Jump to content

Сервиз за проверка на автомобил в Пловдив?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Бихте ли ми препоръчали сервиз в Пловдив, където могат да прегледат едно Ауди. От София съм и не съм запознат със сервизите в Пловдив.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мога Autodrive до мола Пещерско Шосе...

0893/473470 Мартин е момчето колега от форума е и с гаранция ще ти помогне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм от София и купих Аудито от Пловдив. Закарах го тук: http://autoservicedraginov.com.

Малко по-далече е но не съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може продавача да не иска баш в Порше  :hilezh: 
Аз когато съм бил продавач - съгласен съм навсякъде без официалния сервиз на марката, 'щото правят едни измислени списъци изсмукани от пръстите и те убеждават че тая кола да тръгне в пътя й трябват едно 4-5 хиляди, ама те имат същия модел ползвана, на реални километри, обслужвана само при тях от-до, и познай човека дето е тръгнал да си купува кола тоя модел кво си мисли....
Другото е че самите те не са добри като диагностици в повечето случаи. За прекъснат кабел на компресор на климатик ми обявиха цена за чисто нов компресор с труд и още нещо за стойността на половината кола, просто никой не се занимава, вижда грешката и казва ''ново струва еди колко си, ако искаш...''. В неофициален сервиз ми намериха кабелчето и го презапоиха за 10 минути :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цените си прав колега, но там ще имаш възможността да провериш за някаква история на колата. И ти издават някакав документ за ремонт или повреди по автомобила за което малко или много гарантират. Докато ако отидеш при - Пешо, Киро и 90% от сервизите в бг като се върнеш не те познават вече ! МОЕ МНЕНИЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз като купувах също ходих в Порше, хората даже искаха да ме откажат от автомобила ... Но го взех на хубава цена. Като цяло значението е в малките неща и има хора от официалните сервизи, които работят по 10 години там, и за нашите 10-15 годишни бараки са ходили на учения и сертификати и ги знаят. Другото всеки е учил от патило и прочие :)

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неофициален сервиз ми намериха кабелчето и го презапоиха за 10 минути :)

Батин, хубаво е като продаваш кола да си я постегнал предварително. Другия вариант е да я оферираш на морга.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово колите имат сервизна история в Ауди до 4-тата година, докато е гаранцията, после повечето хващат на някъде, но като ти кажат, че на 4 години колата е била на 200 000 и ти по най-проста аритметика после си правиш сметката на колко е сега. Така грубо казано в Италия карат поне по 40-50000 километра на година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батин, хубаво е като продаваш кола да си я постегнал предварително. Другия вариант е да я оферираш на морга.

Sent from my iPhone using Tapatalk

не винаги, понякога е по-добре да изброиш недостатъците на колата и съответно да я пуснеш на ниска цена, разумен човек може да си направи сметката колко би му стъпил ремонта и да прецени дали си струва, ако ти сам набиеш пари в нея и почнеш да изброяваш неща които си сменял, но няма как реално да се видят - познай дали хваща вяра. 

Принципно си говорим, не за случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кАжи ми за какво искаш да ти издам фактура по колата?
Хора, малко по-сериозно....
Следмалко очаквам пост как километрите от официалния сервиз са 100% истина!  :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами очаквай бе никой не може да те спре. :hilezh:  Ти като отидеш в официалния сервиз и ти кажа, че колата на 4 години е на 300 000, няма ли да им повярваш или викаш може и да е на 500 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнахте да спорите без да има смисъл. Всеки ходи там където иска!

 

Изпитан сервиз в Пловдив - Жоро "Касапина"  о878792762  https://www.facebook.com/FTMotorsports Разбира си от работата и според мен е добър вариант за първоначалния преглед на колата. Аз лично вкарвал кола която реших да купувам, после посетих сервиза още 2 или 3 пъти и съм оставал доволен. Само му се обади ден-два предварително, че като ходих постоянно беше с натоварен график.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...