Jump to content

Не иска да отключи


GalinGitsov

Recommended Posts

Здравей,искам да попитам за един проблем,може би случвал се и при други хора,не иска да отключи от дистанцонното,изобщо не реагира,,,на таблото светят лампите за abs,акумолатора и още други,а бравата й е сменяна явно и нестава с ключа....някакви идеи от каде може да е проблема

Редактирано от GalinGitsov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори багажника с ключа, откачи акумулатора за 1 минута и пак го закачи. Ако се оправи значи заключващия механизъм на волана дава фира. Подмяната с нов е много скъпа, правят ги, но не знам ефекта какъв е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сродни душички сме, карам я без да вадя ключа... :D Ей така за едното градско, колкото да врътна две три гуми.. положението е плачевно 

Редактирано от RogerSanchez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, отидете си го оправете това, да кажем тук: http://www.keyplus.bg/ 

Ще ви вземат парички, но няма да се молите всеки път да се извади ключа.

@GalinGitsov: да не би да нямаш батерия? :) От дистанционното не става, а хардуерно като шибнеш ключа - става ли?

След това дава ли контакт и пали ли или таблото седи тъмно, все едно няма контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неприятна ситуация.Освен да викаш ключар за да ти отвори колата друг вариянт не виждам.От там нататък мериш токовите и ще стане ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11.7 волта е малко слабичко колега, нещо около 12.5 - 12.7 е по-добре да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, trackersoft написа:

11.7 волта е малко слабичко колега, нещо около 12.5 - 12.7 е по-добре да е :)

Ми то тоя акумулатор е заводския? 11 годишен... Вече му е време за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, отдавна е трябвало да го смениш :)

моя го смених като стана на 9години, сдаде багажа внезапно.

Особено сега зимата наближава, нов оригинален е 450 лв. ама се намират и заместители двойно по-евтинко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ключа не иска да се извади, се маха пепелника, бърка се с нещо като химикалка в отвора и ключа се вади. Тази "скрита екстра" преди да я открия ходих с 2 ключа в мен. Работи винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш ама ти  знаеш ли колко изкарва един нормален акумулатор . 3-5 години . Този благодарение на контролиран заряд и разряд докарва 10+   . 10 Години е  максимум за оловна технология  то и за LIon  е същото поне за сега :)

P.s  И аз съм с оригиналния  и май скоро ще ме зарадва хахаа :)

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно това. Ние точно обратното се шегуваме, че със сигурност си скубят косите, че не са ти продали още 1-2 акумулатора за 11 години и че такава дълготранйност със сигурност не е предвидена от производителя. Той мечтае след петата година да започнеш да подменяш всичко наред, за да имат не знам колко милиарда печалба скоро четох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност знаят за 10 години :)   от там на татък колкото те изкара е на късмет , Батериите на UPS  висок клас са с 10 години + гаранция за експлоатация. Те затова и цената на тези  акумулатори е по 2 . дали два по 5 или един на 10 :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2 юпс-а APC смених акумулаторите на около 2 години, точно беше свършила гаранцията.  То най-китайските ще изкарат повече. на единия преди няколко седмици и видях, че от първия едната  свалена и все още здрава съм я местил във втория, и сега вече и на втория юпс смених и 2-те.

А преди съм имал АПС-а които изкарват по 7-8 години. 

Ако и с колите така е станало за какво са ни нови коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

APC  са повече за домашно :)   въпреки  , че претендират  за друг клас :)   .

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...