Jump to content

Въпроси свързани с интерьора на B8


odzhakov

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Е как ще паснат корите на вратите,

колега и задните седалки??? Евентуално може да се скълъпи нещо за предните, но дотам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

предните седалки на почти всички модели са еднакви. Аз слагах седалки от S5 2016  на  B7 2007!  Говоря само за предните седалки но в Англия има един с Rs4 B7 на който е насаден салон от Rs4 B8.5 . предните седалки са 1:1 след смяната на буксите. Ако седалките са от А5/ С5 коланите са на Б пилар колонките а не на самата седалка както при А4 С4  Рс4.  
Ако седалките са от А5 и нямат планка за колана - просто някъде по металната част на базата се захваща с болт и гайка.  
точно така направих аз и не съм имал проблеми никакви. 
за задната седалка не мога да кажа тъй като аз не ги сменях на Б7цата но ако филма е като при Б5 - то се реже метлната част отзад , насаждат се планките които държат облегалката и заключващите механизми и си готов. 
На моята Б5ца със непадащи задни сложих Рекаро падащо така че- всичко става. 
Ето така изглеждаха те и колкото до корите нито една не става  както всички горе предполагате. 

21106404-10214033651863357-6132745910642

DSC-0290.jpg

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Колеги и аз се вкарах във филм с тези седалки. Моята е с s line салон - кожа + алкантара, от около 2 месеца я карам и всякакво каране над 30 минути си е едно малко мъчение - след това ме боли я гръб, я кръст, я крака, я ... гъз. Всяко качване е свързано с разместване на седалката - я нагоре, я надолу, я напред, я назад и не мога да намеря добрата позиция. По принцип съм много висок - 1.98 и карам със седалка максимално назад и надолу, за да има място за краката. Имате ли някакви идеи как да подобря комфорта?

Редактирано от nickname778
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...