Jump to content

Врътка копче за фарове


Recommended Posts

Здравейте, поръчах си обръча и врътката за фаровете от Алиекспрес- пристигна след около месец, но не мога да сваля самата врътка, модула го извадих, разкачих го от буксата, свалих и обръча, но самата врътка няма вадене, има ли някакъв чалъм, защото с дърпане не става.

IMG_20160509_222314142[1].jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става с рязане само. Реже се между нарисуваната лампа и бялото око, с абразив става бързо.Около 5-6 милиметра разстояние на двата среза, като мериш на око от центъра по равно.

5730e3e258de9_IMG_20160509_2223141421.thumb.jpg.aa67109bdf48e5f024ff5d6a702a3643.jpg

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, незнам колега, аз всъщност в момента се разправям с тази простотия, защото си взех модула с мен в къщи, и така като гледам новото копче, не ми се вярва да е така, има едни дупки отдолу(виждат се на третата снимка), който според мен са като контра. Щракнах и 3 бързи снимки.

Незнам, гледам и невярвам немеца да е сътворил такава простотия, в същото време, вече 1 час се занимавам с това копче и ми се струва невъзможно да го сваля, по-добре да бях поръчал целия модул, само с 5 долара беше по-скъп .

IMG_20160509_223926814[1].jpg

IMG_20160509_223941479[1].jpg

IMG_20160509_224140053[1].jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реже се, защото не може да стигнеш до чоповете.........

Като изрежеш, бялото правоъгълно стебло остава и после откачаш контричките. Брутално е, но това е метода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа, вкарах си таралеж в гащите, не е истина, сега ще пробвам, така съм се заиграл с това копче, че най-много утре да съм без фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без това хвърляш старата черна врътка. Като изрежеш, пада само тя. После откопчаваш контричките на бялото правоъгълно стебло,което си остава на мястото и нанизваш новата врътка! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Наистина беше брутално, аз направо с резачките го потроших, луда работа, отне ми 45мин., но всички заспа.

Благодаря колега,

сега остава утре, като поставя модула и всичко да свети коректно.

забравих снимките

IMG_20160509_234343750[1].jpg

IMG_20160509_234737155[1].jpg

IMG_20160509_235156026[1].jpg

Колеги, пропуснах да питам, дали ако сложа модул с опция-

"Auto", фаровете ще се включват автоматично при подаване на контакт?  

 

Редактирано от Влади_мир
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята врътка с дърпане я извадих. Хванах я с клещи и с по голямо усилие си излезе.

Колегата е прав за автоматичните светлини за ключ с позиция ауто ти трябва и светлинен сензор, а иначе с прекодиране на региона и ще светят фаровете, когато си на контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз поръчвах от алиекспрес същата бленда ибаче не смях да извадя врътката та само обръча ,а той не пасваше въобще и трябваше малко да му изпиля щипките за да стане на модула.Интересно ми е при колегата дали е станало без преправяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че с тия бленди има проблеми. Ако някой се колебае в качеството на ключовете  - няма такова нещо. Вървят около $10...$15 - стоят съвсем като оригиналния, всичко си свети както трябва и е "plug and play" цялата работа - моя стана на 1 год. и 5 месеца и не е мръднал.

20150510_190831.jpg

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко стана перфектно, явно съм попаднал на читав китаец- късмет съм извадил, и обръча и врътката паснаха все едно от Порше са купувани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз си смених само обръча, но всичките лампи освен оранжевата за задния стоп се виждат много слабо, има ли какво да направя или да върна оригиналното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...