Jump to content

Смяна на верига 2.7 TDI 4F


True

Recommended Posts

Здравейте колеги,дойде този гаден момент в който ще трябва да си сменям веригата и реших да потърся малко мнения от хора ,който вече са минали по този път.Готов съм да отделя 1200-1400 лв за комплекта.Г на SWAG ИЛИ FEBI  са около 1100 лева.Какво бихте ми предложили вие .Благодаря и поздрави ;)

Редактирано от True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей, на предната ми А6 3.0ТДИ сменях вериги не една а 4бр. На твоята също са 4. Аз взех SWAG , но самите вериги бяха с щампа IWIS каквито са и оригиналните с FEBI не знам как стои въпросът. Защо смяташ, че са ти за смяна веригите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам ,че са за смяна понеже сутрин като запаля колата и започна да се чува яко тракане .Отначало беше за около 2,3 секунди ,но вече продължава 10-12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се чудя,решил съм да ги сменям затова търся мнения.Благодаря все пак!

Редактирано от True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, преди около два месеца и аз сменях пълен комплект вериги и обтегачи на SWAG. Дори бяха в комплект с пиновете. За сега съм доволен, надявам се и за напред да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти излезе всичко ,ако не е тайна .Мерси

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди чукаше по 2,3 секунди ,но започна доста повече затова и не я карам ,а търся Мнения да я сменя ;)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понякога  когато е била позагряла и не я чакам много да поработи на място   и ги чувам после при палене за около 1-2 секунди  и се притеснявам а ти за 10 .  

P.s то не че знам точно какво чувам  може и  повдигачите да чувам да не са веригите . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пиши моля те после за кой град и каква сума е излезнало всичко, че е интересно за доста хора, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем ,веднага щом направя ремонта ще споделя всичко ;)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, г/д на какви километри се сменяват веригите ? Мойте кола е на 370 000 и не знам,  трябва ли да ги сменявам скоро дори превантивно? 

Редактирано от P.Yanchovski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи веригите и Феби и Сваг пакетират Ивис каквито са заводските. Обтегачите може да си вземете оригинални на Ивис, защото цената не е фрапиращо различна. Има и такива аномалии, като при долния голям обтегач, който оригинален беше по евтин от Феби. Те самите от Феби си пишат, че за веригите разчитат на партньорите им от Ивис, а обтегачите си ги правят сами, при контролирано качество. Затова, който иска може и да направи като мене - вериги Феби и обтегачи оригинални. Иначе за смяната се сваля кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mili 75: ти къде прави смяната и от какъв порядък беше?

А веригите се разтропват при някои екземпляри още преди 200к, така че е много различно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля му го имам, Ники Илиенци нали? Моята се чува за секунда/две като запаля, не винаги :) Ще си джиткам така за сега, но събирам инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, OvivO said:

@mili 75: ти къде прави смяната и от какъв порядък беше?

А веригите се разтропват при някои екземпляри още преди 200к, така че е много различно

 

Вече не може човек реално да каже на колко се сменя верига... Едно време веригата се водеше вечна кажи речи... сега е консуматив. Един приятел на Range Rover Discovery 2013г. на 200 к  му скъса верига и двигателя в коша ... 

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...