Jump to content

Фарове на 4ф


Ivan2256

Recommended Posts

Колеги интересува ме понеже тези А шестици като, че ли си имат вроден дефект със фаровете следното: моето а6 е 2005 г.  Обикновен фар дали мога да сложа лед крушки на късите и каква е процедурата, благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е 2008г. Колега с лупи е би ксенон фаровете не са помътняли но светят като свещи :hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш наново :) 

Колегата е с обикновени фарове и не иска да слага LED на DRL-a или габаритите, ами на вместо халогена на късите.

Та, може, обаче не знам какви точно крушки да си търсиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има право. 

@Ivan2256, пробвал ли си с някакви по-читави халогени крушки:

 

  1. 1. Philips RacingVision
  2. 2. Ring Xenon130
  3. 3. GE Megalight Ultra +130
  4. 4. Bosch Gigalight Plus 120
  5. 5. Osram Night Breaker Unlimited
  6. 6. Philips X-tremeVision +130
  7. 7. Twenty20 daylight120
  8. 8. Osram Night Breaker Laser
  9. 9. M-tech Powertec Platinum

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме колата иска ли адаптаций или нещо от сорта след монтаж на лед или ксенон на обикновен фар, и какъв е точния модел на крушката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е доста грозно... Не се занимавай само със замяна на крушката с лед/ксенон на фар с рефлектор за халоген.

https://a6retrofit.com/blog/2014/02/03/a6-4f-xenon-retrofit-manual/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм обикновенните фарове и с ръка на сърцето казвам че светят много добре.Май месец тази година купих два оригинални ксенонови но все не остава време да ги монтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях поръчал Лед халогени H7  за Опел Инсигния но докато дойдат случайно я продадох та ми стоят така. Закачих ги за тест на акумулатор светят доста яко. Лед светлодиодни за халогените 35 вата са ! Не са от тея по 15 вата . Ако някой има интерес на  18$  съм ги купувал комплекта ! На Ауди А6 4ф халогените са H7

Редактирано от spookss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за отговорите на тези който само гледаха, и дано като имате някакъв проблем да ви се връща. Лека вечер ви желая и всичко най хубавото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега   тези клетви са най малко смешни .Аз също ти гледам темата но като нямам какво да отговоря защо да пиша и спамя  само    има много колеги като мен  , като нямат какво да пишат  не пишат.   Хубав ден ти пожелавам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...