Jump to content

Хидросъединител А 6 3.0


Dimitar P.

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 13.02.2017 at 9:25, mili 75 написа:

И как я направи тая адаптация, зададе 0 като нова стойност и после кара леко 10 км или има и някакви други подробности.

Здравей Димитър, имам същата кола ауди6 куатро 3.0 2005г.ноември месец, и прави същото както сте описали, при увеличаване на скоростта след 50 почва да върви като чели по паважен път, но след това изчезва но към 120-130км/ч пак се чувства тресе ние но пи леко, ходих при майстор и ми каза че е от хидросъединителя и че трябва да се смени, колко ли е вярно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, michigan написа:

А каза ли ти колко кинти е този хидросъединител?

Оригинала струвало много но не ми каза определена цена, но имало рециклирани което струвало 650 лева, но аз се чудя как съединител може да се рециклира, или огледални те повърхности ли се стругуват

Преди 1 час, aleksandrov84 написа:

по спомени ако не се лъжа излиза около 700лв рециклиран като върнеш и твоя

Рециклиран като кажем това какво означава точно, стругуване на огледалната повърхност на притискателния диск ли или нещо друго, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много Димитър, а тази цена с труда ли е т.е.готова кола за движение или е само рециклирането

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, pe6koo написа:

Сваляне и качване на кутията ти е 200-300лв в зависимост кой ще го прави. Отделно имаш и близо 10л масло за кутията

Аха, ясно значи 1000лв и нещо... Мерси много за подробните изяснения по въпроса и че отдели от времето си за да ми отговориш

Преди 2 часа, mili 75 написа:

Демек 1000 лева най-малко, за да си в движение. 

 

 

 

Мерси много, да сте живи и здрави и весели празници

Преди 6 часа, pe6koo написа:

Сваляне и качване на кутията ти е 200-300лв в зависимост кой ще го прави. Отделно имаш и близо 10л масло за кутията

Весели празници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.04.2017 г. at 9:47, Йордан64 написа:

Мерси много Димитър, а тази цена с труда ли е т.е.готова кола за движение или е само рециклирането

Това е цена за рециклиране.

Труд и масло отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за 4F Quattro и двата варианта (0А3 при дизел-а и 02Х при бензин-а) са около 70 кг. пълни с масло без съединител. 

01Х е кутията на преднячките 4F и тя вече тежи около 60 кг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да я извадиш напред заедно с мотора и магарето. Хем ако имаш нещо по веригите да пипаш... имам едно 4ф ударено и така ги свалихме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...