Jump to content

Помощ при избор на Ауди А3 8P Sportback


Recommended Posts

Преди 21 часа, Trapp написа:

От скоро започнах да чета за Ауди А4 B7 1.8т (163hp) и за сега съм очарован.Само хубави неща виждам,но ще видим.

 

Все очарователни неща ...B) Да не вземеш да идваш да гледаш тая https://www.cars.bg/offer/c2465815  ,че днес ми се развали настроението като я прегледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво няма ти се развали настроението,то само като видя,че пише 160 000км и пари да ми дават няма да ида...Не се научиха,мислят ни за тъпи е. Еми всеки да си търси алтернативи и това е. Ако не я вземеш от автовоза,после забрави. Знаеш ли кога ше дам 10 000 за тоя кош. За жалост има хора дето ги кефят и си ги купуват,и после проклинат марката.

Редактирано от Trapp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междодругото тази бургаската, ако няма нещо фрапиращо зле на живо... цената и е добре за тази комбинация. Имам предвид 1.8т + фейс + куатро едва ли има 2-3 в момента дето се продават в България. Иначе е зле оборудвана, но това да речем е поправимо.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа,че по принцип по автокъщите главната им цел е да ти я продадът и това е. Била тя на 160к или на 500к,това няма голямо значение. Стига колата да е подържана добре,не може да ги усети тези километри. А това,че повечето(80%) се правят на тарикати и гледат да ти вземат парите е едно на ръка,но поне да не се опитваха да те лъжат най-нагло в лицето. Излизат и читави бройки,но нямам връзки по автокъщите,пък и няма кой да чака половин до година да си намери читава бройка. На вън,поне си спазват законите и не се пулят толкова. По голям шанс имаш за покупка на що годе читав автомобил,но ако не внимаваш и там ще те изтъргашат като нищо. С десен волан са по тънкана? Не мисля,дадената А4-рка без значение от оборудването започват от 2 900 паунда(такива за 1 900 не ги отразявам). Застраховка 1 000 поне,пътен данък 220,докарването на ход е около 300(според зависи) и преглед към 50-тина,ако не те върнат. Там за най малкотоо връщат и така трябва,колата трябва да е изрядна на пътя.Колко станаха до тук 4 470,пари са си според мен. Но за тези пари си взимам нещо на 250,300к км от раз и знам,че е запазено. За справка предишната която докарах,беше на 90 000 мили и всичко си беше още оригинално по шасито. Лично съм ги сменял шарнири,накрайници,тампони,само за ангренажа се бяха поуляли. Той същи не беше сменян и едната ролка беше счупена,просто съм имал късмет. И най важното,първият собственик на колата е била жена,аз съм втория.. Разлика и във горенето има поне с 2 литра с един Сеат със същият двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Англия бих си купил кола ако ще я карам в Англия. За мене да караш кола с дясна дирекция в страна където се карат с лява не е нормално. Ако просто си дошъл на екскурзия от страна с обратно движение ок.. но ако целта е да се кара тук постонно не е ок, пък ако ще и на половина по евтина да  е колата... 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Англия също има и коли с ляв волан,е да много по малко са но има ( което според мен е доста удачен вариант стига да имаш търпение и време да следиш пазара) като ето таза например

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201709279707359.

Найстина тук законите си тежът,мен са ме връщали от преглед само защото едната крушката на рег номер не работи[emoji2].Сега обаче има доста поляци,румънци,руснаци който отварят сервизи и за £80 ( вместо за 35) на твоя отговорност съответно и ти издават MOT без да ти гледат колата!!!

Колите тук “остаряват” много бързо а и заради вредните емисий пътния данък се вдига всяка година.

На мен най ми харесва самата система при купуването на кола: полълваш част от талона с твоите данни и адрес , вземаш един отрязък от него след като си платил и ако имаш пътен данък,МОТ и застраховка само по тел или online вкарваш новия автомобил на полицата (каско,а не гражданска) и потегляш [emoji2]. После след около 2 седмици си получаваш талона по пощата. Няма КАТ,нотариуси ,прехвърляне, общини ,деклараций, връзки да стане по бързо [emoji6]

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе,че не е редно да караш с обратен волан. Казваш не е нормално,кое в нашата сртана е нормално. Каква е логиката,колкото по нова година кола караш,толкова по голям данък плащаш. На базата на какво?Повече вреди на околната среда или,че не се сещам.За винтеки даже няма и да говоря,с нашите мили пътища.Иначе да,масово дори не си обръщат фаровете,но не мисля че и тези които пляскат силни ксенони на фарове без лупа са изрядни. Нищо не се вижда,светят право на горе...Пак казвам,има безрасъдни шофиори,а не коли. Масово не спират на пешеходни,минават в последният момент на жълто и червено.Изпреварват безрасъдно и не на последно място,много са малко хората които карат с ограниченията по градовете. Годините през които шофирах във Англия ме научиха да спазвам правилата за движение по пътя.И до ден днешен аз карам по този начин и съм много доволен. Като цяло целя да кажа,че е без значение от коя страна държиш геврека(мое мнение).Колата си е кола,иначе да не е нормално. Ама то и аз съм ненормален та да сме си комплект с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.01.2018 г. at 12:38, Trapp написа:

Кво няма ти се развали настроението,то само като видя,че пише 160 000км и пари да ми дават няма да ида...Не се научиха,мислят ни за тъпи е. Еми всеки да си търси алтернативи и това е. Ако не я вземеш от автовоза,после забрави. Знаеш ли кога ше дам 10 000 за тоя кош. За жалост има хора дето ги кефят и си ги купуват,и после проклинат марката.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11516624444939572&slink=5wgfdj

Ако и това в Бургас беше в такова състояние ...B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Жал ми става направо.... как може такава хубава кола и да и сложат тоя скръбник под капака??? :(

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

@Vantage и аз минах оъ цял живот на 1.8Т ,на 2.0тdi.Да,трака-лака е,но супер икономично и при правилен избор при покупка на читава кола-никакви проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...