Jump to content

рециклиране или нови носачи


sirhot

Recommended Posts

Колеги и колежки трябва ми съвет понеже трябва да сменям 2 горни десни носача,2 горни леви носача ,десен кормилен накрайник... колата е ауди а4 б5 2001 да ги рециклирам ли нещата или да се дасоча към евтините беси меси атеци комплекти, кое е по-удачно?

Sent from my x600 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм рециклирал всичките ми носачи без правите и за сега съм доволен, ама не съм навъртял голям пробег все още.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм за нови, защото има едно понятие "умора на матрЯла", което ме кара да си купувам нови части, особенно по ходова част и спирачна система.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нови трябва да се дадат доста пари за да има смисъл, защото всички евтини са скапани и се "уморяват" много бързо и оригиналните рециклирани са с пъти по-добър вариант.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните долни носачи не се рециклират.

Относно нови-Лемфьордер,другото е шменти-капели.

Най-добре е смяна на парче,ако не е смляно цялото окачване,все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един горен десен носач разбит и двата накрайника също. Мисля да рециклирам носача и да си купя два накрайника и да ги сменя на едно. До сега не съм рециклирал, но мисля да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АТЕС имат много некачествени тампони и маншони. Цепят се за норматив. Добре е да я избегнеш тази "марка".

Тези едва ли са по лоши, но са поне по евтини.  http://avtomix.bg/bg/Hodova-chast-k-t-AUDI-VW-sled-2001g-APLUS.p2322

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че доста хора са доволни от АС Метал, защо се набивате с Атек?

17 000км. имам с Ас метал, и возят все така стегнато и приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал ли си с атек? на мен за първи път ми предстои смяна макар че не всичко е за смяна,но поради мерки за сигурност не само аз карам колата пак и 1000 лв за предница не мога да си позволя

Sent from my x600 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

откъде си поръча ас метал от човек от форума или ?

Sent from my x600 using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКо имаш парички направо си вземи нови недей се занимава със рециклиране или разни там неща. Бегай от китайски боклуци че аз пробвах най много 3 месеца и след това пак почва хлопане тропане по предницата, аз смених мойте с Асметал и съм много доволен смених преди 2 години и 30К км няма проблеми до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ще ти кажа моята сметка от проба грешка.

Почна да хлопа отпред, сложих два китаеца, после този на Феби....тотала мина 250лв. с труда и пак хлопаше.

Изнервих се и за 470лв. с труда метнах Ас метал и настана тишина.

Повече на бройка не сменям, щото края му не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно им е дошло времето на другите(китайките са ясни).Предния собственик е сменял на парче в Дунев и реших да започна на чисто.

Иначе карам на 15ки и внимавам много, така че Беса-та трябва да ме изкара едно 50к.км. си мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/2/2017 at 23:51, mradulov написа:

Аз пък съм за нови, защото има едно понятие "умора на матрЯла", което ме кара да си купувам нови части, ...

Що не смениш и магарето, че и то е на бая години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...