Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От меднес ми отговориха следното:

 

”Здравей, около 300 конски сили и 600 нм. 600 лева в цената с включен диностенд!”

 

не знам друго, просто проучвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

От два дни ми се загуби онлайн пътната информация.Пише че ми е изтекъл лиценза.Пък е доста полезно нещо.Някой знае ли как да я ъпдейтвам?Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои запознат да ме светне къде се намират бушоните за запалката зарядното и плафона за задните седалки че ми не работят.Проверих тези които се намират отстрани на таблото но там всичко беше ок да на би да има и на друго место?Колата е а6 г4 2012 тди куатро

Редактирано от Аци
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плафона отзад го оправих , но за запалката и извода за зарядното които е под лакатника не мога да намера бушончето:wall:.Гледах в ляво и дясно на тъблото там всичко е нарад а вбагажника не намерих бушони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички,

не знам дали тук е мястото, но имам един въпрос относно моето А6 ( 3.0 TDI, 204 к.с. от 2011/ :

Имам колата от месец и половина и все още не съм добре запознат с нея :). Проблемът беше, че в един момент след заключване и съответно след палене, дясното огледало спря да се прибира/отваря всеки път, докато накрая не отказа окончателно, но тъй като веднъж го намерих изкривено назад реших, че проблема е механичен. Изключих опцията и не се занимавах с това. Някъде по същото време обаче, забелязах и че предните тонколони доста влошиха звука /чуваше се едно гъгнене от големите колони когато е тиха музиката/. Озадачи ме, че се случи и на двете едновременно, но мислех при възможност да я закарам някой да ги погледне. 

Преди три вечери, при палене не разпозна ключа, а той беше на задната седалка. Взех го при мен и колата запали без проблем. Реших, че батерията му е слаба и като се прибрах смених ключовете. На единия от двата смених батерията още в Германия като я взех, но не помня на кой...

На другия ден отключих и запалих както обикновено, но ми направи впечатление, че подгряването на шофьорската седалка работеше на първа степен и трите копчета за насочване на въздуха на парното /на конзолата на климатроника/ също бяха включени. За тях се замислих, но за погряването бях сигурен, че не съм включвал отдавна. 

Като стигнах на мястото и заключих колата, огледалата се прибраха и двете без да съм активирал функцията за прибиране/отваряне. Тонколоните също започнаха да работят нормално...

Въпросът ми е дали смяната на ключа има общо с това и ако да, дали трябва стария ключ да се обучава? Не знам дали е логично, но не ми стана ясно как така сама се оправи, защото вече два дни тонколоните работят нормално и страничните огледала също. 

Благодаря предварително!

 

П.п. Колата има монтирана допълнителна аларма, която не е съзадавала проблем, но много се чудих дали не е виновна и тя.

 

 

 

 

 

Редактирано от tanciorcheto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на двете ми А6-ици (4F и 4G), доста от настройките се запомнят с ключа, с който се кара колата - подгрев на седалки, климатик, позиция на седалки и т.н.

Вижда ми се нормално и при теб да е така. За тонколоните и работата на огледалата не мога да кажа нищо, обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че е така, защото с втория ключ съм я карал при всички положения когато е било по-студено. 

Това, че запаметява и настройките на огледалата също е добре, но как тогава първия ключ контролира работата само на едното огледало, а втория на двете ? :) Опитвах с копчето да ги затварям, но работеше само лявото.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, пиша тук защото ще ми отговорите по бързо. Става въпрос за а7 , днес го взех и имам два въпроса, Keyless-а , как работи и трябва  ли да се настройва нещо? Не иска да ми отваря колата с пръст, само с ключ. И другото което ме дразни е музиката, колата е най високо ниво на изпалнение , пълен с-лайн и Босе система а звучи и пращи като на голф 2 .... Явно трябва да се направи ъпдейт или нещо от сорта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си .че имаш без ключов достъп,а не е само паленето такова?

П.С.Не се отваря с пръст!Като доближиш ръката към дръжката и се отключва.А като допреш пръстите към дръжката  се заключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, plamen sf said:

Сигурен ли си .че имаш без ключов достъп,а не е само паленето такова?

П.С.Не се отваря с пръст!Като доближиш ръката към дръжката и се отключва.А като допреш пръстите към дръжката  се заключва.

 

Мисля че да , как мога да проверя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...