Jump to content

Моля за малко помощ Bluetooth S8


Milen Doichev

Recommended Posts

  • 1 month later...

Здравейте, интересно ми е дали сте подкарали тоя блутуут ?   Има три вида вградени телефони. Ако вашият е с Моторола безжична слушалка в подлакътника мисля, че е заключена към блутуут модула и няма да може да се сдвои с друг телефон. С втора сим карта ще работи, но си има и бъгове. И най ме изнерви, като си заключих колата и набрах номера светна като коледна елха, отвори се дисплея, дрънчи и вика и свети. Порових се в настройките, но не можах да го направя така, че на мен да ми е удобно. Или трябва да деактивирам тела от ММИ, и да го активирам, като ще го ползвам, или си дрънчи на заключена кола. Не ми се занимаваше много с него, като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз стигах винаги до предпоследната стъпка - откриват се, въвеждам тия пароли и пак дърво накрая....  после някой снесе информация, че с фабричния тел. модул в колата няма да стане и трябва да бъде сменен, за да се връзва със сегашните телефони. моята кола е 2003 г, а това го мъчих 2012 мисля...  от тогава съм сложил друга карта към която телефона ми е пренасочен 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Хора, това е ММИ 2джи. Няма как да завържете чужд блутуут, освен моторолата. Аз съм със същата система. При 3 джи вече е друго

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с MMI 2G (но на А6/4Ф, което не е от значение) и мога да свържа всякакъв телефон през блутут към колата. В подлакътника имам само основата за телефон, без самия телефон ако това има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ли да се махне моторолата и да се кодира MMI, че не е с телефон а само с приставка? Това  се кодира с VCDS, въпроса е дали после MMI ще позволи свързване и с друг телефон (като е махната моторолата и е направена съответната кодировка).

 

Може би не е лошо да се пробва този вариант, в случай, че хардуерно не се различава самия bluetooth модул.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Някой в крайна сметка успя ли да се пребори с този "феномен"? Било то прекодиране или каквото и да било?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, виж в "представете своя автомобил" :) Иначе проблема с блутута ми е същия като на колегата.. с моторола съм в колата. Ако сложа друг вид модул си мисля че ще тръгне, но питам тук преди да започна да правя каквито и да било гимнастики с модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Някой успял ли е да си свърже телефона и как?? Бахти сложната кола при 7цата няма такива работи. Просто намкраш колата и се свързваш :D

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Трябва да се смени модула. Има някъде в темите с кой модул да се смени. Аз мисля да го сменя, но не остава време. Къде се намира този модул, че не ми се занимава с майстори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...