Jump to content

AMI или алтернативи


eXee

Recommended Posts

Колеги посаветвайте ме , AMI или алтернативни устрайства бихте препоръчали за предстоящ ъпгрейд : предимства и недостатъци ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно до скоро щях да ти кажа, че оригиналното си е най-добре, но истината е че е адски морално и технически остаряло, което най-вече означава че бачка бавно, досадно и ако сложиш блутуут доста бъгаво :) Лично не съм пробвал китайските заместители, но се съмнявам да са по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да не отварям нова тема,знаете ли от къде да се сдобия с оригинално AMI ,в българските сайтове няма такава обява,а от Ибей не съм на "ти" с пазаруването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/10/2017 at 0:38 AM, aleksandrov84 said:

 

Някой може ли да потвърди дали това е Bluetooth версията на въпросния dension или се прави с добавка към горния :)

 

1 hour ago, Nikola_RS said:

Колеги,да не отварям нова тема,знаете ли от къде да се сдобия с оригинално AMI ,в българските сайтове няма такава обява,а от Ибей не съм на "ти" с пазаруването?

 

Че може да се разделя с моето AMI, за да пробвам китайлъка ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами отиди в офиса им на ул,цар Иван Асен мисля че бяха и разпитай,ще ти кажат кое е точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля, уикенда и аз монтирах такава джаджа, която емулира АМИ. Взех я от БГ Кар Аудио: VNS Media

За мен най-лесно беше да разглобя цялата жабка, да си взема ток от кабела на ЦД-то и след това да се завие всичко. По някаква причина тия ЦД-та са супер запецнали и аз лично не успях да го измъкна с тези кукички които ги дават за тази дейност.  В комплекта си има оптичен кабел с 1 женска и 2 мъжки накрайника така че в това нямаше особена философия. 

 

Наблюдения относно работата - много съм доволен. Всичко се вижда и се чете - папки, подпапки, имена на песни. Контролира се изцяло от волана и ММИ конзолата. Звукът е с много добро качество (но това зависи и от бит рейта на МП3-ката. Като бонус, дори досадното пръщене от колонките когато се пуска музика от ЦД-то изчезна. За да може да работи така обаче ММИ-а трябва да е ъпдейтнат до последната версия 57** ако не се лъжа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Don_Lachone каква марка е това устройство ? 

 

Какво може да се ползва с преносими хардове примерно ... 500Гб ,1000Гб , понеже това на колегата е до 32Гб флашка ?

Редактирано от eXee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eXee Марката е VNS Audio: Link 

От няколко други съфорумници бях чул доста добри отзиви преди време и за това се насочих към него. Сигурен съм че и това от Сувтек е същата джаджа, тъй като и двете емулират АМИ.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пускам малко инфо за хората с mm3g high без AMI като в моя случей.Закупих си за 52лв от китайско този кабел.След монтажа му се наложи само през зеленото меню да му дам че има АMI и USB си тръгна без проблем.Остава само да пробвам един блутут донгъл дали ще тръгне.21a58ea6f642eb3546a3e267bfdc8252.jpge0b275ced1ffb8af0319f0fc6e8390e4.jpg

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай повече инфо,какъв  точно е кабела?

https://m.ru.aliexpress.com/s/item/32559100303.html?spm=a2g0n.shopcart.0.0.79c3db02kuJ1cCautostay

Това е usb кабела за 2 седмици дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм вече с dension 500 getaway,засега добре работи.Въпроса ми е какъв тв тунер или какво да свържа към този денсион,за да мога да гледам тв на екрана на колата A6 2005 3.0тди мми 2G.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...