Jump to content

За мигачи


ivanparvan

Recommended Posts

Привет на групата!

Рових из нета ,но не намерих информация.

Имам следното питане. Въпрос на кодировка или на наличие на определена екстра е пускането на мигач за няколко цикъла без лоста да се натиска докрай.

Има ли нещо общо с темпомата?

 

Изпратено от моят Pixel 2 XL с помощта на Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

2.9 Потребителите са длъжни да използват ясно описание за заглавие на своята тема.

Примери за лошо заглавие:
“Проблем.”, “Въпрос.”, “Я вижте тук”, “Какво става?”, “Лелеее”, “75” и т.н.
Примери за добро заглавие:
“Audi A4 1.9TDI AFN губи мощност”, “Времена от тестовете днес”, “Снимки от събитието Х” и др.

Потребители, нарушаващи системно това правило, ще получат предупреждение или директно БАН.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се включиха.
Стана ми ясно че е допълнителен модул.
Темата(ако може така да се нарече :)) е за триене.

Изпратено от моят Pixel 2 XL с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментарите са красноречиви....
Ако имаш информация давай.
Просто ми беше интересно защо при едно го има при друго не. И ако става настройка с кабел и комп съм в играта, но кабели не ми се снаждат за такава "екстра"

Изпратено от моят Pixel 2 XL с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го виждал и карал и затова пиша.

След като мигачите се управляват от компютър, е въпрос на софтуер, няма нужда от жици и хардуер.

 

Сега ако ми кажете, че С5 е с реле за мигачите ще се съглася, че трябва хардуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
On 8/1/2019 at 8:32 PM, mshbul said:

Няма общо с темпомата, кодира се с вцдс. Може да се направи и 3 или 5 пъти май.

за C6 къде се променя? Не го открих.Сега ми мигат 3 пъти, но ми идва късо за някои завои и бих го направил 5 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я имаш тази функция ще се намира в 09 - Сентрал Елект. => Адаптейшън => Комфърт Търн Сигнълс. До колкото знам има я на А6 4G, но за 4F не съм сигурен.

 

И аз съм бавен когато сменям релсите и искам да са 5 вместо 3, но я нямам. А пък я има на Шкоди и Голфове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва да я няма на 4ф.

тръгни по каналите за адаптация подред и има текстове и гледай дали ще го намериш. Може да откриеш друго интересно, което не си знаел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм гледал там, лошото е, че не са документирани каналите и след security access виждам всички налични канали и стойности, но не пише кое за какво е. Няма и hint като дам с мишката върху самите стойности. С VCDS 19.6.1 съм.

Ще погледна и където пише 3 ще го сменя на 5 и ще пробвам :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ти трябва доста по-стара версия на VCDS, от преди да я развалят.  :)

 

Разкази в картинки как става на Гоуф с версия 10.6: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това съм го гледал, но при мен не е на 31 канал :(

Там нямам нищо. Ще пиша, когато открия на кой канал е, мисля е 17, че там пише 3...

 

А иначе имам версия 17.Х, мога и с нея да проверя. 

Ако някъде има читав линк към по-стара и читава, също мога и нея да си инсталирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвай си какво къде променяш да не стане сакатлък после - нещо да спре да работи или да почне да дава неправилна кодировка. Честно казано не бих променял на сляпо стойности по каналите без да знам кое за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я върнах веднага :) пробвах и със заключване на колата, уж да я приеме "по-добре", но не...

и аз не бих пипал другите, но това много приличаше...някаква 3-ка седеше и викам: газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като не излиза във VCDS значи модула не поддържа тази функция. Това е тъжната истина. Ако беше някаква чисто нова кола, тогава щеше да има вероятност че още не са актуализирали софтуера. Обаче при 4F тази вероятност е 0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...