Jump to content

Кабел AUX към USB (флашка) за E500 W211 (2007г)


INVERT

Recommended Posts

Здравейте отново колеги,

 

Искам да Ви попитам дали има такъв кабел/преходник, който да включа в AUX-а в жабката и да сложа от другия край флашка и да си пускам музика през нея.

 

И от къда да намеря такова нещо, ако има? В технополис не продават - питах вече в два магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между АУКС-а и флашката трябва да застане плеър за да прочете данните от флашката и да ги прати към Аукс-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мп3 плеъри има и по 10-15лв вече. Въпросът е, че не можеш да сменяш музиката от волана, трябва да се присягаш до самия плеър и да цъкаш неговото копченце. Тъпо, грозно и непрактично. 
И аз търся решение, че ми писна да записвам дискове...
На теория не е невъзможно колите да ''връщат'' сигнал през аукс и ако има кой да го прочете нещата стават. С епълски слушалки можеш да сменяш песни на епълски плеър. Колко от тях обаче го правят не знам, моя кютук е от простите и само ''слуша''...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в такъв случай е най-добре да се сложи модерна аудио система, специално направена за тази кола. Нещо с андроид препоръчително, като с него се подобрява качеството на звука и всички тези проблеми изчезват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Д2 става перфектно ;) Дори си нямаш на представа колко по-модерна и фукнционална става колата.

 

При другите също хич не е трудно, по-скоро е въпрос на пари, отколкото на нещо друго.

Редактирано от HannoSLM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и при мен на C5 би станало перфектно.. Ама при 4F са едни оптики, усилвател, модул за навигация, които са в багажника (и които btw често са наводнени поради фабричен дефект, който Ауди по-късно отстраняват чрез сервизна акция). Та там няма как да извадиш All in one модул както RNS-D-то и да пляснеш китаец с андроид. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам блутут->AUX джаджа. Первам я с телефона и така си пускам песни от него. Като сме на път може да си пускаме песни от тубата и т.н. Просто не е обвързано с постоянно качване на нови песни на флашката. По-подходящо е като си на по-дълъг път.

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...