Jump to content

VAG COM


sp100

Recommended Posts

Здрвейте, дайте съвет какъв  VAG COM да си купя за Ауди Б6 защото виждам че има много различни модели с различни софтуери.

Редактирано от sp100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 70-80лв. върви последната версия. Версия 12.12 е значително по-евтина - в порядъка на 35 - 45 лв. Виж тук:

 

https://www.olx.bg/ad/vag-com-vcds-12-12-kabel-za-avtodiagnostika-vag-kom-12-12-vw-audi-skod-ID4mlcK.html#03283d01dd

 

Иначе за Б6 версия 409 KKL е достатъчна. Намира за 15 - 20 лв:

 

https://www.olx.bg/ad/usb-diagnostika-vag-com-409-1-ID41luQ.html#ab26c62300

 

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, за Б7 ти трябва версия 11.11 или нагоре. Аз също карам Б7 от 2005 и използвам 11.11 HEX+CAN.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,и аз да се похваля че се здобих със кабел KKL Vag Com 409.1 и малко CD с програма VCDS-Lite.Проблема ми обаче е че незнам как се работи с програмата.Гледам в интернет има много клипове и в ютуб,как се инсталирва първо самата програма,инсталирва се и драйвър отделно който го имам и него в диска.Но истината е че незнам дали ще се справя.Затова ви моля за малко помощ и съдействие.Аз съм от Пловдив,и ако има някой който да си отдели от свободното време  да ми помогне да инсталираме програмата на лаптопа,и после да ми се обясни как се работи с нея ще съм много благодарен.Ще съм доволен даже и чрез Team Viewer да ми се помогне с инсталирането на програмата,но със самата работа вече ще помоля някой който наистина знае какво прави защото не е шега работа това.А аз си признавам че със начинаещ в тази област,но нали знаете мерака какъв е при положение че се снабдих с такъв кабел.Да си правиш диагностика сам,и адаптаций и т.н.т.От това по хубаво няма нали?Ще очаквам помощ от ваша страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей,колега,това са инструкциите за моя,предполагам са същите и за твоя.....що се отнася до това как се работи с кабела ,започни с проверяне  за грешки в контролерите и триене ако е възможно,кодинга и адаптацията ще ги разбереш на по късен етап,защото там е много отговорно и може да се забъркаш в голям филм,аз съм от пловдив ,но в момента не съм в бг,ако те интересува още нещо питай,стига да мога ще ти отговоря.и аз не съм професионалист и моя го ползвам само ако е необходимо

Readme.BG.pdf

Configure.COM-PORT.BG.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за инструкцийте,но това е за Уйндоус XP,а аз ще работя със Уйндоус 7.Няма проблем,ще се справя.Довечера ще пробвам да инсталирам програмата с драйверите,и ако нещо не ми се получи ще пиша за помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги имам драйверите на малкия диск с програмката където ми върви с самия кабел. Или трябва и някакви други драйвери? Освен тези в диска. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Kstoichev said:

Благодаря ти колега за инструкцийте,но това е за Уйндоус XP,а аз ще работя със Уйндоус 7.Няма проблем,ще се справя.Довечера ще пробвам да инсталирам програмата с драйверите,и ако нещо не ми се получи ще пиша за помощ.

инструкциите са еднакви и аз съм уиндоус 7

2 hours ago, Kstoichev said:

Аз ги имам драйверите на малкия диск с програмката където ми върви с самия кабел. Или трябва и някакви други драйвери? Освен тези в диска. 

не,не трябва други драивери,незнам твоя кабел какъв е, но моя за даго ползвам с пълната му функциалност искаше ми да се регистрира(активиращ ключ),моя го активираха фирмата от която го купих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, vladimir7979 написа:

инструкциите са еднакви и аз съм уиндоус 7

не,не трябва други драивери,незнам твоя кабел какъв е, но моя за даго ползвам с пълната му функциалност искаше ми да се регистрира(активиращ ключ),моя го активираха фирмата от която го купих

Кабела ми е син на цвят.

Колеги,не ми позволява а инсталирам драйвера.Изписва ми Driver install failure.Защо така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни това дали няма да ти помогне

Installing on Windows 7 and 8.mp4

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Kstoichev said:

Кабела ми е син на цвят.

Колеги,не ми позволява а инсталирам драйвера.Изписва ми Driver install failure.Защо така?

 

Виж тази тема ако си със 64-битов Windows 7:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...