Jump to content

ОСВЕТЛЕНИЕ ТАБЛО


baramov1234

Recommended Posts

Здравейте колеги имам питане .Вечер като е тъмно на таблото светят само стрелките без километража .Това нормално ли е .Пробвах с копчето за усилване на самите светлини не става .Някакъв съвет моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ли карате колите с включени светлини на  AUTO и така -когато сте на  дневни светлини светят само стрелките-при навлизане в тунел и при настъпване тъмната част на деня дневните автоматично се сменят с фара ,а с това светва и таблото ...........Или аз бъркам нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 minutes ago, Velislaff said:

Не си ли карате колите с включени светлини на  AUTO и така -когато сте на  дневни светлини светят само стрелките-при навлизане в тунел и при настъпване тъмната част на деня дневните автоматично се сменят с фара ,а с това светва и таблото ...........Или аз бъркам нещо ?

 

Аз мисля, че за таблото има отделен сензор. Мисля, че ми се е случвало да съм на дневни и таблото да свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дневни при мен светят само стрелките,и вечер като се смрачи,но не съм пуснал фаровете,таблото не свети.При мен таблото свети с фаровете.Не го държа на авто,защото понякога е мрачно и фаровете се включват през деня,крушките ми са скъпи,не искам да трупат излишни часове.Отделно и да съсипват ненужно рефлекторите на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си карам винаги на ауто, защото е удобно, но поведението логично е същото.

Ние явно сме с кодинг 3 needles on и scales on. Може някой да му е разбазикал кодинга на колегата и да е пуснал само стрелките да се пускат дори на фарове.

Needle/Scale Illumination (Term. 15 ON / Term. 58 OFF)

  • Needles OFF and Scales OFF
  • Needles OFF and Scales ON
  • Needles ON and Scales OFF
  • Needles ON and Scales ON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който и кодинг да го сложиш, цифрите все не светят или по-скоро светят съвсем малко. Монохромното ми табло обаче светеше все едно съм на фарове постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е доста безсмислена... първо не се казва дали вечер, фаровете са пуснати, второ дали колата е фейс или не. фейсовите табла с цветен фис имат сензор - случвало ми се  е на ауто да светят фаровете, а таблото не. @OvivO този кодинг важи само ако не са пуснати фаровете, на габарит или пуснати ВИНАГИ свети таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 2008 преди фейса, 

случвало се е да светят фаровете, а таблото не на позиция ауто.

Случвало се е и да ми светва таблото без фарове на позиция 0. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...