Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Моята кола беше перфектна и реших да я ъпдейтна. В резултат получих бавната смяна от R на D. Правенето на обратно завои свързани с повечко превключване ме убива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Значи кутията ще си седи със стария софтуер, благодаря. По софтуера на мотора и промени в следствие на ъпдейта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли Ауди пускат ъпдейти, за да развалят юзър икспириънсЪ. По-скоро следва да е обратно. Досега не съм получил оплаквания след ъпдейт.

Ама в днешно време знае ли човек. Всичко е с цел да си купиш новия модел. Пък новия модел по-кекав от стария...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни поработих на 4s iphone, никога не ъпдейтван. Вървеше толкова бързо колкото и 8ца. Но трябва да се продават следвщите модели.

с доста неща при ваг е същото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много неща по колите ъпдейтите са безсмислени. Оправя се примерно нещо за хората в регион канада при -10 градуса, което излиза като проблем. За това питам има ли смисъл. Хубаво, че тука няколко хора правите по някой лев от ъпдейти, но в случа S-Tronic-а почва да работи по-зле, ако нямаш конкретен проблем, за който да ъпгрейдваш, а мотора, не че съм очаквал нещо друго, но няма осезаема промяна в работата. 

 

Ауди безброй пъти са разваляли "експириенсъ" с ъпдейти и само една част после оправят с още ъпдейти ако трябва да сме точни :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутам се щото съм клето ИТ и съм станал като кучето на Павлов като светне 1 ъпдейт да натискам бутона и после да боря 2 дена бъгове. Питай ме що :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак щом ауди са пуснали официален ъпдейт и нова версия на софта, значи има защо...

Разбира се, те никога няма да кажат какво включва/променя въпросната нова версия.

Новите версии са 1-2, макс 3 за конкретен софт. Това за период от няколко години.

Аз лично съм ставал свидетел на поразителни положителни резултати след ъпдейт.

Ама както писа @congo всеки си решава за себе си.

Във всеки случай колата няма тръгне повече...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си changelog всеки ъпдейт в Ауди какво оправя и какво променя, просто е в сервизната акция и го няма по руските форуми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна се :D За колегите, които имат безключово палене, но нямат безключово отключване на вратите - ретрофита е един час работа :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 сензора в бравите, кабели и кодинг. Важно е сензорите да са оригинални, че ибей е наводнен с някви китайски боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така като почнеш половинчато, кажи кои са нещата и кой е майстора де :)

 

Предполагам това са "нещата":

 

https://www.kufatec.de/shop/en/retrofits/miscellaneous/cable-set-advanced-key-kessy-audi-a6-a7-4g

https://www.kufatec.de/shop/en/retrofits/miscellaneous/advanced-key-kessy-audi-a6-a7-4g

https://www.kufatec.de/shop/en/audi/a6/a6-4g/complete-kit-sensor-operated-electrical-hatch-back-opening-audi-a6-4g

Редактирано от peerless
Линкчета
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хората, които имат безключово палене им трябват само 4 сензора 4G8927753 и кабели. Кабела е стандартен тип 000 979 034 E и 000 979 009 E и от 2те по 4 бройки си поръчваш. От сензора до модула на вратата и от модула на вратата до централ електрика. Четири буксички за в сензорите (кабела си е с пинове и си щраква в тях) 8J0 973 202. Пин 1 отива в земята, пин2 в пин3 на модула на вратата. Аз всичко си правя при Светльо в Пила Р. Общо взето това: https://www.kufatec.de/shop/en/retrofits/miscellaneous/advanced-key-kessy-audi-a6-a7-4g само дето си купуваш кабелите и буксата и правиш щрак едното в другото от ауди за 10тина лева и сензорите от където ги вземеш. Искам да сложа да отварям багажинка с крак отдолу, и като приключа нещата ще пусна темичка с картинки :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли видео, което със сигурност да му тръгва в колата, че нещо колкото и уж да ги правя като за MMI-a дори не ми ги изписва на екрана :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех един детски филм, който хванах и тръгна видеото. Ест след намеса от страна на Congo :) 

Не знам дали проблема при теб е във файла...

но като се активира видео в движения трябва да върви без проблем

Редактирано от bahkata007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото в движение съм си го алтивирал отдавна, но и в движение и в застой не ми листва изобщо файловете в картата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за изчерпателното инфо. Относно видеото, аз пускам на децата разни анимации сваляни от замунда и рипнати от телевизиите. Up to max 2000 kbit/s, 720x576 pixels at max 25fps.

 

Тук един пич доста се е постарал и е синтезирал инфото относно мултимедията:

https://www.audiworld.com/forums/a6-c7-platform-discussion-194/mmi-entertainment-options-summarized-2840907/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, N1995 написа:

Видеото в движение съм си го алтивирал отдавна, но и в движение и в застой не ми листва изобщо файловете в картата...

Иска точно определен формат. Виж дали не пише в ръководството.

или пробваш наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох ги и уж ги конвертирам в правилния формат, но не ги и показва добре. Като цяло с тоя MAC нещо не се случват добре нещата, които пиша за MMI-a :( 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...