Jump to content

от автомат към ръчна скоростна кутия на S8 D2


Recommended Posts

има ли някой който знае колко s8 d2 с ръчна кутия има произведени като бройка и скъпо ли е от автомат да стане ръчка 

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да я преправиш към ръчка си приготви 1500-3000лв според това на колко алчен мастер ще попаднеш. Взема се кутия, полуоски кардан и заден диф от 2.5, лостова система, педали, помпи за съединителя. Маховик си търсиш или правен или от ръчка. Флашва се ецу, прекарва се инсталация за задната, за бутона на съединителя, маха се механизма за заключване на ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

имам идея да я правя ръчка така че ако някой продава кутия и другите неща описани по горе от колегата тил да пише за цени на лични ще търся и майстор който да свърши трасплантацията но да не е алчен и да ми одере кожата та първо искам горе долу да разбера колко ще ми струва части плюс труд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Само помпата за съединителя е към 300 лева нова.

Не става ясно коя година е тая еска, понеже ако е преди фейса, трябва и къстъм маховик, тъй като вала е с 10  дупки за маховика. Или нов естествено, по парт номер, която цена е малко над себестойността на самата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно мерси колега атлантис няма да пипам нищо  до модераторите могат да закриват темата по добре да си зема още една ама ръчка по евтино ще ми излезе ама пара нема и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...