Jump to content

Мнение, относно конкретна обява: Audi A6 1.9TDI


Recommended Posts

Погледни 1.9 ПД може да се намери 2002-2003 - със сигурност доста по-добре, отколкото да дадеш 7к за кола на 17 години... Честно казано в тая последната обява дето си показал, незнам кое струва 7 бона в тоя кенеф :)

 

В мобилето има няколко обяви в диапазона 6500-7500 за 1.9 131 коня, защо не им хвърлиш едно око? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега ще вземе да се разсърди някой от това което го каза,ама си е точно така. :)

Иначе колите в Брат-ауто държат цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Разбирам. Благодаря ви за мненията.

Ами ще отида да огледам това http://www.cars.bg/c1200399, както смятах в началото. Струва ми се, че цената му е по-нормална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разбирам че явно търсиш седан, но тази първата е толкова уморена, че чак незнам какво въобще ти е харесало в нея. Само като погледна салона, волана и фаровете - според мен тази кола е поне на двойни километри от обявените.

 

Втората не изглежда зле, но пък се намира в Монтана  :hilezh:

 

Ако си от София, защо не погледнеш тази - http://www.mobile.bg/11433275082680482

 

От частно лице е и изглежда като гледана кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега  от Монтана вече и дъвка не бих си купил...

И верно търси кола след фейса 

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несериозно е да заклеймявате даден регион все едно е прокажен  :hilezh: 
Аз пък на пук на всички си купих най-евтината А4ка в Монтана и се оказа чудна. Няма ръжди никъде, 4 еднакви гуми, добър акумулатор и цялостно запазено състояние, даже и работещ климатроник, 10к км по-късно - никакви изненади, след мен колата 'ше ходи за служебна на фирмата, не се продава че читави на тия години не останаха...
Мисълта ми е че колите които се вкарват са колкото различни, толкова и еднакви, навсякъде. Разлики има от автокъща до автокъща, не регион.

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разбирам че явно търсиш седан, но тази първата е толкова уморена, че чак незнам какво въобще ти е харесало в нея. Само като погледна салона, волана и фаровете - според мен тази кола е поне на двойни километри от обявените.

 

Втората не изглежда зле, но пък се намира в Монтана  :hilezh:

 

Ако си от София, защо не погледнеш тази - http://www.mobile.bg/11433275082680482

 

От частно лице е и изглежда като гледана кола.

Тази обява я отварях преди няколко дни. Обаче няма снимки от интериора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, струва ми се, че някой безпричинно те е наплашил за помпа-дюзата та си са фокусирал само и единствено върху този мотор 110 коня, търси както ти казаха и други 130 коня също много здрав и по-съвременен мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари читава кола от типа който търсиш ще намериш трудно,колкото до това дали е била с удар и какъв точно е бил може да разбереш само на място.По снимки кола не се преценява никога/освен ако не е тотален дарак/ !Така че вместо да се чудиш почвай да ги обикаляш и сам ще разбереш коя е твойта кола.Мотора е здрав,колата върви прилично и разхода е нормален-а сложиш ли и чип направо си капитан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наоколо няма варианти за оглед. Ще се наложи да пътувам едни 400-500 км само в едната посока. Разумно е да събера първоначална информация преди да тръгна за където и било. Знам, че тук сте наясно и ще забележите неща, които ще ми помогнат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

http://www.cars.bg/c1227699

Извинявам се, че дублирам малко мненията си, но понеже това е от предна страница.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че дублирам малко мненията си, но понеже това е от предна страница.

Виждам от скапаните снимки само 2 лъжи, мулти волан и Евро 3 :nixweiss:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Euro 3 стандарт не е ли за коли от 2000 година нататък? Преди време, когато подавахме данъчна декларация за кола 2000 година, служителката записа, че колата е със стандарт Euro 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...