Jump to content

20 priznaka 4e si ciganin:)


Recommended Posts

1. Mucлume, чe "гeнumaлuя" e нaзвaнuemo нa uтaлuaнckuтe aвuoлuнuu.

2. Пoзвoлявaтe нa 13-гoguшнaтa cu gъщepя ga пyшu пpeg geцaтa cu.

3. Жeнeн cтe вeчe зa тpeтu nът, нo poднuнuтe вu пo жeнcka лuнuя ca cu вce cъщuтe.

4. Oтkakтo Toдop Жuвkoв yмpя, вeчe мeчтaeтe дa cтe kaтo Цap Kupo.

5. Чyдuтe ce kak noддъpжaт тoлkoвa чucтu oбщecтвeнuтe тoaлeтнu нa Цeнтpaлнa гapa

6. Пoвeчeтo вu poднuнu yмupaт, cлeд kaтo kaжaт penлukaтa "Глe'uтe ca k'вo шe нaпpaвa!"

7. Знaeтe нauзycт cayндтpaka нa фuлмa "Cлoнът, мoя npuятeл!"

8. Имaтe noвeчe oт eдuн бpaт, koйтo ce kaзвa Aceн.

9. Cмятaтe, чe Дoм Пepuньoн e бoc нa мaфuятa.

10. Bceku път koгaтo no няkakъв noвoд ce cъбupa цялaтa вu poдa, cu нaмupaтe нoвa любoвнuцa.

11. Cмятaтe, чe nocлeднuтe дyмu oт тekcтa нa нaцuoнaлнuя xuмн ca "Увaжaeмu зpuтeлu, npoгpaмaтa нa Kaнaл 1 зaвъpшu!"

12. Пpu nocлeднaтa бypя нaйлoнoвuтe пpoзopцu нa къщата вu ce uзnoкъcaxa.

13. Кoгaтo чuчo вu uдвa нa гocтu cъc cлyжeбнaтa кoлa, napкupa нa 50-uнa мeтpa, зaщoтo npeд вac e тяcнo u тoя гoлям opaнжeв кaмuoн нe ce cъбupa.

14. Дъpвeнuят гpeбeн нa npaбaбa вu uмa noвeчe здpaвu зъбu oт вac.

15. Кoгaтo xoдuтe дo тoaлeтнaтa, мuнaвaтe npeз външнaтa вpaтa.

16. Бaщa вu uдвa c вac дo yчuлuщe, зaщoтo yчu в no-дoлнuя клac.

17. Пoлuвaтe peдoвнo тeмeнyжкuтe, зacaдeнu в дeтcкoтo кopитo зa къnaнe.

18. He мoжeтe дa ce oжeнитe зa избpaницaтa нa cъpцeтo cи, зaщoтo зaкoнитe нe пoзвoлявaт бpaк мeждy бpaтoвчeди.

19. Cмятaтe, чe изpaзът "дa зapeдя миялнaтa мaшинa" oзнaчaвa "дa npaвитe ceкc cъc cъnpyгaтa cи".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za poreden pat

ne znam za kakwo wi e nuzhen tozi rasizam

zamislete se malko kak gledat naprimer frenskite rasisti na nas

i si pomislete iskate li da prilichate na teja frenski rasisti, koito sa ...

ne iskam da izpolzwam epiteti

iskam da wi napomnja edin serial "Perfect Strangers"

tam imashe edin bratowched balki na edin amerikanec larry, ta setete se kak izglezhdashe tozi bratowched

ne iskate da wi wazpriemat taka siguren sam

ne wazpriemajte i wie razlichnite ot was na shega ili s omraza

imah kolega w mei niki - ciganin, na chijto intelect i nachetenost i erudicija 99% ot nas ne mozhem da stapim na malkija mu prast

NE SE IZLAGAJTE

zashto audi club bulgaria da ima neshto obshto s rasizma

sastoto se otnasja i za seksizma, kojto sashto chesto se pojawjawa tuk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циганите не са опасни - най-опасна е ЦИГАНИЯТА! А тя ходи не само по циганите.

Можеш да добавиш към признаците и любовта към чалгата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za poreden pat

ne znam za kakwo wi e nuzhen tozi rasizam...

Какъв расизъм? Ако разкажеш 3 вица за евреи това не значи, че си антисемит. Някой беше написал, че циганията е вредна, не циганите - прав е.

П.П. Писанието в началото на темата съм го виждал в 4-5 различни варианта, един от които беше 'ХХ признака, че си българин'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za poreden pat

ne znam za kakwo wi e nuzhen tozi rasizam

zamislete se malko kak gledat naprimer frenskite rasisti na nas

i si pomislete iskate li da prilichate na teja frenski rasisti, koito sa ...

ne iskam da izpolzwam epiteti

iskam da wi napomnja edin serial "Perfect Strangers"

tam imashe edin bratowched balki na edin amerikanec larry, ta setete se kak izglezhdashe tozi bratowched

ne iskate da wi wazpriemat taka siguren sam

ne wazpriemajte i wie razlichnite ot was na shega ili s omraza

imah kolega w mei niki - ciganin, na chijto intelect i nachetenost i erudicija 99% ot nas ne mozhem da stapim na malkija mu prast

NE SE IZLAGAJTE

zashto audi club bulgaria da ima neshto obshto s rasizma

sastoto se otnasja i za seksizma, kojto sashto chesto se pojawjawa tuk

Напълно прав е оооо.Стига сте пълнили форума с расистки простотии.Отидете в Италия за да видите как например за тях символ на лошото е думата българин ,както у нас това е думата циганин.За по горните 20 причини има и българи които отговарят на тях.

Същото се отнася и за тези които пишат за евреите,арабите и т.н.Това е автомобилен форум,а не място където всеки може анонимно да се прави на голям умник ръсейки простотии и ругатни по нечий адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не сме напълно анонимни - има списък кой как се казва, а и се виждаме на срещите на клуба :lol: Освен това няма нищо лошо и ненормално да се изказват различни мнения, па дори били те и съвсем крайни.... Все пак аз лично предпочитам дори най-крайните мнения да се изказват с по-цивилизован език. Девиза "Циганите на сапун" не предполага висока степен на интелигентност на цитиращия го :lol:

И накрая, вярно, че форума е автомобилен, но освен форум съществува и клуб и е съвсем нормално членовете на един клуб да дискутират по-широк кръг от теми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E hora puskah q tazi tema prosto da vi razsmeq malko.Nqmam ni6to li4no!kum nikoi?I mejdu ciganite i mejdu bulgarite ima gnili qbulki.To kude li gi nqma?Prosto iskah malko da raznoobrazq sivoto ejednevie.Opredeleno efekta mai ne se e polu4il.

Pak i pod zaglavieto "Glaven forum" pi6e "Ob6ti temi zanimava6ti fenovete na Audi".Mislq 4e ne e otot4neno dali tezi temi trqbva sa samo avtomobilni,a i kato razgledame foruma vijdame 4e ima i temi suvsem na razli4na tematika ot avtomobilnata.

P.S.Ni nai-malko smqtam 4e sum anonimen!I na sre6ti sum idval a i nqkoi me poznavat li4no.

O6te vednuj se izvinqvam ako sum zasegnal nqkoi.Celta opredeleno ne e bila tazi. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Отидете в Италия за да видите как например за тях символ на лошото е думата българин...

Те и те са цигани, мен ако питаш... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За признаците в точките съм напълно съгласен.

С много близки и познати обсъждам тази тема отдавна и изводите са следните.

1. Стават изключително агресивни и опасни. Турците са много по-кротки и са дислоцирани в определени райони, а тези щъкат навсякъде. Изключително са опасни в Северозападна България.

2. Първото си чувство за свобода получават в началото на 80-те при Бай Тошо.

3. След 10-ти ноември 1989 стават прогресивно все по-опасни и нагли. Външни "правозащитници" им дават кураж и дори ги финансират да рушат нашата мила родна страна.

Нека всички да кажем какво да правим по-нататък!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lo6oto e 4e ciganite sa po zadrujni ot bulgarite.

Dneska bqh v edin kraidunavski grad.Idva pri mene edno cigane i vika:"Bate dai 10st?".Az mu otgovarq:"Nqmam".Sled malko to otiva pri edno momi4e i po4va da mu dosajda sus su6tiq nomer kakto pri mene.Momi4eto se otdrupva i ciganeto sled nego.Zapo4va da se namesva i treta jena koqto kazva ciganeto da ne dosajda na momi4e i izvednuj se qvqav o6te edna ciganka s edna pru4ka i zapo4va da zapla6va jenata.E samo da q be6e dokosnala cigankata s pru4kata s jenata ne znam kakvo 6tqh da napravq?!

Tova ne mi haresva 4e uj nie sme naciq s vekovna istoriq,splotqvani po kakvi li ne povodi a naistina ne sme tolkova zadrujni daje kolkoto ciganite,koeto naistina e mnogo mnogo jalko.Tova ne e edinstveniq mi primer zatova.Prosto tova e nai-presniq! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Циганите не са раса, и не може човек да е расист като ги пренебрегва! Те са напаст, навсякъде са се разпространили и са олицетворение на всичко негативно у един нормален и цивилизован човек. Те са като бурените при раснетията и единственото спесение е да се изкореняват докато са малко! Който иска да си ги отглежда в отделни саксии, като толкова им е жал на европейците, да дойдат и да ги приберат всичките. Омръзна ми да ги търпя и гореспоменатите им в началото на темата признаци :x А лошото е че се множат с всеки изминат ден. В София има вече 4-5 КВАРТАЛА, за цяла България не искам и да си помислям :lol: НИКАКВО съжаление за тях, било те малки и големи, Докато не се цивилизоват ( а като ги гледам, това никога няма да стане) аз ще ги "мачкам" и пренебрегвам! И въобще не мога да разбера хора които ги защитават!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е - не са раса, обаче са си народ. За съжаление са основни носители на ЦИГАНИЯТА, но не само те. Така че бих подкрепил един призив да се ликводира ЦИГАНИЯТА и нейните носители - нека да оставим намира този процент или по-малко от циганите, които са се излекували от тази болест.

Не знам, как са френските цигани, но да им се дават пари за да не крадат ми се вижда тъпо. Много по-ефективно е държавата да дава пари (а това са парите на данъкоплатците) тези от тях, които крадат да стоят в затворите (разбирай почти всички). Така поне ще се ограничи размножаването им - дори ако достатъчно от тях бъдат опандизени може и да се понамали численността им (амин дай боже).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...