Jump to content

Ударена А4


К.Rusev

Recommended Posts

Здравейте,колеги вчера ударих колата сече ми пътя един беенве джигит който правеше нещо като дрифт и влезе в моето платно както и да е избяга и аз нацелих един стълб хубаво с около 30-35км/ч дали според вас е поправимо? Аирбеците и те се отвориха.Иначе по мен и приятелката ми даже драскотинка няма,но не може да се каже същото за колата

IMG_1620.JPG

IMG_1621.JPG

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко се прави, въпроса е струва ли си. Тук почти сигурно имаш ударен рог, оттам за да се оправи качествено си иска рязане, заваряне......, излишна занимавка без сигурен добър край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2000+ лв нищо няма да й се познае на колата. Относно въпроса с парите, трябва да се замислиш, струва ли си. Иначе колата може да се оправи, не е толкова зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, daramusss said:

Дееба и олигофрените ,добре че сте ок.Радиатора изтече ли?

Да.Масло няма.Обаче скоростния лост нещо му стана и немога да включа на скорост разместиха се скоростите нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, К.Rusev написа:

... сече ми пътя един беенве джигит ....

Какво стана с него?

От снимките които си качил не става ясно състоянието на автомобила. Но ще я правиш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо за късмет нямаше камери.Най-вероятно ще се прави,пали но не мога да превключвам скоростите лоста не помръдва.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем просто 2 тампона са скъсани.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Останаха тампони на двг и аирбеците за тях чакам цена за нови,а относно тампони на двг и скоростна кутия Lemforder или оригинални ми е въпроса според вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови възглавници......?!? Ориентировъчно интересувал ли си се за цена на НОВИ възглавници?

Тампони възможно най-качествените според джоба, ако позволява, оригинал ОМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, NIKO said:

Нови възглавници......?!? Ориентировъчно интересувал ли си се за цена на НОВИ възглавници?

Тампони възможно най-качествените според джоба, ако позволява, оригинал ОМ.

Никаква идея за възглавниците чакам отговор,а относно тампоните значи си струва да дам повечко за оригинални.Колко са според теб?Иначе по моргите вървят около 150-200лв,говоря за тази на волана и таблото общо.

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен случай преди 4 години, но еърбеците при мен не се отвориха,т.е. ударът е бил по-слаб. Десният фар беше смазан, рогът сгънат, предната броня не става за нищо. Нямах пълно каско, а от гражданската на другия водач ми дадоха 1800 лв. Доплатих 600 още. Лошото е , че застрахователите не ми казаха, че можели да ми дадат "тотална щета" - това е когато  оценяват колата на по-ниска стойност от това, което трябва да ми изплатят. Тогава ти нямаш право да я възстановяваш, а я продаваш само на части, а разбира се получаваш и застраховката. Така, че мислете и внимавайте със застрахователите - общо взето според мен те са мошеници (поне в случаите, които аз съм имал). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3те оригинални тампона за 1.8T AVJ бяха около 660лв със смяната по спомен... Трябва да е някъде вкъщи фактурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...