Jump to content

Що за масло е това "ОМВ-Биксол"?


Recommended Posts

Някой чувал ли е нещо повече за така широко рекламираното масло на ОМВ- "Биксол"?

Питам дали сте чували, защото едва ли някой е карал с такова :hilezh::icon_exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой чувал ли е нещо повече за така широко рекламираното масло на ОМВ- "Биксол"?

Бадже, къде го рекламират широко, че аз даже реклама не съм му гледал? :hilezh::icon_exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за би турбо с БГ субтитри :hilezh::hilezh::) еее просто не можах да се сдържа :P

Сериозно-какво има в друготао масло"обикновенното",а дали в това има нещо по-различно,по-добро :hilezh: хмммм?Аз лично МНОГО се съмнявам,всичко е един дол дренки.

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://auto-motor-und-sport.bg/?act=content&rec=340

http://www.omv-bixxol.com/index.php?id=38&L=2

Специално внимание е обърнато на дизайна новата еднолитрова бутилка, която е изключително удобна за хващане.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 50к км е нещо, което ще се направя че не съм прочел и ще продължавам да уважавам OMV като фирма :flipoff:

Еднолитрова бутилка обикновено означава авария, проблем. Честно казано не искам да хващам никаква 1л бутилка :hilezh: А ако това е основното предимство....машала,аферим...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през ОМВ и ..... :flipoff: цена на най скъпото е......46 лв литъра. Е бях виждал до 33-35 лв ама 45 направо са се пресилили.

Това за Ферари и Бугати вейрон може, ама те няма да си го купят от ОМВ определено.

Общо взето не разбрах идеята.. карало по 50 хиляди. А като по каталог ми дават че може да изгори над един литър на 10 хиляди. Т.е за 30000 ще изгори 3 литра. И как ще карам 50 хиляди не разбрах.

Тия с новите коли да му мислят.. сигурно на тях им трябва такова. Аз за момента си карам със 60лв/4 литра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това масло си е предвидено за определен кръг клиенти - БАКШИШИТЕ.

Те вероятно ще тестват дали може и повече да се изкара с него :hilezh::);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизите на Юнитрейд работят с масла на OMV.Аз си взех оттам,но карам отскоро и нямам впечатления.Ако някой знае нека каже дали и при новия отризиран вносител ПоршеБГ е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Колеги да попитам и аз за маслата на OMV конкретно за 10W40 качествено ли е и има ли смисъл да купувам такова масло или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж за доливане бях си взел ОМВ 15-40.....в момента в който налях половината тубичка (0,5л.) повдигачите заработиха като Калашник....Преди време на служебната Б4 АБТ карах с 10-40 нормално се държеше....малко е до късмет май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...