Jump to content

Проблем с ДПФ и Газоразпределителен механизъм


Cikata

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При положение, че няма грешки, остава компютърът да не пуска регенерация, защото смята филтъра за нов.

Според мен карай още и го следи и ако на 104.3 мине 30 може да пуснеш една принудителна регенерация. 

Смятам, че в някакъв момент ще пусне, може би като мине 20.

 

Но това е предположение, в което не съм сигурен, защото не знам как е направен алгоритъма за регенерация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравеите колеги!Колата вече 2500 не пуска рег.и пуши кога се кара  с мн газ. Някои имали представа от какво може да е??? Дюзи,помпа,турбо са проверени.Могат ли да се видят сондите на дпф а на ваг-ком и на кои канал ???

Редактирано от Petleshkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да разбереш сам. трябва да знаеш какви стойности са нормални, при какви условия.

 

Ще ти трябва някой, който знае, но не само да гледа грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. Имам следното питане!!Преди няколко дни свалих дпф за почистване,след като извърших процедурите вчера качих дпф и след това светна индикацията за дпф и за подгрева. След като опитах да изтрия грешките неуспешно покарах колата на дълго макар че е в авариен режим светна и чека. Някои може ли да каже как да изтрия грешките????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам ли го свали и почисти или го занесе в сервиз? Ако е сервиз се върни да оправят проблвмите които са натворили, ако си сам отиди в сервиз да оправят проблемите коит ти си натворил. И в двата случая има проблеми щом не могат да се изтрият грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...