Jump to content

номер на мотора B4 1.6?


Recommended Posts

здравейте колеги, тъи като съм капарирал едно В4 1.6 ADA нов внос и утре ще го взимам ме интересува къде по блока се намира номера на мотора.Гледах по кабела на втори цилиндър но не видях нищо.Интересува ме също така проблем ли е ако мотора е без номер при регистрирането в кат, и мога ли без номер на мотор да излизам извън страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем ли е ако мотора е без номер при регистрирането в кат, и мога ли без номер на мотор да излизам извън страната.

ако по талон от страната износител идва без номер на двигателя - свиркай си.... по- рано и в митническите декларации дори и да пишат номер на двигателя, в КАТ не го пишеха ако трудно се чете... сега незнам как е... :box:, но ако в талона не ти пишат при регистрацията номер на двигателя, още по-добре за теб.... а за чужбина - никакъв проблем при излизане! А дано да е читава колицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме също така проблем ли е ако мотора е без номер при регистрирането в кат, и мога ли без номер на мотор да излизам извън страната.

Отговарям ти отзад на пред :

ВРАЦА е в България не е изън страната

Отговора на въпроса за двигатели без номер се намира в ТЕХНОТЕСТ /Симеон Илиев/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако по талон от страната износител идва без номер на двигателя - свиркай си.... по- рано и в митническите декларации дори и да пишат номер на двигателя, в КАТ не го пишеха ако трудно се чете... абе пич как така не го пишат ако не се чете в кой град е това незнам ама в Бургас Ауди БМВ и Мерцедес ги гледат по двама човека а всички други марки по един :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...