Jump to content

Audi А6 3.0 245 hp quattro airmat всички екстри препоръка


Recommended Posts

Здравейте отново колеги,

 

Продължавам да търся не-спешно ново возило и пускам тук една А6, уж със пълна история, доста екстри и интересен километраж и цени.

всякакъв коментар ще бъде добре дошъл, поздрави.

 

https://www.mobile.bg/11521726724001285

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички екстри за модела СМЯХХХХХХ, никой няма на представа модела, колко екстри има, това е смешно.... Залагам, че скоростната кутия 7-Stronic има проблем....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати базовицата, всички екстри най-малкото е с вентилирана кожа и панела с копчета не е празен...той джамбазина, като има подгрев пиши всички екстри, ако колата е дълга над 2 метра пише дълга база, въобще това племе лъже повече от циганите...

Редактирано от Vonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се почнаха глупостите за без екстри :).

3.0 TDI, Quattro, S tronic, drive select, би-ксенонови фарове, ел. седалки с надуване и памет, кожа, алкантара, преден и заден парктроник, щори, темпомати, трилъчев волан и т.н.

@DJANO, фаровете за мъгла при тези коли не са там където си мислиш, а и не се наричат така :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат тези с халогенните фарове за които наистина може да се каже, че са "базовици", но тази точно е доста далече от базовица.

При bi-xenon & led фаровете там седят дистрониците, а ако няма е само решетка.

Иначе имаше някаква секция във фара, на която й бяха сложили някакво изкецано име и върши подобна работа, при led-а даже мисля, че въобще няма, не съм се интересувал подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, fifipaldi said:

Пак се почнаха глупостите за без екстри :).

3.0 TDI, Quattro, S tronic, drive select, би-ксенонови фарове, ел. седалки с надуване и памет, кожа, алкантара, преден и заден парктроник, щори, темпомати, трилъчев волан и т.н.

@DJANO, фаровете за мъгла при тези коли не са там където си мислиш, а и не се наричат така :).

Мнооого е далече от фул екстри, но ако е на реални километри за париците си струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдял, че е с фул екстри бот, ти написа, че е "ебати базовицата", което няма нищо общо с истината.

Отделно въобще не прилича на "гроб", единствено си мисля, че може кутията да е за ремонт както каза @Ropotamo, но това лесно може да се провери при тест драйв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е без въздушно окачване, климата е 2-зонова, това малко над базовото оборудване и много далече от фул екстри.

@Ropotamo, ако е верен пробегът, защо да има проблем със скоростите?

цената е твърде ниска за колата въобще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази автокъща продават добри автомобили. Всичко, което имат е купено ново от България и е с проверена история и пробег. На мен колата ми изглежда добре. Да, тъпо е да се пише, че е с всички екстри, но не е базовица.

Цената е свръх ниска, не знам от какво е породено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да коментирам като екстри колата, цената е сравнително ниска за пазарната. А останалите им коли които предлагат са на нормални пазарни цени. food for thought

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, изненадам съм колко коментара събра тая тема, ама и колата си е особена :)

Аз лично я видях онлайн преди да излезна отпуска и най-вече ме учуди наистина ниската цена. От стари джамбази в Германия съм чувал, че ако верно е бартер и цената за търговеца е била изгодна, има такива случаи на по-ниска продажна цена след това. Но пък ние сме си в България и като чета че сервизната история и документите на колата не са налични, започва да ме съмнява. Като цяло автокъщата се води с добри отзиви, но човек никога не знае. 

 

След 10на дни още си седи обявата, би трябвало вече да е продадена като топъл хляб, нали така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами следя уж по "читавите" автокъщи като тази и Боми да речем. Там нови обяви за коли който имат много добро съотношение цена/качество не се задържат повече от седмица, две... Поне с такова впечатление съм останал де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е да, айде стискаме палци да си ядосан и да не е купена дотогава. Че аз и да я гледам и да не я гледам, грам не разбирам от аудита :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, kompressor_bg said:

Ами следя уж по "читавите" автокъщи като тази и Боми да речем. Там нови обяви за коли който имат много добро съотношение цена/качество не се задържат повече от седмица, две... Поне с такова впечатление съм останал де.

Боми е една от най не читавите, незнам защо си се подвел така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм чувал само доволни хора от тях, като за никоя друга джамбазница

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...