Jump to content

Продавам: Ауди А4 (B5) Facelift 2.8i V6 30V quattro


Recommended Posts

Много ще ми липсва, но е време да се разделим,година:1999 пробег 270.000 хиляди, ръчни скорости, BOSE, спортни седалки с плат и кожа и подгрев, разпънка на преден кош, K&N Филтър,Chip Tuning около 220 коня е сега, short shifter, спортни педали, топка за скоростен лост MOMO,XENON на късите дългите и халогените, газови амортисиори кони, авто пилот с круиз контрол, 8 airbags, ABS, ESP, туба на BOSE вътре в резервната гума от AMG, CD Alpine може да се слуша музика от DISK, IPOD или USB фалашка, DVR има прави запис на 32GB карта около 4-5 часа,GPS Tracker има за проследяване, стоманена кора има под картера и скоростната кутия,гумите са почти нови, тонирани стъкла, боята е черно сив мат,не ми се продава на части искам някой маняк да я вземе да и се радва както аз досега ,правил съм подобрения по колата за над 5 бона за повече инфо на посочения телефон или емайл.

 

 Цена: 5500 лева.

 

Тел:: 0897872388

email: SuperDuperDobre@gmail.com

 

2015-05-31 19.28.20.jpg

2015-05-31 19.23.00.jpg

2015-05-31 19.23.19.jpg

2015-07-05 17.25.58.jpg

2014-07-16 10.42.59.jpg

SAM_1466.JPG

SAM_1465.JPG

Редактирано от MAPTO7007
повече инфо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно уточнение!

При А4 Б5 е нямало,няма и няма да има. С-лайн,С-лайн пакет и т.н 

Все пак това е Ауди Форум и повечето неща се знаят.

Няма как да направиш пълен с-лайн пакет на тази кола,при положение ,че няма заводски такъв.

Коригирай си обявата ,защото не е по правилата 

няма година,пробег ,описание и т.н 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ела да я видиш и ще разбереш че има S-Line пакет срещал съм колега също с S-line на Б5 разликата от мойта и неговата е че неговата имаше масажи на седалките мойта няма, купих я от първи собственик от швейцария с пълна сервизна история той е поръчвал пакета,

ще я коригирам забравил съм да ги напиша. 

Редактирано от pezemengin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся остава да ни просветлиш и как точно тая атмосферна кола изкара 220коня:hilezh::hilezh::hilezh:

 

Сериозно,не се излагай!

Няма С-лайн на Б5 !

Но избора си е твой!

Какво как и къде да напишеш......

При А4 Б5 НЯМА седалки с функция масаж......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чипосана е и има тръби да вкарват студен въздух от долната част на бронята директно в филтъра който е добре изолиран от топлината, и изпусквателната система е много добра, скоро ще кача снимки от дино според мен е повече от 220кончета  на трета прави 180

Редактирано от pezemengin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, pezemengin said:

чипосана е и има тръби да вкарват студен въздух от долната част на бронята директно в филтъра който е добре изолиран от топлината, и изпусквателната система е много добра, скоро ще кача снимки от дино според мен е повече от 220кончета  на трета прави 180

Колега, с тоя студен въздух да не се получи термо клин и да строшиш двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама си карал лятото. Сега идва зима и тоя страшен студ ще вземе да прецака протоплазмения S-лине генератор под капака и ще напусне сградата обиден и дотам със светлината под купето.......:hilezh:

 

Вие от Търговище и региона всичките ли сте такива тунек батки че една нормална кола не виждам от там?

34 minutes ago, pezemengin said:

скоро ще кача снимки от дино според мен е повече от 220кончета  на трета прави 180

 

Тя Ондата ми правеше на 3-та 160+ сигурно е била поне 170 коня.......нищо че на диното пишеше 72 коня на колелата....:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, pezemengin said:

карал съм я около 10 хиляди км с тези подобрения и нямам проблеми за сега 

Не си видял какво причинява студен въздух на турбина, а темпераатурата в цилиндрите е много по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pezemengin написа:

ела да я видиш и ще разбереш че има S-Line пакет срещал съм колега също с S-line на Б5 разликата от мойта и неговата е че неговата имаше масажи на седалките мойта няма, купих я от първи собственик от швейцария с пълна сервизна история той е поръчвал пакета

Ти си зачеван някъде из горублянските храсти с 50% люлинско участие ве, чиче :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, kvm_88 написа:

Не си видял какво причинява студен въздух на турбина, а темпераатурата в цилиндрите е много по-висока.

Колата ми няма турбина 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батя, не ги слушай тези хейтъри. Само искат да ти подбият цената. Прати ми на  лично съобщение цената на колата, ако обичаш. И без това никъде в правилата не пише, че е задължително да я казваш в публично. А и съм близко до Търговище, мога да мина да я видя.

Редактирано от Da Nail
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батя - Татя ... модерирал съм обявата като заглавие и текст ... защото ми писна да чета глупости на тема Ауди А4 (B5)

Второ напиши цена на автомобила.

Трето приложи документ от дино тест или подобен за това как на този мотор мощността е увеличена от 193 - 220 конски сили.

 

Успех с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, MAPTO7007 написа:

Батя - Татя ... модерирал съм обявата като заглавие и текст ... защото ми писна да чета глупости на тема Ауди А4 (B5)

Второ напиши цена на автомобила.

Трето приложи документ от дино тест или подобен за това как на този мотор мощността е увеличена от 193 - 220 конски сили.

 

Успех с продажбата.

благодаря за модерирането на обявата но не ми дава да я редактирам повече 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е за модериране, направо за затваряне си е темата, все пак освен наличието на "Правилата" , тук влизат и мислещи и знаещи люде, безмислено е да се пробутват подобни абсурди.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...