистрихме същите неща. Отиваш, купуваш 2 или 4 нови кори и ги слагаш. За 200лв ще си ги намериш за колкото продават световодите в ибей :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е от къде да вземем кори на тази цена,питах в няколко морги и ми обявяват цени от 500 лв....даже стигнаха на 800 (щото имала лампички) , а задните кори са ми с щори и такива абсурд просто да намериш в морга на разумна цена.

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори продавалника, виж колите на части, отвори мобиле, царс.бг виж колите на части и ги прозвъни и питай. Другия вариант е да си режеш корите като братушките ама вече трябва сръчност, да се внимава, да се направи културно защото риска от циганйосване не е малък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...