Jump to content

Recommended Posts

преди 18 минути, redalex написа:

Да питам и тук

Защо тази тема беше заключена?

 

 

Алекс, айде спрете се вече......

Какво точно полезно видя в тази тема или трябва да постна колко спам е изтрит?

Гледам и знам  къде другаде списваш усилено и виждаш , че няма нищо общо.

Има си подфорум:

БМВ

АУДИ

СЕАТ

ПОРШЕ

и така нататък, ама е полезно и приятно.

Адрес на коментара
  • Отговори 124
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не сте прави... Допуска се една една и съща групичка хорица да спамят в темата, която е автомобилна тема и заради тях се заключва...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
преди 54 минути, Ц Е Ц О написа:

Какво точно полезно видя в тази тема или трябва да постна колко спам е изтрит?

Заглавието на въпросната тема си беше спам и правилно беше заключена.

Но ... темата за VIP Brother 2018 беше съсечена в самото начало. Защо?

Адрес на коментара
1 hour ago, Ц Е Ц О said:

Алекс, айде спрете се вече......

Какво точно полезно видя в тази тема или трябва да постна колко спам е изтрит?

Гледам и знам  къде другаде списваш усилено и виждаш , че няма нищо общо.

Има си подфорум:

БМВ

АУДИ

СЕАТ

ПОРШЕ

и така нататък, ама е полезно и приятно.

Цецо, не те разбрах.

Темата е в раздел "извън темата" и аз до колкото се ориентирам може да се пише за всичко там...или греша?!

Дали е полезна - кой решава? Ако пусна тема за киселото зеле полезна ли ще е? И ако за теб/мен не е полезна, може за друг да е... Точно както темата за варене на ракия грам не ми е полезна, ама 5та година седи...

Това с изтрития спам не го разбирам - ако някой спами, триете му мнението и му давате почивка Х дни... при рецидив - по-голяма почивка. Вие триете мнения, а накрая по соломоновски "дай да затворим темата, за да няма спам..." :nixweiss:

 

Другаде списвам единствено в Шкода форума...и то от време на време...но това не виждам какво общо има с конкретния казус. (там в ежедневните приказки се говори за какво ли не...)

Съвсем наясно съм, че модераторството не е лесно и няма как да се угоди на всеки, но за мен тази тема беше затворена без причина.

 

Адрес на коментара

на мен ми беше интересна тая тема - точно за автофорум, където всеки си излага възгледите за различните коли, които е карал или интересни филмчета.. В други форуми, в раздел извън темата има къде къде повече спам и безсмислени теми.

Адрес на коментара

Е ти не разбра ли, че тука е частен премиОм форОм и не може туко така някой си да списва каквото му скимне, еле па и за други марки и модели автомОбили.

Адрес на коментара

Общо взето от 250 мнения , около 180 са с абсолютно нищо по темата или свързано с колите , а 

откровени мозъчни пръдни в заяждане от сашко и ханко и някои други индивиди.

Приканвам или темата да е полезна с опредлени клипове,спецификации и подоени или отива в коша директно.

 

Адрес на коментара

Това ,  че е извън темата , не значи , че някой само трябва да стои и да трие, а други да си акат.

И дай да не говорим за контрол, защото като свободията тук , няма никъде другаде.

Адрес на коментара

Тази тема, си заслужава усилието, а пък това със Сашко си ни е една от редовните приказки, както и тази с айфоните, но съм сигурен, че е без лоши чувства ;) 

Адрес на коментара

За себе си определено мога да кажа, че нямам лоши чувства ...освен към няколко други потребителя в този форум, но там границата отдавна е прекрачена (не от мен) и съм взел съответните мерки да не им чета глупостите.

 

С теб некой път ще пием бира ... да ти обясним нЕкои работи (казано на шопски)...белким наживо схванеш, че тук във форума виждам, че ти е трудно :)

 

Адрес на коментара
преди 9 минути, redalex написа:

За себе си определено мога да кажа, че нямам лоши чувства ...освен към няколко други потребителя в този форум, но там границата отдавна е прекрачена (не от мен) и съм взел съответните мерки да не им чета глупостите.

 

С теб некой път ще пием бира ... да ти обясним нЕкои работи (казано на шопски)...белким наживо схванеш, че тук във форума виждам, че ти е трудно :)

 

Да се обадите да дойда да ви модерирам наживо муахахахахах :hilezh:

Тъкмо ханкобрат мое го огрее дръпката с еската на сток

Адрес на коментара

И аз да си питам/и тук/?! Защо ми заключихте темата за Биг Брадър,КОЙ?Още на първа страница я затрихте,може ли да ми покажете причината?Не че съм влюбен в това предаване,ама все пак сега почна и мисля е редно да си пишем там,като се пише по-темата,не го имате за спамилня,нали?Много народ го гледа,а темата я затрихте нарочно...Не се бъзикам,ама ако затворите ,,какво ми се случи днес'' и може да го закривате тоя форум...А пък за бановете/без предупреждение/ на ,,Един Луд'' ,нема да отварям дума.Ама у тех съм сигурен ,че не прави така...или причината ОТ тях,го кара да се ,,шерифи'' тук?!??

Чакам,Ви решението за темата МИ!Или поне аргументиран отговор....

Адрес на коментара

Хайде да преброим колко поста са по темата?

Ако си съгласен тези , които я оспамиха им давам по 14 дни почивка и я отварям?

Да не говорим , че ги помоли , ама ?

Не съм прочел някой да даде смислено предложение за нещо , а само се критикува типично по БГ стандарт.

За @tosco сме безмозъчни малкопишковци, вместо да предложи нормално да се наказват хора,а не да се затварят теми.

За @HannoSLM сме комплексирани лайнари.........

Ауди фена псува, обижда , после на Вайбър иска да го реанимиране .

Освен за Спамилнята , друго не виждам да се предлага?

Реално поне 10 теми има за заключване в Извън Темата.

Или да баннем половината списващи редовно там за две седмици?

Пак да кажа , това че една тема е в Извън Темата , не значи , че в темата за ББ 2018 трябва да се обсъждат личните качества на Пусибой и т.н.

 

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара

Нещата са сбъркани изначално, ма то е нормално де.

Щото никой от мислителите, които са измислили "правилата"

нямат опит в такива начинания.Не са имали и като са започнали.

Общо взето са хванати от "улицата"....искам да стана и аз "шериф" - ми хубуУ давай.

Или ...."искаш ли да станеш и ти, че гледам ги разбираш нещата" - и готово, нов шериф.

Има някакъв аршин, измислен от някой който е видял, че в нета има форуми и си направил

аршина според него си. Нещо като крал "не знам си кой", дето си опънал педята и казал:

 ми т'ва шЕ е мярката за дължина вече... Естествено този "някой" е вероятно без никакъв опит, ама с голямо самочувствие.

Ей така да питам...нали, като сте на работа дали като служители, дали като началници(то ясно че повечето шерифи са началници), та 8 часа работно време, дори в обедната почивка, дали пък не се случва да си говорите нещо странично, несвързано с работа ви? Ма бъзик с колега - НЕ :stupid:.....сириЪз, ма да обсъждате некой друг "тъпак" колега, некоя п(т)ичка..НЕ ли.Да се обръщате към някой на прякор, да му говорите на "ве"...примерно и т.н. Едва ли е така.

Дали има писане и използване на думи от "шерифите", така както го оправят "онези" другите е друга тема.

Не ми се връща/търси и губи времето да ги намеря, пък и е безсмислено.

Адрес на коментара

Виж са, и е така, и не е е така.

Но не бива се с рога и от двете страни де.

Хубаво е да има разбирателство.

Но винаги стигаме до Доказването, най-вече от едната страна.

 

Адрес на коментара

Цецо, да накажеш 14 дни някого да не пише, за това, че не е писал по темата ми се струва леко прекомерно...друг е въпроса ако му е практика.

 

Иначе и преди съм казвал - Аз или еди кой си пуска тема.... някой/някои пише/пишат не по темата ...вие затваряте цялата тема, вместо да разкарате спамера/ите и по този начин наказвате мен и хората на които темата им е била интересна, а спамерите просто се местят да спамят в друга тема....като рано или късно и тя оттича.

 

Аз от поддръжка и собственост на форум не претендирам да разбирам, ама все си мисля, че ако имах форум и хората влизаха всеки ден в раздел Извън темата  и генерират някакъв трафик от който аз евентуално печеля, бих искал да продължи това, а не да ги гоня или да ги карам да спрат да пишат със сурови правила и наказания.

 

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...