Jump to content

Помощ Грешка 02627, Адаптивни светлини


Divak_Dimitrov

Recommended Posts

Помагайте колеги, появи ми се тази грешка изведнъж вчера вечерта и ми се забиха фаровете долу. Днеска я закарах  да и изчистят грешката обаче няма как, грешката е постоянна и показва, че проблема е под мотора в лявата страна, машинката на адаптивните фарове. На някой случвало ли му се е този проблем и за смяна ли машинката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв проблем,купих моторче,към 45 лева беше,сложиха ми го,ама не тръгнаха при мен тези адаптивни светлини,регулирах фаровете ръчно,скрих грешката с компа и до там,засега.http://www.avto.bim.bg/Motorche-za-elektricheki-farove-za-AUDI-A6-ot-2005-do-2011_p41497m25.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си фара и провери цялото окабеляване от моторчето към механизма който мърда фара те са няколко черни кабела свързани в сноп,най вероятно имаш скъсан кабел/и.

https://www.youtube.com/watch?v=gKngB6OcPvA

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, koceg написа:

Аз имах такъв проблем,купих моторче,към 45 лева беше,сложиха ми го,ама не тръгнаха при мен тези адаптивни светлини,регулирах фаровете ръчно,скрих грешката с компа и до там,засега.http://www.avto.bim.bg/Motorche-za-elektricheki-farove-za-AUDI-A6-ot-2005-do-2011_p41497m25.html

 

Моторчето е различно от това на снимката. Можеш ли да потвърдиш какво си получил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно,че това моторче на снимката от автобим изглежда различно,сега видях,но от тях си го купих за 45 лева,бях запаметил адреса и направо го постнах тука,не роверих.Но може да ги питаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При десен завой ми излезе тази грешка, дали е възможно да е от кабел? когато я закарах в сервиз за употребявано моторче от морги ми искаха 150лв. А цена от 45 лв за ново малко ме притеснява, дали са читави моторчетата. Някой знае ли цена на ново от шоурум или дистрибутор на Ауди :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз от авто бим го купих,беше на външен вид същото като това,което свалих от колата.То и сензорите за парктроника оригиналните са по 278 лева,от китай са по 26 лева,вече всеки сам си преценява от къде за колко пари да си купи,според мен нищо не пречи да звъннеш на автобим или други търговци,просто прецени колко пари ти се дават.Аз лично за масла ,за окачане,спирачки -взимам от най-добрите и скъпи,за нещо не отговорно,предпочитам заместители.В официалните сервизи на ауди питах,казаха,като изгори такова моторче,сменят целия фар,еми бая цифра си е така.Казах им благодаря много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия автобим са тоталните нефелници и боклуци и продават всякаква стока сбирщайн от турция и китай. Страшно се изнервих с тия тъпи копелета и селското им отношение към клиента, мога да ги псувам в 4 страници какви са диви селски пръчки. Иначе за тия моторчета си ги купи оригинални от ибей и не се занимавай с глупости :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koceg

Честно да ти кажа не ми се дават никакви пари в момента за такива неща имам по важни, но ме дразни факта, че на колата ми нещо не и е наред и всеки път при палене чувам гадния писклив сигнал и ми светва лампичката пред мен. По принцип съм на принципа, по-добре да дам малко повече и да ми върши работа от колкото по-малко и да не ми върши никаква :) ама цял фар няма да сменям, на тях нищо им няма трябва ми просто една лява машинка изглежда, някой знае ли как точно се води по име и как мога да я намеря примерно в ибей :)

12325949_1201196856557094_1438473515_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,разбирам те напълно,защо не забраниш с компа  с VCDS ,забрани да ти излиза грешката,те явно остават в някакво положение фаровете,отиди после за 10 лева да ти ги регулират фаровете в сервиз ръчно,и мисля,че няма да имаш никакви дертове,пък моторче може по-нататък да си вземеш,откъдето и каквото си решиш,и да си го направиш,то да ти пищи нещо всеки път като палиш колата,и да свети на таблото,е еб.си и гадното.

 

Пък тва моторче,което свалихме от мойта кола,е направено в тайван,тва новото и то беше от тайван,незнам вече кое е оригинално,кое не е ,явно някои неща дори и по-евтини работят,нямам нищо против скъпи оригинални неща,където са жизнено важни.Копчето пластмасовото на задната врата,което държи там кората до триъгълника,ми се счупи,взех оригинално,направено в германия-24 лева,еми китайското беше към 3 лева,не вярвам да бяха различни,просто не ми се чакаше 2 месеца.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли? А като е под наклон колата отпред циганин с тиксо на капака ли залепваш, че да ти ги движи за да не забият в земята или за да не извадиш очите на тия от среща. Моторчето е за смяна, от където иска да го купи, ибей, порше, морги, продавалници - варианти бол. Да не говорим, че при определени обстоятелства може да ги забие в земята. Коцег, тия 50 лв ако не ти се дават продавай разпада, щото утре ще разтропат вериги, скорости, дюзи дето не се оправят с тиксо и шестограм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, N1995 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Колега,объркал си се,че аз имам проблем с моторчето,Д.Димитров е,аз съм си оправил всичко по колата до момента.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ;) Ето ги моторчетата:

 

Афтърмаркет: http://www.ebay.de/itm/1x-LWR-Stellmotor-rechts-links-AUDI-A6-4F2-4F5-01-05-03-2011-fur-Bi-Xenon-/231587316629?hash=item35ebae0395:g:jPUAAOSwBLlVdW7~

Оригиналдъ: http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-A6-Avant-4F-Stellmotor-Xenon-Leuchtweitenregulierung-LWR-4E0941293/261988724646?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D35393%26meid%3Da67fdf128ec4421ab31a3d6e09ccf57d%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D231587316629

 

Има им номерата във втората обява. Гледайте леви и десни, че са рачлични. По моргите също може да се намерят, колегата уши комбито челно и отпред смени всичко така, че знам, че ги продават отделно чат пат.

 

Като цяло има онлайн етки бол, ето една, която работи - влизаш, търсиш номера, намираш номера, и търсиш в ибей - така всичко има :) http://audi-club.md/etka-online

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи цената на моторчетата пак там някъде се движи-50-80лв,тез от моргата втора употреба 150 лв,бая надценка си слагат.Моторчетета преди като питах,ми казаха,че за ляв и десен фар са еднакви.Аз сменях само едното,не мога да кяжа,дали са еднакви или различни.Благодаря за работещата етка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.03.2016 г. at 21:09, koceg написа:

Аз имах такъв проблем,купих моторче,към 45 лева беше,сложиха ми го,ама не тръгнаха при мен тези адаптивни светлини,регулирах фаровете ръчно,скрих грешката с компа и до там,засега.http://www.avto.bim.bg/Motorche-za-elektricheki-farove-za-AUDI-A6-ot-2005-do-2011_p41497m25.html

 

Как точно се скрива тази грешка, че и аз искам да я изключа тази адаптация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всъщност един приятел ми я скри грешката с vcds преди година почти,утре ще го питам как става,аз гледах,ама забравих вече,и аз имам кабел ,ама не съм ровил,точно не мога да кажа сега,но ще го питам как ставаше и ще пиша утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Колеги имам проблем с А6 2006г. лявото моторче за завиването на фара не работи и постоянно ми дава грешка ? Как да изключа грешката, разполагам и с VCDS, някой казват че и като се махне бушона? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...