Jump to content

Audi 2.0 16V vs BMW 320i coupe(E36) vs BMW 320D coupe(E46)


Recommended Posts

В неделя вечерта ходихме с двама мои приятели на Бояна да се пробваме... Аз съм с ауди-то дригите момчета бяха с бмв-та... резултатът-от 10 старта повечето завършиха така: 320 бензиката бие, с половин метър назад е 320 дизелката (и двете са по 150 кончета) и аз на половин метър зад дизелката... мн ме е яд :rolleyes: щото ме бият с мн малко ама си ме бият хората... и двете бмв-та са с 17-ки с шперчета и т.н. и ме дръпват мн леко на старта и както тръгнем така си завършваме... дизелката ни дръпва с малко на старта и води малко повече докато с другото момче с бензиката набием трета... следтова почваме да я настигаме и свършва отсечката... момчето с бенз баварката го минава с мн малко а аз оставам с мн малко назад...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това БМВ 150 коня НЕ е бърза кола. Даже според мен е бавна...Дизела ако и той е 150 коня ше го разцепи и на старт и на максимална с много! А на доускорение ще го смаже! Имам впечатления от тези коли и не го говоря просто така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа вече съм се рязъл с 2 320-ки дизел 150к и със ауди 2,5тди 150к и разликата м/у двата дизела е огромна...верно че аудито е 2,5 и въртящия му момент е по-голям ама има мн голяма разлика м/у 2 те... така че незнам колко вървят тия баварки с двулитровия 150к дизел...AEL мотора на ауди ме смаза и немах никав шанс

ако гледаме кат данни: мойта кола от 0-100 я дават 9.6...БМВ-то дизелак го дават 8.3,което значи че би ме смазало щото 1 сек е мн нещо... то верно дърпа леко до 3-та и като вкарам 3-та почвам да го настигам...само незнам на Бояна колко е дълга отсечката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па се почна с дизеларките бегачки. Разбрахме вече, че по бръзо и убаво от дизел нема. 150коня дизел и 150 коня бензин, и то на една и съща марка и дизела по бърз :rolleyes: тия на некой друг молим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

320i Coupe 150 Hp (E36) - 0-100км/ч - 9.9с. макс. скорост - 214км/ч

320d 150 Hp (E46) - 0-100км/ч - 8.9с. макс. скорост - 221км/ч

Но сигурно се прав ;) Неможе дизела да е по-бърз :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO брат.. искаш ли да се пробваш с/у 115PS дизел и то на по-тежка от твоята кола - 100-тица, да видим дали ще се поизпотиш :hilezh:

Те го следващия разреван,с прекалено бърз дизел кхкхкхкх :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпаааа...Подхлъзна се....Май са ни различни впечатленията от практиката....

Извинете господата с големата практика, аз само на трамвай се возим и си пишем да се намирам на чатче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

115 коня дизел ли каза някой? Само кажете кога и къде!!! :unsure:

btw дизеловото БМВ щом е паднало значи или има някакъв доста приличен проблем или както каза колегата Spunky - драйвера му не го владее :unsure:

В4 140 коня 2.0 16V комби, куатро, го отвявам още малко след старта....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така че незнам колко вървят тия баварки с двулитровия 150к дизел...AEL мотора на ауди ме смаза и немах никав шанс

AEL моторът е животно. Така ще прегази дизелова баварка двулитровка с 5 скорости, че после няма да могат да й остъргат ламарините от асфалта...

Тоа па Уизи кво са газира кат чуе дизел 115 к.с. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В4 140 коня 2.0 16V комби, куатро, го отвявам още малко след старта....

ACE-тата са ясни, и преди ти казах само кажи кога и къде, тогава не искА, предложението е още в сила, а и съм на LPG :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AEL моторът е животно. Така ще прегази дизелова баварка двулитровка с 5 скорости, че после няма да могат да й остъргат ламарините от асфалта...

Тоа па Уизи кво са газира кат чуе дизел 115 к.с. :unsure:

AEL моторът: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/817.html с тази е на кантар : http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/1186.html , а на тази http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/1187.html ще й гледа стоповете първите 100метра (зависи от зрението на шофьора) и после ще я кара на спомени и добра памет!;-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй,ако се пускате казвайте,да се съберем повечко така,саир да има :hilezh:

Пак може и аз да назора мойта печка,ей така за шоуто да отупам някой "фентилатор" :unsure::unsure::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате SLO, предлагам да изчакаш да отупам аз който не мога с моите 115 кончета, а което остане ще го дадем на теб... иначе няма да искат да се пускат срещу нас или ще почнат директно да вадят разни турбинирани 200+ както littleredaudi обича да прави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...