Jump to content

AUDI Connect


Wildkid

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ясно се вижда че не е по малкия екран с кофти разрешение. 😆

Андроида превъзхожда Audi Connect по всички параметри.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT добре знаем, че си харесваш андроида, ни пък си харесваме оригиналната мултимедия [emoji846]e2aee6a7684d9a9eca22240578290af5.jpg

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ShadowM написа:

...ниe пък си харесваме оригиналната мултимедия emoji846.png

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

 

Знам че оригиналните ти харесват повече. При Андроида не се изисква периодично ходене до сервиз за ъпдейти и за пускане на Гугъл Мапс. 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт не е задължително да ходиш някъде [emoji846]

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Има ли развитие по темата? Новите карти не са ли на "Here"? При заплащане в Порше дали може да се качат новите карти и на каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за Google Earth не, ако питаш за другите отиди и провери цената.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.01.2021 г. at 10:50, markonny написа:

Здравейте колеги, аз ползвам Audi conect, но видях голям зор да го пусна(даже в Порше им беше трудно да отговарят). Има два пакета за ползване единия е само за приложенито(4 евро), а другия за навигация и останалите неща(16 евро). Това са месечните такси. За да ползвате приложението на телефона трябва да притежавате пластмасовото матово калъфче в което има един код който се вкарва в ММИ на колата като основен потребител. Ако го нямате в Порше може да се поръча на стойност 145 лв.(аз толкова платих), идва за седмица.Всеки пакет може да се плаща по отделно. Избирате кое искате мобилно приложение или автомобилно.

Искаш да кажеш, че ако се заплатят 16 евро ще пуснат всички благинки? А дали може да си избирам благинките, които ме интересуват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За 16 евро получаваш другия пакет, който е дигитален кокпит. Аз ползвам по евтиния защото той ми трябва. Най-лесно е свали си приложенито на телефона, регистрирай се в "my audi", след което избери друга европейска държава(примерно гърция), но не България. Отиваш в магазина и виждаш кое за какво и кое ще ти свърши работа. Не може да избираш те са само два пакета както съм ги описал по горе. Успех.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте,

Знаете ли защо след като платих 16 евро за пълния пакет, благинките с отлючване на автомобила от телефона, следене на масло и други не са изобщо налични в my.audi.com?

Отделно от всички он-лайн благинки единственото, което си заслужава е трафика на гугъл мапса, прогноза за времето  новините и паркинг инфо едва ли се ползват всеки ден!

Други функции има ли, които си заслужават?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.04.2021 г. at 18:38, markonny написа:

За 16 евро получаваш другия пакет, който е дигитален кокпит. Аз ползвам по евтиния защото той ми трябва. Най-лесно е свали си приложенито на телефона, регистрирай се в "my audi", след което избери друга европейска държава(примерно гърция), но не България. Отиваш в магазина и виждаш кое за какво и кое ще ти свърши работа. Не може да избираш те са само два пакета както съм ги описал по горе. Успех.

 

Он-лайн ли ги напазарува  през регион Гърция? С регион БГ на мен ми дава "error 404 not found"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, @Mu написа:

 

Да през Гърция и става. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И през Германия става, аз така поднових последния път ... а иначе не знам защо не се виждат услугите, аз си взех малкия пакет и работят статус, отключване / заключване, локация и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което не съм направил е конфигуриране на 10 цифрени код, който се дава при покупка на автомобила(аз съм 2-ри собственик и не го намерих в колата), но оторизацията, че аз съм собственика е направена през официалното представителство на ауди и има потвърждение, че съм записан като такъв.

Не знам в случая необходимо ли е да се обявява и този код?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако първия собственик е вкарал кода, ще трябва да му изтриеш акаунта и да си направиш нов с 10 цифрения код.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, BECKO написа:

Мисля, че ти трябва кода ... питай в Ауди, те го имат / виждат при тях.

Дават срещу 140лв. и няма гаранция, че функциите ще са налични.

Има ли вероятност моя ауди кънект да не поддържа функциите, които са за телефон?

Ако при плащане има само опция да платиш целия пакет от 16 евро и няма наличен този от 4 евро може ли да значи, че не се поддържа пакет инфотеймънт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам… големия пакет практически включва “малкия” и ще е странно да ти взимат пари за нещо, което не може да ползваш.

 

Ако тук в Порше ти дават уклончиви отговори опитай да пишеш на Ауди съпорта в Германия… или в държавата от където ти е внесена колата (ако не е БГ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.09.2021 г. at 11:20, v140 написа:

 

Смени на Гърция или Германия.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става, пробвах и с нова регистрация. Отварям страницата за подновяване, дава ми да се впиша, вписвам се и нищо. Така 20 пъти. Явно е от самата кола, нямам идея. Може ли скрийншот някой да направи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, v140 написа:

Не става, пробвах и с нова регистрация. Отварям страницата за подновяване, дава ми да се впиша, вписвам се и нищо. Така 20 пъти. Явно е от самата кола, нямам идея. Може ли скрийншот някой да направи?

Пробвай сега ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...