Jump to content

Recommended Posts

Just now, Wizi написа:

И въпреки това намирате почва за недоволствие? Обясни ми!

стига де, къде виде недоволство??? сериозно! :huh: тва , че питам нещо далеч не значи, че изразявам недоволство.

когато съм искал да изразявам такова, съм избирал правилния според мен изказ, за да го направя и тва изобщо не е нещо такова.

не знам какво имаш предвид с "пробвано е" , щото тая проба беше преди 10 години и беше неправилната, която беше нападната от откровени провокации тип 5ти клас, доколкото си спомням.

Сигурен съм , че правиш ралзика между спам и спам!

Just now, Wizi написа:

 

 Измисли нещо по-оригинално и ела да го обсъдим ей така за идеята просто ;)

по-оригиналното, което щях да съм направил ОТДАВНА е да вържа с sms достъпа до "там" , който щеше да е 2-3лв на месец и щеше да има и ползи за клуба Ви, който всички виждат че е в много изоставено състояние.

Адрес на коментара
  • Отговори 124
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Може грешно да съм разбрал нещата, но ми се стори точно недоволствие от това, че Спамилнята е заключена. Ако греша - сори.

 

Сигурен съм преди всичко в това, че ми липсва всякакво желание за социални експерименти на тема "Дали този път Спамилнята ще проработи". Дали е било преди 10 години или 10 дни споменът е ярък - не ви се получи изолирането и целия форум си беше в най-чистия вид ЛАЙНА, които може човек да генерира.

 

Апропо нали си имате скрита спамилня? Къде точно е проблема да си ползвате нея?

Адрес на коментара

Да се опитам и аз да кажа нещо.

Ако се отвори спамилнята и се "стерилизира" останалата част от форума, ще бъде по-добре според мен.

 

Всяка грешка, не където трябва да се наказва стабилно и полека нещата ще станат.

В момента из интернет пространството се носи информация, колко е западнал форума, как никаква информация не може да се намери, как се е съсипал....

 

Ако има само едно място, на което човек може да си "разтуши мозъка" така да се каже, мисля, че нещата ще станат по-добри.

Адрес на коментара

Мммм, някак не успях да се почувствам неудобно от хорските приказки как бил западнал форума и още по-малко успях да свържа тази твоя новина с идеята да допринесем за съживяването му точно със Спамилнята? :) Или отново не следвам нишката, съжалявам отпивайки си отново от кафето. Дано помогне.

 

Повтарям се за 889435734 път - когато Спамилнята съществуваше нямаше абсолютно никаква стерилизация, дори напротив, имаше напълно обратен ефект. Лайната (без извинение) извираха толкова на високо, че цапаха из целия форум <_< Не виждам нито една причина това да не се повтори, съжалявам :(

Адрес на коментара
преди 16 минути, Wizi написа:

Това не работи. Доказано! Измисли нещо по-оригинално и ела да го обсъдим ей така за идеята просто ;)

От моя страна работи и ще работи, остава от ваша да заработи. Няма защо да откриваме топлата вода, в другите форуми отдавна има раздел спамилня и модераторския екип следи за чистотата в останалата част. Какъв е проблема това да се случи тук? Разисквано е преди много години, новите усери не виждат спамилнята, модераторите налагат 2-3 предупреждения и след това банират, в спамилнята не се използва мамата и т.н. Така мисля форума ще остане много по чист и прегледен, за хора интересуващи се от ауди. 

 

 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Ахам, имаме твоята честна пионерска, записвам си. Благодаря!

 

Тънката подробност е, че ние не търсим топлата вода, а дори бяхме чудесен бойлер за такава :) Been there, done that дето се вика. Помниш ли? Или по-скоро не...!?

 

@martinich ако искаш отговори и ти на горните въпроси:

- какъв е проблемът да си ползвате съществуващата Спамилня :huh: че искате изрично тук да има такава?

- наистина ли намираш сегашното количеството Спам в толкова малко количество, че изпитвате остра нужда да се разгънете още?

 

p.ss

ааааа, "модераторския екип да си следи за чистотата". Тоест един вид "Ако случайно някой се насере извън спамилнята въпреки че като мен си е дал честната дума то остава изцяло отговорност на модераторите да му забършат лайната, нас не ни търсете".

 

Или друго имаше предвид? :huh:

Адрес на коментара

В момента спама е навсякъде и никъде. За нов потребител форума е смешен, теми по 3-4 страници и нищо конкретно, или много трудно откриваемо. Липса на модераторски контрол, потребители с по 4-5-10 ника. Заключват се теми без обяснение, не че сте длъжни, но добрия тон го изисква. И така. Отвори друг форум и цвъкни нещо в техническия раздел да видиш как веднага ще ти изкочи предупреждение и съответно в раздел кошче/свободновреме може да пускаш каквато искаш тема. 

ПП: Примерно няма я петъчната тема, което не ми пречи да сипя на никгайдаров в тема за каква уредба да си купя. Примери много. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Не ми отговори на:

- какъв е проблемът да си ползвате съществуващата Спамилня :huh: че искате изрично тук да има такава?

- наистина ли намираш сегашното количеството Спам в толкова малко количество, че изпитвате остра нужда да се разгънете още?

 

Искаш ли да опиташ отново или ти става трудно вече?

Адрес на коментара

Има външна спамилня, правилата и линка към нея не ги знам. Не съм се интересувал за детайли.

 

Нещо ми подсказва, че доста лесно ще се ориентираш и без моя помощ.

Адрес на коментара

Явор пита може ли да има спамилня тук, ти отговаряш има другаде ползвайте си я. Ние знаем че в интернетЯ има и други места, но питането беше тук може ли да има. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Наистина ли? <_<

 

Явор пита дали може да се отключи съществуващата "погребана" спамилня тук, а аз го питам разни неща, които.... както и да е, спестявам ги да не ти стане рязко сложно. Отново.

 

Не знам кого визираш под "ние", но очевидно ти конкретно не знаеш за съществуването на отделен форум, който има за цел да репликира въпросния скрит форум Спамилня. Поинтересувай се, поискай си достъп, влез там и дано се превърнеш в един по-щастлив човек.

Адрес на коментара

Аз за отделен скрит форум тип ала спамилня/антиспамилня в АКБ не съм чувал. Знам за скрит подфорум на модераторите тук и за външен форум Спамилня, който няма нищо общо с audibg.com.  Ако изпускам нещо поправи ме. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Има скрит, дълбоко заровен, форум Спамилня тук в АКБ, който закопахме веднъж щом нещата излязоха извън контрол. Въпреки всичките обещания, въпреки всичкото тръшкане. Някъде малко след това бе отворен съвсем страничен форум нямащ нищо общо с АКБ с цел Спамилнята да продължи да съществува. До колкото ми е известно и до ден днешен нещата там си се случват, което ако е така то не ми остава нищо друго освен да се чудя защо ви е И тук спамилня!? :huh:

Адрес на коментара

А как определи че нямам там регистрация? Пак повтарям питането беше за Спамилнята в АКБ, а не някъде другаде в интернет пространството. Ако питам кога ще е събора на АКБ, ще ми отговориш ли иди на КГА, за чии ти е тук такъв. Как да е, ситуацията се е все тая, няма пробпеми. 

Адрес на коментара

Явка, може действително да съм заядлив, но поне се стремя заедно с това да съм максимално обективен, а от отсрещната страна не винаги е така.

 

Не се кахъри, не е проблема в теб. Ние сме гадни копилета ;)

Адрес на коментара

Ето, пак продължаваш... 

Кой ти говори за виновни и невинни!?? Ирония прокарваш, а иначе подскачаш??

имате форум, подкован отсекъде законово, ама немате никаква организация и е като разграден двор, обаче сте силна дружинка! Оправдавате се с толерантност, а всъщност истината най-вероятно е че всеки го бОли и почти вече му е минал гъдела да модерира или “наказва” потребителчета ;) казвам почти, щото от време на време има некоя заключена тема или некой овеси сопол, че е баннат. 

Историята със спамилнята би била коренно различна към днешна дата, защото сега Извън темата е почти спамилня, с лекото опасение или притеснение у повечето потребители, че ше мине горския да затрие

Адрес на коментара
6 hours ago, Wizi said:

p.ss

ааааа, "модераторския екип да си следи за чистотата". Тоест един вид "Ако случайно някой се насере извън спамилнята въпреки че като мен си е дал честната дума то остава изцяло отговорност на модераторите да му забършат лайната, нас не ни търсете".

 

Или друго имаше предвид? :huh:

 

Тоест един вид модераторският екип да си следи стриктно и както си му е реда останалата част на форума, а спамилнята да е за спам. Само ще кажа, че никога не съм я чел тая част от форума, а веднъж само я видях, но докато прочета - някой я "погреба", както се изразяваш ти.

 

Да не отварям дума колко работа върши модераторският екип. Мисля, че Явор го е описал доста добре с организацията и разградения двор.

 

П.П.: И не се опитвам да се заяждам, а да споделя мнение. И аз мисля, че ако има една "клоака", то останалата част от форума може да бъде чист и прегледен. Ти ако щеш ме слушай или чети какво пиша.

Адрес на коментара
Преди 6 часа, martinich написа:

В момента спама е навсякъде и никъде. За нов потребител форума е смешен, теми по 3-4 страници и нищо конкретно, или много трудно откриваемо....

За мен форума е отличен в сравнение с тези на другите марки. Техническата част на форума е добра и не съм съгласен с тези 3-4стр. Разделът "Извън темата" е друга работа но е интересен и забавен ...

Адрес на коментара

 

На мен друго ми е интересно, няколкото "нови" стари лекета, явно отдавна баннати "герои" с нови никове, с какъв мотив и идея продължават да бъдат толерирани и търпени, независимо от нагнетявания откровен спам и негативизъм из форума? 

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...