Jump to content

Смяна на визитник с поставка за чаша


Swimsas

Recommended Posts

От много време ме изнервя този визитник ,а поставката за кафе е на много неудобно място .А да не говорим ,че те лишава от пидлакътника :(

Днес получих b43a8fb4bbcdb19c41793572b0392b47.jpg смятам ,че са заменяеми

Или поне ще разберем.

Въпроса ми е как да демонтирам визитника или по скоро как да сваля лаисната над него

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се получи идеално и наистина е взаимо-заменяемо .Цялата работа 7 мин . по описанието от колегата (мерси за което)

Ето резултатът:fca07373ff93d73f4ae9c41877ba155f.jpg0651a6f4f4e3f7bbf36e347c3196e92e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках да си слагам cup holder в началото. Но с течение на времето се убедих , че визитника също си има своите предимства и се отказах.

Sent from my 9002X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мислих да си слагам, ама при мене е по-трудно, защото съм с двоен дин . Трявбало нещо леко да се реже ала бала, а не съм фен на тия работи.Другото , което ме спря е ,че ако сложа по-голяма чаша и почва да ми пречи на радиото.Смисъл някои копчета се скриват ...поне при мене cup holder-a е отдолу :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cup holder-a е чудесно измислен например при Голф 4, където не пречи на радиото.

При A3 8P обаче единственото адекватно място е между седалките, под подлакътника. Неслучайно и с времето е премахнат изцяло (дори като опция) за централната конзола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е неадекватното при 8P с concert 2? Че е пред духалката ли? Дори го намирам за предимство, особено лятото, да ми поддържа температура на напитките.

На радиото също не пречи. Ако искаш следваща песен има 2 алтернативи на seek бутона под чашата.

Единствения недостатък, че е там, е при протичане/ разливане в/у конзолата.

 

Под подлакътника място за чащи според мен няма- къде ще си сложа ръката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже от доста време обмислям поставянето на втора поставка за чаши, на мястото на ESP бутонът. Като един джентълмен, винаги оставям жена ми да си постави кафето на поставката над радиото, а аз си я слагам под подлакътника (а там е зверски неудобно). Самия ESP бутон, обмислям да преместя до запалката.

Но, този проект за сега изчаква да преминат по-важните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-удобното място за тази поставка е между седалките, но при американските модели. Там цялата конзола при подлакътника е по-различна и доста по-практично седи. 

bfMdcXF.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N4OGTbw.jpg

Всеки ден ходя на работа с термосна чаша кафе.... Последното нещо, което искам е да ми се пречка над скоростния лост, пред радиото и т.н.

Не ми пречи въобще, че пасва идеално, стабилно и безопасно в предвиденото леговище между седалките (единствено "модифицирах" с оригинална гумена подложка отдолу, каквато не ми е ясно защо няма от завода, както в други VAG модели) и не ми пречи ни най-малко на каквото и да било. Да, подлакътникът не може да се спусне, но него ползвам основно на дълъг път, а и все още мога да карам автомобил без да си подпирам десния лакът ;) 

 

Но различни хора, различни навици :) 

 

v4bsXSD.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой има ли си на представа дали визитник от 2009г. (ласйсната със само 1 хромирана лента) ще стане на 2011г. (по-новата лайсна с двете хромирани ленти)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Няма да стане. В новата лайсна няма гнездо за такова нещо. Може да стане само ако я преработиш солидно (режеш, мажеш и т.н.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...