Jump to content

Recommended Posts

Въпроса ми е елементарен, или поне се надявам да е такъв.

Какви са изискванията за да се стане мод?

Няма конкретни изисквания. Освен 1-2 основни като:

1. Да не е идиот

2. Да е достатъчно толерантен и спокоен

3. Да спира своевременно зараждащи се караници

Адрес на коментара

Да може сам да си отговори на елементарния въпрос "Какви са изискванията за да се стане мод?" :D

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара

Няма конкретни изисквания. Освен 1-2 основни като:

1. Да не е идиот

2. Да е достатъчно толерантен и спокоен

3. Да спира своевременно зараждащи се караници

Доста голям процент от хората посещаващи редовно тоя форум!

А не е ли по-добре да е човек,който е от година и нагоре във форума,който разбира от коли малко повече(това е авто форум все пак),който познава повечко хора лично и е в час кой,кой е и за кво се бори...

Некви такива нещица...

:hilezh:

Адрес на коментара

Не се морете да пишете и се обяснявате..сичко е решено преди да се пуснат сичките теми !!! Нема смисъл да се хабите...показва се неква псевдо активност....при 1 неудобно мнение видя ко стана в другата тема..Заплахи за БАН..това е реалноста

Адрес на коментара

Не се морете да пишете и се обяснявате..сичко е решено преди да се пуснат сичките теми !!! Нема смисъл да се хабите...показва се неква псевдо активност....при 1 неудобно мнение видя ко стана в другата тема..Заплахи за БАН..това е реалноста

Реалноста нещо не ме кефи. :hilezh:

Адрес на коментара

Не се морете да пишете и се обяснявате..сичко е решено преди да се пуснат сичките теми !!! Нема смисъл да се хабите...показва се неква псевдо активност....при 1 неудобно мнение видя ко стана в другата тема..Заплахи за БАН..това е реалноста

Няма неудобно мнение .. пуснах тема за гласуване с номинираните (ти не се броиш) и 50 мнения кое с кое по-несвързано. Оспамихте я цялата. Имате си Извън Темата, спамете си там на воля. Пусна 1 по-сериозна тема и става какафония веднага, заслугата в повечето случаи е твоя. Стига си го играл глас народен, обиден, пренебрегнат и т.н. .. не ти подхожда.

Евалата на КАЙПО и Слаф .. малко спамнаха, но малко .. допустимо .. :hilezh:

Адрес на коментара

Няма неудобно мнение .. пуснах тема за гласуване с номинираните (ти не се броиш) и 50 мнения кое с кое по-несвързано. Оспамихте я цялата. Имате си Извън Темата, спамете си там на воля. Пусна 1 по-сериозна тема и става какафония веднага, заслугата в повечето случаи е твоя. Стига си го играл глас народен, обиден, пренебрегнат и т.н. .. не ти подхожда.

Евалата на КАЙПО и Слаф .. малко спамнаха, но малко .. допустимо .. :hilezh:

Не съм спамил...в повечето случай имаше директни въпроси на които отговарях.Не го играя никъв сещаш ли се?:( ако го играех обиден и пренебрегнат щях си пусна тема че ме заплашваш с бан ;) Защо да е моя и сега заслугата бре...Предложих се за мод...и се почнаха обяснения защо не трябва да съм мод...вместо да напише да ставаш не неставаш се почват обяснения..и викаш пак аз съм причината за какафонията.....ок :bia:

П.С трябваше ли пак да се изпишат 20 страници глупости...пак да има караници и скендъли та да се отвори тоя подраздел?

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара

Не съм спамил...в повечето случай имаше директни въпроси на които отговарях.Не го играя никъв сещаш ли се?:hilezh: ако го играех обиден и пренебрегнат щях си пусна тема че ме заплашваш с бан :( Защо да е моя и сега заслугата бре...Предложих се за мод...и се почнаха обяснения защо не трябва да съм мод...вместо да напише да ставаш не неставаш се почват обяснения..и викаш пак аз съм причината за какафонията.....ок :bia:

П.С трябваше ли пак да се изпишат 20 страници глупости...пак да има караници и скендъли та да се отвори тоя подраздел?

http://audibg.com/forum/index.php?showforum=46

написах още 1 мнение след теб, че нямаш шанс. Спами си сега на воля. Не спами други теми моля.

Адрес на коментара

Евалата на КАЙПО и Слаф .. малко спамнаха, но малко .. допустимо .. :flipoff:

Абе "симпатяго" къде видя спам в темата ТИ за модераторите или истината, като ви се казва е спам, само моля те не ме заплашвай с БАН за въпросът ми, би било банално.

Адрес на коментара

Абе "симпатяго" къде видя спам в темата ТИ за модераторите или истината, като ви се казва е спам, само моля те не ме заплашвай с БАН за въпросът ми, би било банално.

Абе "потентен", похвалих ви .. а това, че си казваш нещо, което си мислиш, че е някаква истина .. :hilezh: Дай да не спорим кое е истина и кое не .. ако толкова държиш пиши ми ЛС.

а да питам - кой е мод на автогазовия подраздел?

Ми някой от новите модератори ще го модерира. Конкретно предложение ли имаш?

Адрес на коментара

Няма конкретни изисквания. Освен 1-2 основни като:

1. Да не е идиот

2. Да е достатъчно толерантен и спокоен

3. Да спира своевременно зараждащи се караници

4. Да има повечко свободно време и желание да се труди за общото благо

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...