Jump to content

помогнете проблем с чистачките б4


valerka

Recommended Posts

както си работиха и спряха. пробвах всички степени но никакав резултат а праскалките работят? проверих релето и бушона здрави са озадачи ме нещо друго--пусна ли ги трагват много бавно около 2-3см и ;) спират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машалла Валерка, къде си я пуснал темата. Направо си уцелил. Иначе по въпроса: най-вероятно е моторчето. Или заклинва някъде втулките на рамената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както си работиха и спряха. пробвах всички степени но никакав резултат а праскалките работят? проверих релето и бушона здрави са озадачи ме нещо друго--пусна ли ги трагват много бавно около 2-3см и ;) спират

някои ще ми кажели каде се намира моторчето и как се сваля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето се намира под пластмасовата кора под чистачките. Сваляш я внимателно и ще го видиш. Ако се окаже изгоряло, пиши, имам такова моторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както си работиха и спряха. пробвах всички степени но никакав резултат а праскалките работят? проверих релето и бушона здрави са озадачи ме нещо друго--пусна ли ги трагват много бавно около 2-3см и :hilezh: спират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или аз сам карък или времето е срещу мене. преди обяд почнах и такмо проверих релето и бушона и започна порои след 1час спря .сега пак излязох и почнах да свалям чистачките и пак порои . . утре продалжавам стига да не вали. ако някои е имал подобен проблем и как го е оправил моля да ми пише .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определно при тебе трябва да го ръчкаш - както vladi е написал и от твоето описание най-вероятно е моторчето, ама зада не гадаеме, трябва да премериш дали например като си на някоя степен и има напрежение на куплунга на моторчето. Ако има напрежение, пробвай с друго моторче, ако няма напрежение - едва ли е моторчето - сещаш се :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах погледна ли, дали няма изскочил шарнир в лостовата система която се задвижва от моторчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) благодаря на всички които ми писаха . оказасе че и 2 лоста на чистачкате бяха искочили от леглата и при пускане на чистачките моторчето ги допираше и чистачките се повдигаха леко на горе . :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че и 2 лоста на чистачкате бяха искочили от леглата

Искам да те предупредя, че това ще те споходи пак в най-скоро време. Изходът е или механизъм втора ръка (той е съмнителен) или се прави специално пробиване на шарнирчето. Това го прави мой познат, но само за приятели. Просто за други не мога да го навия. :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...