Jump to content

Audi A3 8P 2.0 tfsi quattro - Конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги - какво ще кажете за тая обява http://kminterauto.cars.bg/c2001631 . По принцип съм се спрял на 2.0 tfsi двигател. Гледах и a4-ки, но нещо само седаните ми харесват. Какви са вашите мнения - бюджета е 10k, но бих дал и 15k стига наистина да си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че тия тройки са силно надценени -  продават се на цената на а4 , а са по-смотани.  Същото и за голф петиците и те са на една цена с б7-ците и а3-ките понякога... повече от 11 за 3ка на 10-11години аз не бих дал.

Редактирано от Diaksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А4 има малко по-голям багажник и по-комфортно окачване....за мен това не означава, че е по-готина и че е повече кола. За всеки влак си има пътници.  Може да спорим много по тая тема и нЕма смисъл.

 

 Също например, на мен 4-вратите А3ки са ми грозни и предпочитам 2-вратите, като и бих платил повече за такава. Но пазарът не е такъв, а се определя от други фактори, които нямат нищо общо с конкретната оценка и мнение на някой(моето, твоето и т.н.). Та, явно има причина пазарните цени да са такива, дори и да противоречат понякога на това, което мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 има по-комфортно, но и по-стабилно окачване, истинско куатро и по-голям избор от двигатели.

По-обезшумена е и с по-голямо междуосие, което още подобрява комфорта.

 

А3-ката си е гаден друсащ голф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак човек пита нещо конкретно и се почват обичайните тъпотии.

Най-добре да се разчисти темата от първото мение на @Diaksi надолу.

 

По темата.

@ivailosp колата, която си постнал ми се вижда ОК по снимки и според мен си струва да се погледне на живо.

Другата предложена кола също е хубава и знам, че е поддържана добре, но за тази цена може да се намери фейслифт вече, а той изглежда доста по-модерно особено ако е с LED фарове и стопове.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година си купих А3ка 2.0ТQ за 8200евра верно, че имаше и за 5к евра.... ама хич не съжалявам боли ме.... как вози а4ката, а8цата и т.н. всеки сам си решава :dance: 

Щях да забравя, вчера имах удолвоствието да покарам това Порше, с много малък багажник и не возеше много меко, но си заслужаваше :hilezh:

 

 

20151008_183257_LLS.jpg

20151008_183332_LLS.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи до колкото разбирам съветите са:
1. по-добре а4 отколкото а3
2. 10 годишно а3 струва 10к
3. facelift-а си заслужава повече
 
Що се отнася за колата на колегата от Добрич - до колкото виждам други колеги веднага биха дали 12к. Значи и цената и е такава, но се искат още едни 2 за това, че е поддържана и т.н.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите за който се говори не са нови.Цените се формират от състоянието на конкретна кола.Кви тъпотии се говорят тук както обикновено.А4 дъръ бъра А3 дъра бъра .Ясно че А4 Б7 е по добрата кола от А3 същата година.Ама цените нямат общо след като са на 10-15 години.По добре ли е да си купиш А4 пълен гроб,или по-запазено А3.А тъпотиите на Ауди Фен 1 са си редовни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ivailosp написа:
Значи до колкото разбирам съветите са:

 

Доооста трудно ще попаднеш на 10-годишно читаво А3 2.0 TQ за 10 К...но ако се чувстваш чак такъв голям късметлия, нищо не пречи да пробваш. Аз преди 2 години си пробвах късмета с кола в ниския ценови диапазон и сега съм много доволен- пожелавам го на всеки. :)

 

И един прост пример- имам оферта 9 К за моето 12-годишно двуврато 2.0 TDI и отказах да го дам...но всичко е строго индивидуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31 minutes ago, ivailosp said:
Значи до колкото разбирам съветите са:
2. 10 годишно а3 струва 10к
Що се отнася за колата на колегата от Добрич - до колкото виждам други колеги веднага биха дали 12к. Значи и цената и е такава, но се искат още едни 2 за това, че е поддържана и т.н.

Тук грешиш колега 10 годишна А3ка може и 7-8к да струва може и 20к да струва сам си избираш... Купи си нов внос кола за 10-11к регистрирай я обслужвай я сигурен съм, че ще излезе и някое друго ремонтче купувай 4 гуми .... и тегли чертата. Не познавам колегата от Добрич (да не мислиш, че му правя реклама на колата) но колата му заслужава 14к според мен... мисля, че колата вървеше с 2 комплекта гуми... Успех с покупката :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, manchorov написа:

.А тъпотиите на Ауди Фен 1 са си редовни.

 

Вуйче, ти си ГОЛФон-дизелист, от това какво по тъпо искаш :hilezh:

Ако може да оспориш нещо от моите твърдения, давай. Ама не можеш, щото това са фактите, затова си мълчи ;)

 

А3 е с макферсон, най-простия вид окачване, същото като 40 годишно рено. 

А4 е мултилинк - същото като А6 и А8... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.03.2017 г. at 21:06, ivailosp написа:

Колата изглежда уникално - тези дни ще гледам да се свържа с колегата.

Ходи ли да видиш А3-ката на колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз съм от София и ми е малко далече, но вече говорих с него и предполагам, че скоро ще я видя

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката е с пълен S-line пакет/вътрешен и външен/ с добро оборудване,мотор и двойно задвижване.

Разликата при quattro-то между А3 и А4 има-едната е с торсен,другата с халдекс.

Може и на А4-ка която е дроб да попаднеш.

Читавите коли си държат цените.Но на някои хора не им се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма и една тема, в която да не се изпокарат хората, но все пак човека може да се качи да погледне и а4 и а3, за тоя бюджет от 14 к сигурно има и свестни 4ки и свестни 3ки

Редактирано от Diaksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тия дни съм доста зает и не съм влизал във форума. Благодаря че сте препоръчали моя автомобил, колегата ми звънна в Събота и скоро ще се уговорим да погледне колата, надявам се че ще остане доволен :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо я продаваш?Доколкото си спомням я докарва от Германия не толкова отдавна.По километрите виждам,че не си я карал много.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...