Jump to content

Плафон на вратата


EHKOB

Recommended Posts

Кабела отзад наистина е супер къс,кората се свала с 3 или 4 винта,на предната врата са 4,на задната пак ще са там някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 45 минути, OvivO написа:

Светят, но отзад на едната врата го свалих и сега няма слагане, кабелите май са хванати отвътре с щипки и кабелът е хипер къс, а да свалям кората за това...

Аз така го закъсах с предна лява врата но успях да освободя кабелите през бутоните за алармата но за задните не знам дали има подобен вариант..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят само на предните и то белите  , отзад от долу където трябва да са белите плафони дори не е изрязана ламарината и ги няма естествено :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички кабели са къси за тези лампи, но на мен само на едната врата ми е невъзможно да я сложа обратно без да свалям кората :) пробвай и ти, може и да имаш 100% успеваемост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, в момента в този магазин за аксескоари има само тези дето са с кръг, които найстина са доста грозновати... 
Моите като ги слагах, не съм махал цялата кора, само от долната част малко ги извадих и с леко напипван станаха нещата. Ако ще го правите това упражнение, сложете ръгавици, че доста дере. На предните врати са дълги кабелите, но на задните идват късички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си поръчах и аз, но почнах да се филмирам дали не може да се запали колата понеже веднъж вече са ми се стопявали диоди.

Иначе кората на вратата се маха за 3-4 минути.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще я махна, но ме е страх да не прави кръц-кръц след това :)

ако наистина е на 4 винта и пада лесно - ще се пробвам? Така ли е - 4 винта и с поглед пада или си иска и натискане после?

ако е като на други коли - на пластмасови щипки, които на 98% се чупят при сваляне, по-скоро пасувам :)

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, OvivO написа:

Аз ще я махна, но ме е страх да не прави кръц-кръц след това :)

ако наистина е на 4 винта и пада лесно - ще се пробвам? Така ли е - 4 винта и с поглед пада или си иска и натискане после?

ако е като на други коли - на пластмасови щипки, които на 98% се чупят при сваляне, по-скоро пасувам :)

Много ясно, че има и щипки. Остави ги тези които говорят, че става за 3-4 минути. Ако ще го правиш, гледай най-добре клипове, преди да започнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има щипки съм пас :) макар че по-малката ми дъщеря седи там и си гледа плафончето в джоба на вратата и все ме пита кога ще го сложа :) тя няма 4 годинки още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3-4 минути става като знаеш къде са винтовете и щипките. Щипките се чупят, аз съм си купил 10 броя резерви за 20 лв от ибей.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма голям филм от тези диоди да ви кажа моето мнение. Аз бях си взел 6, за да имам 2 резервни, ако еветуално изгасне някоя. Те работят нон-стоп и при затворена врата и яко нагрява самият диод. Едната се разстопи и я смених, другата изгасна на 10тия ден и нея смених. Вече нямма ревервни и ако някоя се обади нещо, ще е голяма греда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така работят на затворена врата? Да не бе нещо кабелите ти да не са в ред, ще прозира вечер през фугата на вратата ако е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с диодни крушки на червените плафон и на вратите. Интересно, че само задните остават да аветят и при затворена врата, но по слабо. Като се отвори вратата си светват на макс. След заключване на автомобила изгасят напълно след няколко секунди.

тези коли не харесва диодни крушки явно :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сега ме замислихте дали и при мен го няма този ефект...

Пак добре, че ти ги гаси вероятно, когато изтече времето на take me home - загасят се заедно с DRL и фаровете за мъгла/стоповете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, pe6koo написа:

Аз съм с диодни крушки на червените плафон и на вратите. Интересно, че само задните остават да аветят и при затворена врата, но по слабо. Като се отвори вратата си светват на макс. След заключване на автомобила изгасят напълно след няколко секунди.

тези коли не харесва диодни крушки явно :Д

И при мен е точно така.Е накрая като си извадиш ключа от колата и си тръгнеш,всичко угасва,проверил съм.

Редактирано от koceg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм проверявал дали загасят при мен, но докато съм вътре при затворена врата, виждам как свети. За отзад съм сигурен, че светят, а отпред не ми е правило впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ги смених с лед на вратите - червените и белите и си загасват веднага щом затворя вратата и отпред, и отзад. Странно е при вас, че така се получава. Тествах го вчера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...