Jump to content

ТЕНИСКИ !!!!


bezrukov

Recommended Posts

:flipoff: ще има тениски, не бой се! И ще се появят на време!

До 1-2 дни ще обявя срок, условия и банкова сметка! От там насетне щом приключи срока - правя поръчката и тениските ще са ви в ръцете :flipoff: !

Редактирано от RED-AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

918836_t.jpg 918842_t.jpg

918844_t.jpg 918846_t.jpg

918856_t.jpg 918859_t.jpg

Това намерих като модели от стари теми предполагам че са за тези става въпрос.

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

918836_t.jpg918842_t.jpg

918844_t.jpg918846_t.jpg

918856_t.jpg918859_t.jpg

Това намерих като модели от стари теми предполагам че са за тези става въпрос.

отпред - формат А5 - логото на клуба

отзад - формат А4 - двата варианта са на картинка 3 - или КУАТРО + ГУЩЕР или РИНГОВЕ + AUDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е има и ХXХL за тебе...

Специална поръчка от Дино...

Ами по мое мнение, най-добре е първо да се уточнят бройките и видовете, а след това се пращат пари и се поръчват тениските направо на един път, след което се разпращат. Най-удачно е СПОРЕД МЕН.

по твое мнение е така, ама мислиш ли че това не сме го правили вече няколко пъти, и при условие чe всичко е на доброволен принцип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е има и ХXХL за тебе...

Специална поръчка от Дино...

Нещо умен ли се опитваш да си????

П.С Питам си шото не ти отива попринцип :hilezh: А дефакто си...... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак гледам поредната драмичка, АКБ стайл се заформя, некой пак взеха да се превземат, че видиш ли с кво мега начинание са се наели, некви "страОтни" тениски.

Ето тва още миналата година си поръчах и направих, без ограничение в бройката, без ограничение в цветовете, без ограничение на файла за щампата. Мега елементарно, просто трябва да знаеш къде да търсиш. :hilezh:На ултра цената 15 лева, не твърдя че е най-качествената на света, но е в пъти по-качествена от "клубните" тениски. Fruit of the loom са по принцип тениските, смятам че на някой нещо му говори марката.

918890_orig.jpg

За това иде реч, понякога нещата могат да се вършат качествено и евтино без да се вдига много шум. :hilezh:

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дали ще мога да си поръчам да ми направиш една.... XXXL размер??

Ми ще питаме колега. Смятам, че ще може. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:steinigung: ще има тениски, не бой се! И ще се появят на време!

До 1-2 дни ще обявя срок, условия и банкова сметка! От там насетне щом приключи срока - правя поръчката и тениските ще са ви в ръцете :bia: !

:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо умен ли се опитваш да си????

излишни напъни викаш..., да си траем

а иначе в станадартните серии има до XXXL, не вервам да ти не стане.

Колегата Азис като може да направи нещо, веднага му поръчвам за мен 2бр.(ама не точно показания модел), ако смята че всичко е толкова лесно, и се вдига излишен шум да се ангажира той...

или по добре да сподели къде ги прави(на някой саит вероятно) да идем и ние да си направим нещо по-така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тениска.бе и портокал.бг ви зовът! К'ъв е проблема? Е, мое да не минете баш тънка лайсна, няма да е на сито, ами ще е флекс или флок, което би оказало влияние след време, но пък не се занимавате с глупости... разни банкови сметки, списъци, щуротии... Нали? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Азис като може да направи нещо, веднага му поръчвам за мен 2бр.(ама не точно показания модел), ако смята че всичко е толкова лесно, и се вдига излишен шум да се ангажира той...

Изобщо не смятм да се ангажирам с каквото и да било, просто дадох пример, че нещата могат да са лесни и тихи. :bia:

Ети ти сайта, дерзай, модели и цветове бол. http://www.teniski.be/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тия с quattro-то са си супер, кво ни трябва повече... B)

некой да ми оправи куаттрото на колата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой да ми оправи куаттрото на колата :bia:

Земи си тениска куатро и ше се прайш, че работи :bia:

Редактирано от doncheff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Има ли откъде да си дръпна картинките и сам да си направя тениски, а не да чакам нова партида за клуба :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...