Jump to content

А 4 1.8Т комби КУАТРО


Recommended Posts

Колеги давайте акъли, че моя вече го няма ... :D

та за какво иде реч ...

Ауди 1996 авант Куатро, 1.8Т, 1.50Кс.

колата е добра на външен вид ... има лека вдлъбнатина на радиатора на парното, но няма теч.

вкарана е преди седмица ...

екстириор ... закъсана шофьорска седалка, и отзад на щората счупени пластмасовите държачи ...трябва да се сменят корите.

Табло... Климатроника работи , на таблото свети лампата на ABS-a постоянно и някакъв надпис за спирачната течност ... но угасна като натиснах спирачката ...

колата е с 3 ключа, но на двата трябвало да се препограмират чиповете или нещо такова - пали и с тях, но не угасвала лампата на таблото ... коя незнам ..

не работят задните ел.стъкла ...

колата е на 142000км. това е "сигурно" :bia: по думи на вносителя ...не на продавача ...

мотор ...бил е с неработещо турбо, затова Италианеца я продава ...

казват , че е оправено ... почистено и сменена някакво тръбичка ...

по капачката за маслото се вижда нагар... но колата не пуши ...

ходова част ... колата е с 15 цолови лети джанти ... имала един шарнир за смяна...

Та въпросният дзвер се дава ... продава или подарява ... кой както прецени за сумата от 7500лв.

Та да скачам ли или не ...евентуални проблеми, които могат да възникнат ... и цени за решаването им ...това ще ми е от полза ...

как да проверя турбото? дали е направено както трябва ...

от колегите с тоя мотор ... колко излиза смяна на консумативи ...масла, ремъци, филтри ..

колко може да струва оправянето на ел.стъклата?

имам срок до утре...да реша... Помагайте ...

Въпрос към НАСТИ и ДЕЛИВЪРМЕН ...можем ли до 10000 да вкараме подобно животинче ...1.8Т или 2.5тди.

ето и малко снимки ...

post-2113-1170593129_thumb.jpg

post-2113-1170593145_thumb.jpg

post-2113-1170593157_thumb.jpg

post-2113-1170593168_thumb.jpg

post-2113-1170593185_thumb.jpg

post-2113-1170593243_thumb.jpg

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че съвсем читавите екземпляри са около 10к

с тази за да спестиш малко в началото, после ще се видиш в голям филм по сервизи и висене

според мен си направи добро и я пропусни :bia:

Да добавя: вдлъбнатия радиатор и счупеното отзад говори за мърляво отношение на собственика, а то води до мърлява поддръжка после. Не знам за теб но аз мразя да си купя хубава кола и вътре да е осрано повече от нормалното за годините и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ....

малко предистория ...

отивам вчера на автомивка ... та нали днес валя :D и ...се заприказвам с един човек ...

вкарвал мотори ...и чат пат някоя колица ..

та той ми вика .."Миналата седмица зетя внесе една такава (и посочва моята Б4) ...ама не е точно същата а А4, 1.8 150коня ..куатро ... продадохме я за 5000лв. :bia: и аз се ошашках ...

Как викам за 5000, тя е била наредена ..., а той - "турбото беше пр***но ..ама момчето дето я взе го оправи за 1000 лв. сега я продава ...

говорех после със зет му на тоя ...

колата е взета от негов приятел в Италия ... там му искали 2000евро за ремонта на турбото и той се отказал ...искал още април миналата година да я дава, но вносителя го накарал да изчака до нова година за да не плаша мито ...

така, че ...доколкото може да се вярва на хора дето вече са си взели своето ... и нямат на идея за моите мераци :D ... това е което знам ...

колата е със сравнително запазен салон ...снимките ги правих набързо и не коригирах апарата ... затова са бледи

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме тази ниска цена. :bia: Може да ти излезе доста скъпа колицата за в бъдеще. Пипано е по нея, пък и кой знае какво може да излезе още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не му работи АБС-а?

Волана е претапициран - джантите са стилауто от евтините - това на първо четене.

Тази кола е от южна Италия - това на второ четене.

Без да наливам масло в огъня допълнително, ама защо 96-а година е с този махагон ?

На 10к. ще ти докарам А4 1.8Т без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не му работи АБС-а?

Волана е претапициран - джантите са стилауто от евтините - това на първо четене.

Тази кола е от южна Италия - това на второ четене.

Без да наливам масло в огъня допълнително, ама защо 96-а година е с този махагон ?

На 10к. ще ти докарам А4 1.8Т без проблем.

не зная дали не работи ... продавача каза че работел , аз още не съм я карал ...

била е с 16-ки джанти, но ги е продал човека ...и е сложил тези ...

не съм гледал документи, но била 10 или 11 месец 96 ... на стъкла със сигурност е 96-а

а 2.5 тди може ли да влезе до 10К?

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз не разбрах, искаш да си купиш кола която да:

1. Почнеш да правиш?

2. Почнеш да караш?

Закъсана тапицерия? Това какво ти говори? Че някой й е скъсал гъза от каране а и кат направиш сметка че циганина-талянец масло не сменя сметай тоя гроб-милионник колко ще ти се върже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз не разбрах, искаш да си купиш кола която да:

1. Почнеш да правиш?

2. Почнеш да караш?

Закъсана тапицерия? Това какво ти говори? Че някой й е скъсал гъза от каране а и кат направиш сметка че циганина-талянец масло не сменя сметай тоя гроб-милионник колко ще ти се върже.

кола, която да е Куатро и да е със 120-150 коня мотор ... и да е АВАНТ ...

мога да си позволя да я стегна и после да я карам ...

въпроса е за тия 2000-3000 мога ли да я нарядя и да съм съгурен , че всичко е тип-топ или може и да не се спра на още 5К.

за маслото и мотора ...има начин ...

сменям го преди да платя,зареждам 15л. бензин, карам 100 км. и тогава решавам на 100%.

в най лошия случай съм със 100лв. вътре, което е по-добре от 5К :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих рискувал да взема за малко пари и да се надявам че ще мина само с още половината за ремонти. Бих дал повече пари накуп но да почна да карам. Защото и на Мерцедес-а който брат ми купи на жена си му обясниха че АirBag-a свети заради датчик а то се оказа че тоя в шофьорската врата изобщо го нема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих рискувал да взема за малко пари и да се надявам че ще мина само с още половината за ремонти. Бих дал повече пари накуп но да почна да карам. Защото и на Мерцедес-а който брат ми купи на жена си му обясниха че АirBag-a свети заради датчик а то се оказа че тоя в шофьорската врата изобщо го нема

Абсолутно сам сагласен .По добре колегата да не я взема .Аз лично не бих взел това ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигаш на крик и я гледаш,после пълниш я догоре и отиваш до Пловдив и обратно на яка ръчка.....После пак на крика и така...Аз лично бих се спазарил за 7 000лв. и щях да си я направя, давам пояснение защо - А4 1.8Тquattro avant,ако почна да търся точно този модел ще намеря за 10 000 -11 000лв.(и не е сигурно) ма колкото и да е перфектна пак ще се наливат яко пари.А за 5000лв. тази ще я направя почти нова,носачи дискове накладки,ремъци, тапицерия(предни седалки) това оригинално ,даже ще останат пари за едно турбо евентуално или амортесьори.Сега ако мотора е издухал или е блъскана яко - това е друга работа,но имаш очи,а има и майстори-плащаш и гледат вместо теб.

P.S.АBS може би свети, защото некой датчик е заминал.

Това захващането на кората ще ти е излезе скъпо,освен ако не намериш от някоя морга.

Волана наистина е грозно претапициран.

Насти,екстра си е махагона.

P.P.S.Иначе има и такова дето нема да правиш нищо по тях -както се казва качваш се и караш:

http://www.mobile.de/SIDdqUZ5ONIYbxP-z4cMV...11111241320801&

аре тази е много нова края на '97 е...ето ти една по-дърта '96:

http://www.mobile.de/SIDdqUZ5ONIYbxP-z4cMV...11111243614373&

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е махагона таратанци, тоя махагон се слага на А4-ките с лайстната на вратата долу, V и W години. На тези преди това махагона не е двойно полиран!

Е скивай и на тая втората в мобиле.де, която си показал. EZ 09/96 демек V година!

ммм, тя и тая синята е с лайстните долу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да наливам масло в огъня допълнително, ама защо 96-а година е с този махагон ?

Да бе обясни и на мен за махагона. Моята изглежда така, мисля че е 96 края, и няма лайсни долу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има лайстни по ръбовете на вратите, това иска да каже насти, тези лайстни се слагат на кочините след 97 май. Скапаните лайстни гният и са по около 50 кинта едната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...