Jump to content

Продавам си автомобила - Audi A6 4F, 3.0TDI Avant


Recommended Posts

Здравейте!

Реших да си продавам возилото. 

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11565681291013878

 

Колата няма грешка, в напълно фабричен вид и без никакви интервенции. Съвсем дребни забележки по боята на 2-3 места. Внесена от Швейцария от предишния собственик, който я е обслужвал безкомпромисно. Точно преди да я купи, там са и сменили веригите на 140 000км. Сега е на 240 000. В мои ръце също всичко се гледа и се прави на момента. С чисто нови зимни гуми на 1000 км. Остават 2 месеца до смяна на масло и филтри. Преди близо 2000км имаше едно скачане на оборотите на празен ход, но приключи и всичко вече е точно. 

 

При интерес: 0893 006 140 -> Васил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Промених обявата в мобилето и горния линк вече не е активен. Не знам как да си редактирам първия пост, затова слагам тук точния линк

 

https://m.mobile.bg/details/11579616228789282

 

Ако админ реши и може да промени линка от първия пост с този тук, ще е идеално. Или ме светнете как мога да си редактирам постовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

@Georgi.Adamov , за 10500 може да се снимаш до нея, без да се облягаш!

 

@gadnogotin , до преди няколко дни имаше конкретна цена, но тя вече е без значение. Който реши, че си заслужава да я огледа.....нека заповяда и да предложи цена. Все пак, ако настройката е като тази на Георги Адамов, нека не хаби време, а да ходи в Дупница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Georgi.Adamov Ако може и да ти я подари ... иначе за 10500 имаш прекрасен избор в Дупница Горубляне и т.н. е вярно няма да е фейслифт ама за тия пари толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, P_PETKOV said:

@Georgi.Adamov Ако може и да ти я подари ... иначе за 10500 имаш прекрасен избор в Дупница Горубляне и т.н. е вярно няма да е фейслифт ама за тия пари толкова.

 

Ако говорим за Дупница не само че ще е фейс ами и ще е 9500!

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11535457495253060&slink=edw3pe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изобщо търсех нямаше да е по-старо Ауди от това което карам в момента. Цената 10500 я предложих не защото искам да я купя а колегата да си има представа какви пари да очаква от тази кола когато след 6 месеца се примери с реалността.

 

Редактирано от Georgi.Adamov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом Гошо казва, значи толкова ще е. Наскоро се продаде във форума по спомен не-фейсово за над 10 500, та не знам за 2010 4F

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е човека, който кара единственото Ауди, което си е заслужавало парите като го е купувал! Всички други сме тъпунгери и не познаваме парите, а колите са ни трошляци. И други такива образи съм срещал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани....хората си мислят, че щом някой е решил да си продава колата значи историята е някаква мътна и кървава и иска да се отърве от мъките и съответно не е възможно да струва над 10 000 лева. Щото си предвиждат едни 5-6 000 след покупката за автоматици, турбини, дюзи, хидрота и каквото се сетиш още. Е....аз след 2 седмици ще метна едни 1500 по колата само за профилактики и обслужване, а преди малко си резервирах 7 дни на Касандра да си пека дупарката лятото. На много сиромаси им се кара Ауди тройка тидиай-ка Клатро УНИКАТ за 10 000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, че те тролират може би защото не си написал цена е от ясно по-ясно. Но от друга страна ти самия казваш в една друга тема, че откакто си я пуснал преди половин година никой не ти се е обаждал даже и за майтап. Това води до мисълта че може наистина да има проблем в подхода ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Georgi.Adamov said:

Ако изобщо търсех нямаше да е по-старо Ауди от това което карам в момента. Цената 10500 я предложих не защото искам да я купя а колегата да си има представа какви пари да очаква от тази кола когато след 6 месеца се примери с реалността.

 

 

Като те гледам си търсил S6 C5 на газ ..... Та, коя година ти е C5-цата я сподели, че ми стана интересно? Или си изкарал чисто ново S6 тия дни от магазина(с фабрична газ). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CVT, Какво да ти кажа......аз нямам зор да я продавам. Просто искам да си мина на нещо с ръчни скорости. Родопското в мен си казва думата и си иска ръчка. Затова подхода ми няма да бъде да свалям цената по свирката на някой сиромах. Ако се намери достоен купувач....колата е на линия. Иначе аз ще си я карам.....какво да я правя..... Даже за да не стават дразги и само да си чешем езиците, ще е супер, ако някой админ остави темата, но я заключи. Аз ще си ъпдейтвам обявата в мобиле, като ще гледам да не сменям линка. И така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те напълно, но визирах подхода да слагаш "По договаряне" в сайтове като mobile.bg. Проблема е в начина на сортиране по цена. Ако например си търся Ауди под 100 хил. лв. твоето няма да излезе, защото сайта мисли че е по-скъпо от 100 хил. лв. Ако обаче търся над 100 хил. лв. (или над 1 милион) тогава излиза. Просто тези по договаряне ги подрежда все едно цената им е безкрайност и няма да ги включи в резултата когато цената се ограничи.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Gangbango написа:

 Е....аз след 2 седмици ще метна едни 1500 по колата само за профилактики и обслужване, а преди малко си резервирах 7 дни на Касандра да си пека дупарката лятото. На много сиромаси им се кара Ауди тройка тидиай-ка Клатро УНИКАТ за 10 000 лева.

 

Преди 8 часа, Gangbango написа:

@CVT,  Затова подхода ми няма да бъде да свалям цената по свирката на някой сиромах. Ако се намери достоен купувач....колата е на линия. Иначе аз ще си я карам.....какво да я правя..... Даже за да не стават дразги и само да си чешем езиците, ще е супер, ако някой админ остави темата, но я заключи. Аз ще си ъпдейтвам обявата в мобиле, като ще гледам да не сменям линка. И така...

 

Преди 15 часа, Gangbango написа:

@Georgi.Adamov , за 10500 може да се снимаш до нея, без да се облягаш!

 

@gadnogotin , до преди няколко дни имаше конкретна цена, но тя вече е без значение. Който реши, че си заслужава да я огледа.....нека заповяда и да предложи цена. Все пак, ако настройката е като тази на Георги Адамов, нека не хаби време, а да ходи в Дупница.

 

Малко си грубичък, даже повечко и понеже прекаляваш, ще ти отговоря. А и ти пригласят себеподобни. Първо, притежанието/покупката на десетгодишно 4F не прави никого НЕсиромах или обратното, печенето на дупарката ти през лятото на Касандра не те прави теб нещо различно от СИРОМАХ, който се стреми да изпъкне пред останалите, личи си и по колата, че не си от НЕсиромасите, нищо, че си много отворен. Второ, самият ти си пишеш неадекватно обявата. През декември пишеш - Остават 2 месеца до смяна на масло и филтри. Преди близо 2000км имаше едно скачане на оборотите на празен ход, но приключи и всичко вече е точно.  Какво значи остават 2 месеца? Според компютъра на колата, според навъртяните километри? Те двата месеца са минали, обслужил ли си я или чакаш НЕсиромаха да дойде да се качи за 15500 на платнения ти салон? Какво значи преди 2000 км имаше скачане на обороти, но всичко е точно? От само себе ли си стана точно или? И с тия точно джанти ли и искаш 15500? И с тоя изтъркан волан, който НЕ отговаря на 240000 км, без S-Line, без втори комплект гуми? Преди ПЕТ години продадох на 14к 4Ф с рекаро кожен салон, на същите километри, с два комплекта гуми с джанти 18" и в доста по-добро състояние. Ти нещо си се размечтал, , с обиждане на сиромаси не виждам къде си тръгнал....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, дойде човек да я гледа. Много разбираше. Оказа се, че турбото е гръмнало, хидрото е тотал щета, скоростната кутия иска ремонт, дюзите са заминали и 6-те, била е блъскана 2 пъти челно и 3 пъти наводнявана. Абе......жив курник съм карал аз до сега. Добре, че се нави на 15 500, колкото си исках.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз 6 бинки ти давах веднага и щях да си поема ремонтите, ти си я дал за 15500, що така - не знам! :)

да си я кара безаварийно новият собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина (силно се съмнявам) си успял да продадеш колата за 15 500, ти препоръчвам да организираш и провеждаш търговски обучения.

Явно имаш подход и те бива в търговията. Успех с покупката на нов автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...